BadAs

Zkvela zanrovka ve vsech smerech velmi charizmaticky film,s velmi kvalitnim hereckym obsazenim.-)) a keanu reves v zivotni roly.-)) desitka nej za hustou atmosferu zkutecne souboje bez strihu keanu je machr.-) husty soundtracklahudkove finale,neotrele napady ..krev vs.hudba ()

AndyMagika

"Ukradli jste mi auto, zabili psa a já vás za to všechny sejmu, do jednoho!" Nutno uznat, že tento styl je mi více než bližší, Keanu mstitel válí, kaskadéři odvedli precizní práci, skvělá atmosféra i hudba, neustálé headshoty dělají radost mé psychopatické stránce a zkrátka a dobře akční nářez se vším všudy a pokud si odpustíte stokrát omílaný příběh a dojemný začátek s koncem, neustává zvuk dobře mířené střelby a trefných hlášek, kdy kolikrát stačí Wickovi ticho či krátký hrdelní zvuk a stejně se bavíte :-D Nesmím zapomenout pochválit skvělou, téměř rodinnou atmosféru a pravidla hotelu Continental :-D Jen tak dál, tleskám Johnu Wickovi! :-) ()

stephano

Bohu díky za tyhle klasický akčnáky + něco jako gunkata z Equilibrium. Pomsta za mrtvého psa v nejčistčí podobě. :-) ()

RyanRainheart

Čistokrevný akčňáček, ve kterém se protivníci kosí ve velkém a k tomu hraje docela bezva soundtrack. Já jsem byla spokojená, dostala jsem přesně to, co jsem čekala. Keanu se konečně po delší době dostal k akčnímu filmu, který mu sedl, netvářil se u toho znuděně, ale naštvaně, což mu svědčí o dost víc, než jeho herecký projev v 47 Roninech. Takže za mě spokojenost, doufám, že tito dva pánové ještě spolu něco natočí. ()

george82

Tohle bylo nekompromisní, stručné a maximálně působivé. Nemám slov. Prostě tak by to mělo být. S ničím a nikým se nes**t. ()

tombarider

Chci víc takových filmů.... čistá žánrovka.... Po Street kings opět důkaz, že drsňáky Keanu umí. Dlouho jsem váhal nad pěti *, ale ještě se k tomu možná dopracuju po dalším shlédnutí. .....Dopracoval:) komu se to nelíbí, ať si koule políbí! ()

HEED

Háá, tak tohle bylo boží. Vždycky jsem si přál vidět v kině nějaký ten akční výplach. Tohle byla trefa do černého. Akce ohromná, kontaktní soubojě bravurně zvládnuté. Přestřelky přehledné, prostředí a správně zvolené lokace z tohoto filmu dělají snad úplně nejvíc akční film za posledních pár let . Keanův návrat po težce nezvládnutých 47 Roninech, kde se mi potvrdilo, že to zvorali tvůrci a nikoliv herec, se mi teď potvrzuje. Velké doporučení pro akční nadšence. ()

Toustovač

Krásně dementní děj kombinovaný s akcí na úrovni prvního Taken. Oh yes. K tomu pár, na žánr až překvapivě dobrých, nápadů (za všechny zmíním HOTEL), to beru. Keanu je konečně zpátky (ne že by mi 47 Ronin přišlo špatné, ale tohle je přeci jenom trochu jinde). ()

zubrik66

Konečne to niekto sfilmoval! Zabiť šteniatko je proste odporný zločin, ktorý si zaslúži najtvrdší trest. Nasrať bývalého "čističa" ruskej mafie sa nevypláca. Ako to už bolo napísané, dosť mi to pripomínalo Gibsonovu odplatu. ()

Vykuk

Váhal jsem mezi 3-4*, ale jo, pro Keanu mám slabost, na Matrix (pouze jedničku) nedám dopustit, akce dobrá, hudba super, atmoška taky. Námět se mi taky líbil, jen to bylo trochu moc strohé, absence emocí tomu docela shazuje hodnocení, jde jen o mašinu na zabíjení, taky jsem čekal víc prvků bojového umění, než jen střílení hrudník hlava, hlava, hrudník, noha, hrudník hlava, hlava.. z jednoho metru:) A jak tu někteří píšou, kdyby záporák byl někdo s charismatem, ideálně nějaký slušný masér, bylo by to super. Ale člověk nemůže chcít všechno, takže celkově spokojenost:) ()

rezistence

Akční satira. Keanu je bezvýhrad největší sympaťák Hollywoodu. Některé "vtipné" pasáže těžko stravitelné. Ale! Kvalita tam je a já se bavil celý film. Navíc, tenhle film má jednu, snad dokonalou, xminutovou top-top-top scénu, kdy John W. vstoupí do klubu s bazénem, na začátku v podkresu hraje píseň Think a já sršel radostí až po návrat na ulici. Z hlavy ji nedostanu. 85% ()

vieriX

Přesně ten typu filmu je jak dělaný pro každého chlapa nadupaná akce která není limitovaná nějakou PG-13 přístupnosti. Prostě se tu střílí zabíjí dost nekompromisně. Je tu spoustu postav, které jsou charismatické , ale Keanu to naprosto zabíjí úžasná role naprosto se do toho vžil. Jasně že tady se nepůjde po mega tržbách, ale kdo má rád akční film tak tady je. Na to že to dělali kaskadéři jako jejich první film tak i po scénaristické stránce to není úplně zle. Počet rakvi na mrtvoly převyšuje 50 na konci filmu. ()

Emjecko

Znáte ten pocit, když vám manželku vezme rakovina a syn mafiánského bosse se svými kumpány zabije psa, rozmlátí obličej a ukradne vaše oblíbené auto? John Wick by mohl vyprávět a asi uznáte, že ani vy byste v jeho roli nepřišli s žádným srdceryvným, epickým příběhem, ale čistou řezničinou. Namotivovaní jste víc než dost, ztratit už není co a stejně dřív nebo později zemřete, tak proč s sebou nevzít co nejvíc dalších lidí, kor když vás opravdu nasrali. John Wick je celkem krátký film, který si na nic nehraje a kromě pár relativně klidných minut ze začátku se jedná o jednu velmi dlouhou akční scénu, která je občas proložena pauzami. I zabijáci potřebuji spát nebo si odskočit na večírek, ale stejně se to vždycky zvrtne, Wick je zpátky ve hře a vy s ním. Přemýšlet nijak zvlášť netřeba, občas si možná řeknete, že tohle je nějaké divné, tady už možná doopravdy mohl zemřít, tady možná taky, ale bez hlavního hrdiny by to nebylo ono, tak ho nechte dodělat, co začal, a bavte se nejen čistou řežbou, ale i vtipnými hláškami, pěknými těly, hudbou akorát do rytmu střel a nečekejte od toho nic víc. Tohle je vyloženě oddechový film, tak si na chvíli odpočiňte a dívejte se, jak pracují druzí. ()

PAVLIS

Podle traileru šlo očekávat neoriginální béčkový příběh a slušnou akci, čistě odpočinkovou záležitost na jedno použití a tři hvězdy maximálně. S tím jsem na to šel. Moje nízká očekávání naštěstí byla naplněna. UPDATE: Není jen na jedno použití. Televize sluší Wickovi po čtyřech letech možná víc než kino. ()

Zolky

Parádna akčná strieľačka. Nenudil som sa ani minútu. Občas zaznejú aj vtipné hlášky a tie headshoty snáď netreba ani komentovať. Niektoré scény sú celkom naivné, ale toľko sa dá odpustiť. ()

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch