O Is for Orgasm

Belgie, 2012, 4 min

Diskuze

snared

snared (hodnocení, recenze)

já bych v tom zas takovej problém neviděl. je tady dost kraťasů, který jsou součástí nějakýho celku jako třeba general chaos nebo animation show a jiný. spíš bych měl problém, kdyby se tu porcovala noc na zemi. to by bylo faux pas!

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

LV.Helter

Neviem, ako s tým súvisí Pulp Fiction, ktorý vznikol pod taktovkou jediného režiséra a scenáristu, a nie je dôvod na jednotlivé príbehy nazerať samostatne. Ale ak chceš, kľudne si to sem daj :)

Madsbender

Madsbender (hodnocení, recenze)

torture666 , LV.Helter

Podľa môjho čisto osobného názoru si mnoho poviedkových kraťasov a videí zaslúži samostatný profil, pretože v rámci celku nevyniknú alebo ich nie je možné dostatočne oceniť. Tož môj názor, hasta la vista. Námietky zasielajte do Lampárne.

na příspěvěk reagoval LV.Helter

LV.Helter

LV.Helter (hodnocení, recenze)

Hnědy: Je tu strašný neporiadok a týchto zbytočných vlaken je tu neskutočne veľa. Hold trebars Safe Haven, ktorý už je zakomponovaný v poviedky VHS 2 tu má vlastne vlákno a kopu iných ..

na příspěvěk reagoval Madsbender

pan Hnědý

pan Hnědý (hodnocení, recenze)

Redrum: je tu minimálně stovka videí od ABCs. Původně tu video nemělo vůbec být, není k sehnání lehce i na netu, takže pro psy.cha velký dík za výbornou kvalitu.

na příspěvěk reagoval torture666

Uživatel pan Hnědý smazal svůj příspěvek.