Animal

Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu: chcú sa rozlúčiť s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, bažiacom po čerstvom ľudskom mäse. (*CARNIFEX*)

FromHell

Dal by som aj tri hviezdy ale niečo mi na tom proste nesedelo.Ta kreatúra na mňa pôsobila miestami dosť smiešne.Tiež jasné,že námet ako taký je veľmi otrepaný.No na druhej strane film je celkovo slušne natočený a herecky sa to tiež dalo.Silné dve hviezdy,na tri to proste nevidím bohužiaľ. 40 % ()

*CARNIFEX*

Partia piatich kamarátov prichádza kempovať do hlbokých hôr. V minulosti, v danej oblasti trávili s rodičmi každoročné letné prázdniny. Dnes sa do Holland Creek vracajú z iného dôvodu. Rozlúčiť sa s Jeffom, ktorý je opätovne povolaný do služieb armády U.S. Pôvodne plánovaný relax sa hneď v prvú noc mení na krutý boj o život s neznámym tvorom, ktorý baží po čerstvom, ľudskom mäse. Čakal som to horšie. Presto všetko, je "Animal" vďaka konaniu niekoľkých osôb, stupídnym dialógom, dostatočne idiotským snímkom nato, aby si samovoľne podrážal kolená. Je to taká, peknou kamerou natočená, strašidelná "rozprávka" s celkom "akčným" záverom. Škoda, že snímok neobsahuje viac gore scén. Inak sa musím priznať, že raz ma fakt k***a myklo - 50%. ()

J*A*S*M

Takhle - pokud chcete řemeslně solidně zvládnutý horor o pěkných mladých lidech, které uprostřed přírody nahání a vyvražďuje příšera, bez uměleckých ambicí, bez překvapení, který prostě jen bezproblémově doručí to, co se od něj čeká, je Animal docela dobrou volbou. Děs nevyvolá, spíš příjemné napětí. Lekačky laciné, ale funkční. Pokud to má navíc soutěžit třeba s touhle Creaturou, je Animal v podstatě zázrak. Takže v rámci možností a konkurence spokojenost. V bezprostředním návalu nekritičnosti jsem skoro až v pokušení lupnout tomu i čtvrtou nadprůměrnou hvězdičku, bavil jsem se dobře. ()

herr_carter

Když pominu občasné groteskní chování ústředního monstra a bandu totálně-kreténských protagonistů, ty zvuky příšery, atmosféra a lekačky (byť předvídatelné) byly slušně zvládnuté. Je pravda, že takovéto a podobné filmy by jenom těžko vznikaly za víc peněz s lepšími herci, proto musíme být rádi za nelogicky jednající hovada,jejichž inteligenční kvocienty strká hravě do kapsy řídící jednotka automatické pračky........vypnuté................moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

DJ Rocco iNc

Tak toto bolo ozaj milé prekvapenie, ktoré ma ozaj bavilo po veeeľmi dlhej dobe. Ozaj skvelé prevedenie, pri ktorom som to sledoval so zatajeným dychom. Niečo, ako Creature, niečo, ako Krvavá hostina, s prímesou hororovej vyvražďovačky partie kamarátov v lese. Herecké výkony boli ozaj skvelé, žiadne trápne prevedenie, či trápne dialógy, ako to býva pri béčkových filmoch od Syfy TV. Ja som bol maximálne spokojný, ale tak to záleží, či máte radi aj vy filmy takéhoto druhu. ()

• Prvý film produkčnej spoločnosti Flower Films, v ktorom nehrala šéfka tejto spoločnosti, herečka Drew Barrymore. (beso74)
  • Některé zvuky, která vydává příšera, pocházejí z počítačové hry "Doom". (Corpsegrinder)
  • Film bol natočený za 2 týždne. (beso74)