Reklama

Reklama

Ve filmu „Zpátky do ringu", hrají Stallone a De Niro Henryho „Razora" Sharpa a Billyho „Kida" McDonnena, dva pittsburské boxery, jejichž zavilá řevnivost na sebe upoutala pozornost celého národa. V době své vrcholné slávy ve vzájemných zápasech jeden druhého porazili, ale v roce 1983, v předvečer jejich rozhodujícího třetího utkání, Razor nečekaně oznámil odchod do penze bez udání důvodů svého rozhodnutí a vlastně tak knokautoval kariéru svou i svého rivala. O třicet let později jim boxerský promotér Dante Slate jr. s vidinou velkého zisku učinil nabídku, kterou nemohli odmítnout: vrátit se do ringu a jednou pro vždy určit vzájemné skóre. Ale možná nebudou muset čekat tak dlouho: během jejich prvního setkání po letech se otevřou staré podebrané rány a propukne bezděky legrační pranice, do které se okamžitě zapojí i ostatní. Okamžité šílenství na sociálních sítích promění místní zápas z nevraživosti na hlavní událost kanálu HBO, kterou si nikdo nesmí nechat ujít. A tak když dokáží přežít trénink, možná se nového zápasu skutečně dožijí. (Warner Bros. CZ)

(více)

Diskuze

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

je jasný že poprvé to bolí, nesmíš to vzdávat :-) ale taky na to teď seru. ale proto aby jsi někoho zmydlil nepotřebuješ do posilky vůbec :-D

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

manonfire

Díky za připomínky. No na makání na sobě už jsem moc línej a pomlácenej. Moje zmučené tělo už má za sebou moc bolesti a jsem rád, že dosud držím pohromadě. V posilovně jsem jednou byl a pak se dva dny nemohl pohnout. Bolesti a nejrůznějších úrazů už jsem si užil až až takže už se mučit nehodlám.

S tím Stallonem máš možná pravdu, ale jde o to jak ho kdo vnímá. Pro mě prostě jedničkou nikdy nebyl a nebude mám ho rád o tom zase žádná. Přejede všechny svým klidem... Tak to si nejsem jistej. Já radši živější projev. Paradoxem je, že všichni ti které uvádíš co hráli se Slyem v jeho filmech mě tam bavili víc ať už Snipes, Banderas nebo naposledy Arnold a teď čerstvě De Niro. No každej to holt máme jinak. Já vždycky hodnotím na základě vlastních pocitů a jak to na mě působilo a to má asi každý individuální.

na příspěvěk reagoval Lefty86, Lefty86

manonfire

manonfire (hodnocení, recenze)

Waco..k tvému komentu dvě věci.

Za prvé Stallone to dělá schválně...vždycky si proti sebe vezme excentrika a psychouše, kterého pak přejede ledovým klidem. (Banderas alias Miguel Bain, Snipes aka Simon Phoenix, Weathers ala Creed atd.)Takže fakt nechápu proč se na tom pozastavuješ. Sly přesně ví, co je jeho parketa.

Za druhé, je hezké, jak se tu vypláčeš a nandáš to tu těm vypatlaným teenagerům. Raději ale, než se vzhlížet k Dolphu Lundgrenovi, bych ti doporučil, zvednout prdel a udělat něco pro sebe ve fitku, či ringu, abys příště v tom kině měl koule na to, těm hošanům jasně vysvětlit jak se věci mají. Já bych rozhodně to co ty popisuješ netoleroval.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel manonfire smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

i ten trailer je nadupanější http://www.youtube.com/watch?v=2xbodk7S2KA , s  Arnoldovou postavou se člověk tak nějak lépe s totožní cítím s ním jeho pochyby , nedůvěru , zmatení a zlobu Colin Farrel mi přišel odtažitej a takovej jako robot , potají sem doufal že umře :))))

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Segrestor

věrnější možná , ale co mám dělat když ten starej , sem za prvé viděl dřív a za druhé je víc nadupanější ve všech ohledech 

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Segrestor

u všech ne , znám remaky který sou buď lepší než originál , nebo se aspoň slušně a důstojně vyrovnají originálu , to je co ? já vim taky mně to překvapuje , ale proč ne 

na příspěvěk reagoval Segrestor

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

no vzhledem k tomu , že veškeré filmy od toho režiséra sem hodnotil kladně , tak sem šel do kina docela s nadšením , režiséra mám rád takže sem doufal že tam procpe slušnou akci , né tak předvídatelný příběh , fajn postavy a něco s čím vyrazí dech , ale bylo to mdlé , předvídatelné a nudné 

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Segrestor

Přesně tak to mám i jiná a když ti pobíhají furt tihle kokoti před plátnem, tak to dokáže pěkně nasrat. nevím co od toho kdo čekal. podle mě bylo od začátku jasný co to bude za film. Jestli někdo čekal další postradatelný tak pánbůh s ním...

na příspěvěk reagoval Segrestor, Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Segrestor

a tobě to nepřišlo , že jako bys věděl co bude za chvilku ? mně jo , věděl že zastřelí toho svého přítele protože mu poteče pot , protože už sem to viděl v původním filmu 

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

no spíš bych řekl, že ta omladokokotina ruší mě jako diváka a nemůžu se plně oddat filmu, pak je výsledný dojem zkreslenej. nevím jak ostatní, ale jsem zvyklej se na film dívat až téměř v mrtvolném klidu, za plného soustředění. :))

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wacoslav1

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Segrestor

to ne , ale ten film byl fakt nudnej , takovej předvídatelnej jo ? ale fakt návštěva TR , bitka s manželkou atd atd , něčím to nepřekvapilo , navíc tohle je jiný film De Niro , Stallone a jejich forky , plus prej fajn bitky , no ty vole jasných pět 

 

jen sem tím chtěl podotknout , že omladina může zkazit v kině onu atmosféru filmu , ať už je filmy dobrý a nebo špatný 

na příspěvěk reagoval Segrestor

Uživatel Segrestor smazal svůj příspěvek.

Segrestor

Segrestor (hodnocení, recenze)

taky vám přišla v tomhle snímku Kim Basinger jako ta bloncka z Bloodsportu? mně neskutečně. kouzlo nechtěného asi, ale pobavilo... :))

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Za tohle osobní přiznání máš můj palec nahoru. Příště je okřikni, ono ve tmě není poznat, jestli jsi svalovec, nebo ne a i tak, autoritu si jen svalama nezískáš...

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Testament

Asi jsem málo průbojný a tím Dolphem v avataru jenom maskuji svoji slabost :-D kdo ví kupodivu je ani nikdo jinej neokřiknul, ale je to k posrání no... Naštěstí tohle byla vyjímka. Jinak většinou natrefím na normální lidi, ale dementi žijou všude. Co naděláš...

na příspěvěk reagoval Testament

Související novinky

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012

Expendables 2 už v tržbách o několik milionů překonali jedničku a diváci jsou většinou spokojení. Že bude trojka, o tom se mluví už několik měsíců, ale až teď to Sylvester Stallone oficiálně potvrdil… (více)

Reklama

Reklama