Wawa semput

Wawa má už dost svého přítele Bobbyho. Chce těžce pracujícího muže, se kterým by žila spokojený a šťastný život. Správnou volbou může být Abang Ismat, který je do Wawy zamilovaný. Ten okamžitě využije šance, kdy je žena na Bobbyho naštvaná a navrhne jí, aby na chvíli odjeli z města k jejímu otci. Jenže Bobby se nehodlá vzdát bez boje. Začíná tak souboj mezi dvěma muži, kteří oba chtějí stejnou ženu. Navíc se do příběhu připlétá Ayuni, která se zamiluje do Ismata, protože jí připomíná někoho z minulosti. (zipacna)

zipacna

Poměrně šílená praštěnost, která však rozzářila jeden pochmurný deštivý večer. Docela pěkná Asiatka je nucena vybrat si mezi dvěma odlišnými muži. Ti se před jejím otcem předhánějí kdo je lepší a vznikají tak vtipné situace. Film mi připadl trochu odlišný. než například korejské nebo hongkongské komedie. Díky Bohu tady chyběla jakákoliv dramata a tragičnost, na které jsem si v asijských komediích už tak nějak zvykl. Humor, dobří herci i pěkné exteriéry - proto dávám za tři hvězdy. Občas mi připadlo, že mi v příběhu něco uniká, možná že film je sequel něčeho jiného? Několik flashbacků by tomu i nasvědčovalo. ()