Zóna smrti: Čas odplaty

• Hongkong Sha puo lang 2 (více)

Spletitý příběh o boji syndikátu obchodujícího s lidskými orgány na jedné straně a proplétajícími se policisty z Číny a Thajska na straně druhé. Kříží se zde nejrůznější zájmy v různých prostředích. Šéf syndikátu chce pro sebe sehnat náhradní srdce, čínský policista Kit (Jacky Wu) se snaží dostat v utajení do syndikátu, jeho strýček Wahn (Simon Yam) se pro změnu snaží svého synovce z operace zachránit. Thajský policista Chain (Tony Jaa) potřebuje sehnat dárce kostní dřeně pro svoji dceru... Nakonec se všichni střetnou ve velkém strhujícím finále. (Tamten)

Diskuze

Flipnic

Flipnic (hodnocení, recenze)

Lacike

souhlas ... Někteří pubertální jedinci jsou zde prostě zastavení ve vývoji a čase a nikdy se asi nezmění ...

na příspěvěk reagoval MekGajvr

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Už jsem zkoušel všechno, ale tenhle ťamanskej maník je tak vytrvalej, až mě to samotnýho překvapuje :-)

Flipnic

Flipnic (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Protože je to prequel ty vosle, takže je Wu Jing ještě živej. A běž už prosím Tě do píči kokote, kam patříš a drž se dál od klávesnice ...

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Lacike (hodnocení, recenze)

To, ze Wu Jing hra tu istu postavu som pochopil, ale aj tak tam nevidim prilis velku naväznost na prvy diel. Ale to bude spôsobene asi tradicne nicnehovoriacim trailerom.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Lacike

bude Jacky Wu ztvárnil toho záporáka v bílém https://www.youtube.com/watch?v=ljHRS_19vwk měl teoreticky umřít, ale Jacky Wu ztvárňuje tu samou postavu tady ve druhém díle, toť jest Jack (as Jing Wu), takže to asi nějak přežil a byl ošetřen a poslán do vězení viz jedička http://www.imdb.com/title/tt0478024/?ref_=fn_al_tt_1 viz dvojka http://www.imdb.com/title/tt3197766/?ref_=fn_al_tt_2

na příspěvěk reagoval Flipnic

Lacike (hodnocení, recenze)

No trailer vyzera dobre a bitky kvalitne az na tie letecke manevre na konci, ktore ma rozosmiali.

Akurat to asi nebude mat nic spolocne s prvym dielom.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Trailer toho moc nevyklopil, co se týká akce..
ohledně jí, souboje budou asi fakt parádní, až na ty divné skoky a odlety..

Cerhenak

Cerhenak (hodnocení, recenze)

Prý se bohužel nakonec Sammo Hung do role Wong Poa nevrátí,role prý bude zcela vypuštěna

Lacike (hodnocení, recenze)

Obsadenie vyzera famozne, reziser je tiez kvalitny. No tesim sa velmi. Jednotku zboznujem.

CaseyRyback007

CaseyRyback007 (hodnocení, recenze)

Many of you have asked what films I am working on.
The following films are due for release in 2015
Fast and Furious 7 (shooting complete)
Skin Trade (shooting complete)
SPL II "A Time for Consequences" (Shooting Complete)
I will update the list from time to time. TJ take niečo nove