Babovřesky 3

Příběh začíná tam, kde druhý díl skončil: Horáčková vybíhá z domu naproti mladé dámě, která přijela do Babovřesek. Místní drbny, které se sběhly na náves, v ní poznaly sestru Glorii. Ta se (po vzoru faráře Petra) rozhodla vystoupit z řádu a zůstat v Babovřeskách. Zápletka se točí okolo pomsty starosty Stehlíka a místních chasníků Horáčkové... do vesnice se vrací kontrolor Dodo. Není sám, přijíždí s ním jeho manželka, která Stehlíkovi zajistí dotaci, díky níž starosta může poslat všech sedm místních drben k moři... Akce „likvidace bab" začíná. A nad tím vší bdí nový farář, který přijel do vesnice nahradit páter Petra.... (Falcon)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

To jsem vymyslel já. dědkoplesky! Trapný kopírátor a vykradač murár741 mi to sebral.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

rezna007

rezna007 (hodnocení, recenze)

Bohužel si Zdeněk Troška našel sponzory z TV Nova, tak už pár dlouhých let točí jednu sračku za druhou. Tipoval bych že tak už 20 let chrlí jeden sajrat za druhým.

na příspěvěk reagoval MikeCool

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

RigorMortis

Tak ono ja uz dlho tvrdim, ze v 80. rokoch za normalizacie tocil Troska este aku -taku kvalitu /Slunce Seno, O Princezne Jasnence .../ ale s nastupom Kamenakov ..... hroza.

RigorMortis (hodnocení, recenze)

Martin741

To závisí od žánru, ktorý má človek v obľube, na mojom profile mám pár filmov, ktoré ja osobne považujem za kvalitné. Troskova filmografia je pre mňa strata času (a ak by som si kúpil lístok, aj financií).

na příspěvěk reagoval Martin741

RigorMortis (hodnocení, recenze)

Žralok

Troška ako režisér nestojí za nič a to, že mu diváci zhltnú aj túto trilógiu "Slunce, seno po 30+ rokoch" hovorí aj niečo o ich inteligencii. My rozumnejší si v kine radšej pozrieme kvalitnejší film, na ktorý sa oplatí kúpiť lístok.

na příspěvěk reagoval Ainy, Martin741

lukisek179

lukisek179 (hodnocení, recenze)

Ve trojce se bude natáčet v Turecku,kopíruje to Sluce, seno, erotiku... -_- a zápletka bude Agáta Hanychová-Prachařová..

na příspěvěk reagoval Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

packa

nechme se překvapit. Teď nám nezbývá nic jiného než nedočkavě a s napětím vydržet do dalšího roku, abychom se dozvěděli, že to tvůrci k překvapení nás všech fandů vyšroubovali do verzí 2D, 3D a 4D :-)

packa (hodnocení, recenze)

Ainy

Dvojka je stylově ve 2D, tak bych od tvůrců očekával nějaký umělecký posun ;)

na příspěvěk reagoval Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

packa

dvojka není, takže předpokládám, že se budeš muset spokojit pouze s projekcí normální

na příspěvěk reagoval packa

Žralok

Žralok (hodnocení, recenze)

Christina09

To nemá cenu. Tady je to jeden velkej a odbornej kritik vedle druhýho. Fakt mě baví jak na to každej nadává a přitom to láme rekordy českých filmů. Radši tohle než ty průsery co se u nás většinou točí. Kritici z toho slintaj a do kina na to nikdo nejde. Protože se na to nedá koukat. Holt Troška je u kritiků neoblíbenej tak každej musí ukázat jakej je děsnej odborník a jak jde se stádem. ;)

na příspěvěk reagoval zuzuskrembl, yinloveyang, RigorMortis

(hodnocení, recenze)

Christina09- Tak já teda natočim amatérskej dokument o lidech zdegenerovanejma babovřeskama. Asi začnu tebou. OMG trojka tak to uz je fakt moc.

na příspěvěk reagoval Gooffy