Diskuze

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

je jasný že poprvé to bolí, nesmíš to vzdávat :-) ale taky na to teď seru. ale proto aby jsi někoho zmydlil nepotřebuješ do posilky vůbec :-D

manonfire

Díky za připomínky. No na makání na sobě už jsem moc línej a pomlácenej. Moje zmučené tělo už má za sebou moc bolesti a jsem rád, že dosud držím pohromadě. V posilovně jsem jednou byl a pak se dva dny nemohl pohnout. Bolesti a nejrůznějších úrazů už jsem si užil až až takže už se mučit nehodlám.

S tím Stallonem máš možná pravdu, ale jde o to jak ho kdo vnímá. Pro mě prostě jedničkou nikdy nebyl a nebude mám ho rád o tom zase žádná. Přejede všechny svým klidem... Tak to si nejsem jistej. Já radši živější projev. Paradoxem je, že všichni ti které uvádíš co hráli se Slyem v jeho filmech mě tam bavili víc ať už Snipes, Banderas nebo naposledy Arnold a teď čerstvě De Niro. No každej to holt máme jinak. Já vždycky hodnotím na základě vlastních pocitů a jak to na mě působilo a to má asi každý individuální.

na příspěvěk reagoval Lefty86, Lefty86

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Waco..k tvému komentu dvě věci.

Za prvé Stallone to dělá schválně...vždycky si proti sebe vezme excentrika a psychouše, kterého pak přejede ledovým klidem. (Banderas alias Miguel Bain, Snipes aka Simon Phoenix, Weathers ala Creed atd.)Takže fakt nechápu proč se na tom pozastavuješ. Sly přesně ví, co je jeho parketa.

Za druhé, je hezké, jak se tu vypláčeš a nandáš to tu těm vypatlaným teenagerům. Raději ale, než se vzhlížet k Dolphu Lundgrenovi, bych ti doporučil, zvednout prdel a udělat něco pro sebe ve fitku, či ringu, abys příště v tom kině měl koule na to, těm hošanům jasně vysvětlit jak se věci mají. Já bych rozhodně to co ty popisuješ netoleroval.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel manonfire smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

i ten trailer je nadupanější http://www.youtube.com/watch?v=2xbodk7S2KA , s  Arnoldovou postavou se člověk tak nějak lépe s totožní cítím s ním jeho pochyby , nedůvěru , zmatení a zlobu Colin Farrel mi přišel odtažitej a takovej jako robot , potají sem doufal že umře :))))

Segrestor

věrnější možná , ale co mám dělat když ten starej , sem za prvé viděl dřív a za druhé je víc nadupanější ve všech ohledech

Segrestor

u všech ne , znám remaky který sou buď lepší než originál , nebo se aspoň slušně a důstojně vyrovnají originálu , to je co ? já vim taky mně to překvapuje , ale proč ne

na příspěvěk reagoval Segrestor

Wacoslav1

no vzhledem k tomu , že veškeré filmy od toho režiséra sem hodnotil kladně , tak sem šel do kina docela s nadšením , režiséra mám rád takže sem doufal že tam procpe slušnou akci , né tak předvídatelný příběh , fajn postavy a něco s čím vyrazí dech , ale bylo to mdlé , předvídatelné a nudné

Segrestor

Přesně tak to mám i jiná a když ti pobíhají furt tihle kokoti před plátnem, tak to dokáže pěkně nasrat. nevím co od toho kdo čekal. podle mě bylo od začátku jasný co to bude za film. Jestli někdo čekal další postradatelný tak pánbůh s ním...

na příspěvěk reagoval Segrestor, Yoshitsune, Yoshitsune

Segrestor

a tobě to nepřišlo , že jako bys věděl co bude za chvilku ? mně jo , věděl že zastřelí toho svého přítele protože mu poteče pot , protože už sem to viděl v původním filmu

Segrestor (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

no spíš bych řekl, že ta omladokokotina ruší mě jako diváka a nemůžu se plně oddat filmu, pak je výsledný dojem zkreslenej. nevím jak ostatní, ale jsem zvyklej se na film dívat až téměř v mrtvolném klidu, za plného soustředění. :))

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1

Segrestor

to ne , ale ten film byl fakt nudnej , takovej předvídatelnej jo ? ale fakt návštěva TR , bitka s manželkou atd atd , něčím to nepřekvapilo , navíc tohle je jiný film De Niro , Stallone a jejich forky , plus prej fajn bitky , no ty vole jasných pět

jen sem tím chtěl podotknout , že omladina může zkazit v kině onu atmosféru filmu , ať už je filmy dobrý a nebo špatný

na příspěvěk reagoval Segrestor

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Segrestor (hodnocení, recenze)

taky vám přišla v tomhle snímku Kim Basinger jako ta bloncka z Bloodsportu? mně neskutečně. kouzlo nechtěného asi, ale pobavilo... :))

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Za tohle osobní přiznání máš můj palec nahoru. Příště je okřikni, ono ve tmě není poznat, jestli jsi svalovec, nebo ne a i tak, autoritu si jen svalama nezískáš...

Testament

Asi jsem málo průbojný a tím Dolphem v avataru jenom maskuji svoji slabost :-D kdo ví kupodivu je ani nikdo jinej neokřiknul, ale je to k posrání no... Naštěstí tohle byla vyjímka. Jinak většinou natrefím na normální lidi, ale dementi žijou všude. Co naděláš...

na příspěvěk reagoval Testament

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012