K Jasonu Stathamovi, Dolphu Lundgrenovi, Randymu Coutureovi a Sylvesteru Stallonemu, kteří se znovu setkávají v roli týmu elitních žoldáků, se poprvé připojují Curtis "50 Cent" Jackson, Megan Fox, Tony Jaa, Iko Uwais, Jacob Scipio, Levy Tran a Andy Garcia. Vyzbrojeni všemi zbraněmi, které se jim dostanou do rukou, a schopnostmi je použít, jsou Expendables poslední obrannou linií světa a týmem, který je povolán, když jsou všechny ostatní možnosti mimo hru. Noví členové týmu s novými styly a taktikami však dají „čerstvé krvi“ zcela nový význam. (Vertical Entertainment)

Diskuze

m.a.t.o.

Praveze choreograf dokaze aj z neskuseneho chlapicka dostat nejaky uveritelny vykon.

Staci sa pozriet na opacny pripad, ked hral skuseny bitkar vo film s otrasnym choreografom. Prakticky vsetky Adkinsovky bez Florentina a jeho party.

m.a.t.o. (hodnocení, recenze)

Lacike

Tony Jaa je malicky ... a lepsieho choreografa. Tak zase Statham nema schopnosti na urovni Adkinsa / Zarora, cize je otazne ci by lepsi choreograf pomohol.

na příspěvěk reagoval Lacike

m.a.t.o.

To je dobra volba. Alebo nejaky aziat. Napriklad Auvajs alebo Jaa?

Lenze v prvom rade by to chcelo poriadneho choreografa a rezisera. Inak to dopadne rovnako mizerne ako bitka s Adkinsom v dvojke.

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

A koho by sme v 4ke postavili proti Stathamovi ? V trojke ten Bulharsky bulo moc nepredviedol

na příspěvěk reagoval m.a.t.o.

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Dvojce klidně. Ale musí mít koule. A chtít kurva drát pomstu. Bez milosti ... Bez soucitu...

DEXTER099

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

Super správa,že Sly chce nakonec natočit čtyřku.A za mě bych tam dal Chana,Van damma-jako dvojče Villaina z dvojky a Seagal pokud se dá trošku do kupy.

na příspěvěk reagoval SeBig

Lacike (hodnocení, recenze)

Ok, prihodim aj ja nejake meno. Pokial nechcu pôsobit uplne videobeckovo, tak tam proste musi byt Rock alebo Diesel a za aziu Jackie Chan, aby to nepôsobilo, ze tam hraju len chudaci, ktori si inak v kinofilme nevrznu. No a do vedlajsich uloh poskokov môzu obsadit povedome videoxichty, ale len tie, ktore su vo forme a su ochotni este nieco predviest.

Takze ziadny Seagal, ktory je fyzicky v riti alebo Willis so svojim znudenym vyrazom.

GameboyNES

GameboyNES (hodnocení, recenze)

A já bych jako záporáky viděl rád Matthiase Huese, nebo Martina Kove. Taky by moc nestály a jsou ze staré školy. Jenže to je jen můj nostalgický sen :)

Lefty86

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Hlavně musí vidět co fanoušci chtějí a to všude. My starý kozlové by jsme nejradši šli na řežbu s jednoduchou zápletkou , bez píčovin, počítačů, ale rozbitý hlavy, monokly, krev, kolumbijský kravaty apod. Michael Jai White by nestál tolik peněz, ten obr z Boyky 4 Ford už vůbec ne! Nebo John Cena. Borců který v tom nebyli a maj "koule" je dost , peněz na ně není potřeba tolik a natočit se s nima dá to co chci! :D

mokki5

mokki5 (hodnocení, recenze)

The Rock by špatnej záporák nebyl stejně už o tom básnil že se tam prej ukáže pod podmínkou že bude záporák

Lacike (hodnocení, recenze)

Seria by sa mala niekam posunut. Namiesto tupej akcie by mohla rozoberat ako starnu exzoldaci a jak maju osamely zivot bez rodiny.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

a nebo si s tím neměl tolik hrát. Ale né nedat, tam ty latentní mužské herce, nechat tam Rondu a Banderase který tam skáče, střílí a mlátí všechny kteří mu příjdou pod ruku, nasadit tomu eRko a měli bychom dokonalou explozivní a mačo záležitost. A jelikož Hughes dokázal že to umí, tak věřím tomu a sem přesvědčený, že by to i tak bylo.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

on je balet dobrej, když máte dobrý herce a chorču, když tohle nemáte tak to pak zákonitě stojí za hovno

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Finalni bitku bych si tak umel predstavit...i kdyz spis predfinalni. Myslim ze a to rikam jako velkej fanda Slye, uz by mel hlavni fajt obstarat Jason s nekym na podobny urovni.

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (více)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny