Mouchal

John Wick je ryzí akčňák, který ve svém žánru v posledních letech nemá příliš velkou konkurenci. Akční sekvence jsou dokonale zvládnuté, přehledné a zábavné a je to prostě radost sledovat. Co se týče příběhu, není to kdovíjak originální, ikdyž některé maličkosti se mi hodně líbily (hotel pro zabijáky, kodex vrahů...). Keanu Reeves hraje vysloužilého zabijáka opravdu bravurně a jeho náročný trénink pro tuto roli je v akčních scénách opravdu znát. Kolikrát se člověk až diví, s jakou dávkou kreativity jsou některé bojové pasáže zhotoveny. Hodnocení Wicka je tak velmi jednoduché. Kdo má rád akční filmy, musí vidět. 80% ()

rublik05

Stará dobrá poctivá akční řežba, kde se nehledí na nějaké dějové složitosti, logika jde tak trochu stranou, prim hrají především kulervoucí souboje a přestřelky, prvotřídně natočené a provedené, tempo filmu je přímo vražedné, užíval jsem si příjemně temnou atmosféru, potěšilo mě občas trochu humoru na odlehčení, míra brutality je tak akorát, herci jsou luxusní, nejvíc zaujme pochopitelně drsný mstitel Keanu Reeves, ale moc se povedl i hlavní záporák Michael Nyqvist. Jako takovou třešničku na dortu musím zmínit perfektní hudbu, která jednotlivé scény slušně podtrhuje. Jako zápor vnímám především poněkud jednodušší příběh, akce je občas trochu tuctová, taková méně nápaditá. John Wick je nicméně velice povedený a kvalitní akčňák, moc jsem si ho užil a určitě ho všem doporučuji. 8/10. ()

Inozuka

Kdyby někdo něco udělal našemu Míšánkovi a ukradli nám auto, asi bych také vytáhl P30L z trezoru a šel si s těma parchantama popovídat ... V tom Johnovi rozumím. Tohle akční porno mě fakt vzalo ... porno v tom smyslu, že příběh / dialogy zde slouží jen jako spojovací oslí můstky mezi jednotlivýma akcema. Nicméně i ty oslí můstky jsou provedeny s grácií a vtipem. Celá atmosféra toho hotelu pro zabijáky a "jídlo" s donáškou do domu je seksakra vtipný nápad. Ta úspornost a žánrovost tohoto fimu je ohromující. Bavilo moc, jdu trénovat na střelnici. ()

fallanga

Přehypovaná sračka. Nic moc jsem si od toho nesliboval, jen řemeslně dobrou akci, bez nějakého hlubšího příběhu. Absenci hloubky jsem dostal, Keanu se vydá na vražednou výpravu kvůli tomu, že mu zabili psa, to je úplně v pohodě. Ale bohužel to řemeslo nebylo nic moc, akce byla ukrutně nudná, nekonzistentní, neoriginální a celkově prostě na hovno. ()

haWranka

Tak tomu říkám akční film! Uteklo to závratným tempem a jedna řežba se střídala s druhou. Já nemám obecně moc ráda naturalistické násilí ve filmech (kolikrát se musím koukat jinam), ale tady to bylo natočené opravdu zvláštním způsobem, takovým drsnohumorným, že mi to ani nevadilo. Je to solidní tři-a-půlhvězda, ovšem já mám slabost pro Keanu Reevese a roztomilé pejsky, takže jsem to zaokrouhlila nahoru. Snad budou pokračování důstojná. ()

holub109

Fakt skvělá akční těžba. Tento film po delší době opět nakopl kariéru Keanu Reevese a vystřelil ho opět mezi hollywoodskou smetánku. Každopádně je film fakt dobře natočený, akce je lahůdková a z některých smrtí mi bylo až nepříjemně. Příběh je sice trochu jednodušší, ale to se filmu podobného ražení dá poměrně jednoduše odpustit. 85% ()

Nix

Nový žánr gung-fu vyletěl obrovským tempem a Keanu tady opravdu nešetří nikoho a nic kvůli psovi. No, když se můžou lámat kosti i kvůli slonovi,tak proč ne, zvláště když to má takovou akci a skvělou choreografii. Za poslední dobu jeden z nej akčňáků, uvidíme jak dlouho tu budou další pokračování. ()

samkko

Nebýt Keanu Reevese a postavy s tak velkolepým charakterem jako John Wick, dal bych filmu o polovinu menší hodnocení. John Wick je neuvěřitelně chladný zabiják kterému budete fandit hned jak se ho záporáci budou bát. Vlastně celý film stojí je na téhle postavě. Protože filmů na tento styl je hodně: rozhněvaný muž, equalizer, taken, nobody, zučtování.... ale právě JOHN WICK se vám zaryje do paměti napořád. Jinak je film fajn akční revenge oddychovka s dobrou hudbou, bojovými lokacemi atd.. 7/10 ()

oldy

Keanu je prostě borec,pořád na to má :) Po dlouhe době pořadný akčnak s Reevesem. Kino za to stoji :) ()

RAFT

Tak po dosti dlouhé době,nám herec Keanu Reeves natočil ,parádní akční jízdu.Skvělý film s dosti, dobrým hereckým obsazením.Po akčním filmu Street Kings ,když nepočítám ,ty další kraviny co má ,ve své filmové sbírce ,je todle ,druhý perfektní film.A ještě, rada na závěr nikdy,nechtějte nasrat pejskaře . 80% ()

acn

Kurvafixdoprdele, Keanu je takový neuvěřitelný borec, že by se z toho jednomu i postavil. Fantasticky prolnuté akční (i neakční) scény a soundtrack, hlášky neskutečně nadupané jako kráva a nejlepší recepční v historii. Jakmile mistr Reeves pronesl JO, JSEM ZPÁTKY A ROZKOPU PRDEL TOBĚ I TVÉMU PARCHANTOVI, měl jsem co dělat abych potlačil slzy radosti. Headshot, biatch! - Druhé shlédnutí mě utvrdilo v super silných 4*. Mozkové pyré, kterému k dokonalosti chybí jen pár ingrediencí. ()

Lilien

Akčná pecka so super hercami. Takýmto smerom by sa mali uberať aj Slyovy Postradatelni. Jednoducho nonstop akcia s kvalitnou choreografiou akčných scén. ()

EvilQueen

Tak dobrej koncept a tak špatný provedení. Tohoto filmu je opravdu škoda... mohl to být jeden z nejlepších akčních filmů. Už na začátku udělali z Johna Wicka živoucí legendu, který se každej bojí, jak čert kříže, a tak jsem měla veliké očekávání, co za masakr pan Keanu Reeves předvede. Bohužel, pan Reeves už lehce vyšel ze cviku, lehce zfotrovatěl a v podstatě v každé scéně málem umřel. Občas to vypadalo, že místo zneškodnění bojovým uměním svého soka raději zalehne. Jeho pohyby byly neohrabené a kdyby mu nezachraňoval krk jeho parťák, tak by si pan Wick káknul už v první půli filmu. Na druhou stranu... film není špatný. Vůbec nemůžu říct, že bych se nebavila... ale od pana Wicka jsem čekala trochu více suverenity, když se ho bojí ruská mafie. Místo toho vyvázl jen kvůli tomu, že měl víc štěstí, než rozumu. Ten slibný začátek pak úplně ztratil smysl. Kdyby z něho tvůrci dopředu nedělali takovýho frajera, filmu bych dala i čtyři hvězdičky. Takhle film spadl do průměru. Příště méně keců a více akce. ()

hamir0

Hodně stylová záležitost. Hotel pro gangstery s přísnou večerkou, úklidová služba na vyžádáni a pes, kterého se opravdu nevyplatilo zabíjet. Keanu má furt šťávu. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch