Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Beatle

On to prostě jinak nejde. Co musím uznat, že se na film celou dobu hezky koukalo...ale to je asi tak všechno. Až na profesionální zpeváky žádný z herců ze sebe nevydal tolik, aby to za něco stálo (bohužel ani můj oblíbenec Eddie Norton - ale ten má spoustu jiných předností :). Woody Allen je dozajista můj nejoblíbenější režisér, ale i mistr tesař se někdy utne. Musím souhlasit s tím, že on je prostě na jiný typ filmů...hodně mi v EVERYONE SAYS I LOVE YOU chyběl ten Woodyho krásný, nakažlivý, anglicky se tvářící a inteligentní humor... ()

Tessie

Občas mám na filmy vysoké nároky, obžvláště na ty, ve kterých si hraje spousta herců na jednom písečku. To byla možná trošku chyba, protože každý z nich chtěl vyniknout a mě to prostě přišlo přeplácané. Příliš mnoho překřičených dialogů, otřesná scéna u řeky.. Jediná scéna, kterou si budu asi pamatovat, je ta s holčičkou převlečenou za banán.. Víc si z toho filmu asi nedokážu odnést. Možná ještě špatnou vzpomínku na moment, kdy Julia Roberts musela políbit o 32 let staršího muže. Dyť to bylo nevkusné a hrozné! ()

derryl

Zpívající film a Woody Allen, to je něco, co jsem si nedokázal představit a musím říct, že výsledek je velmi dobrý a krásně propracovaný, trochu bláznivý a spojení Woodyho Allena a Julie Roberts je neskutečné a dojemné, je mezi nimi neuvěřitelná chemie a zamilovanost jim opravdu věříte, nevím, čím to je, ale každý herec v režii Woodyho Allena hraje trošku jinak, než jak jsme zvyklí, což je na výsledku hodně znát a pomáhá to uvěřitelnosti příběhu i postav. V jedné chvíli mi přišlo, že je film o ročních obdobích v New Yorku, Paříži a Benátkách a ne o osudech postav v příběhu, nakonec nám může každé roční období připomenout lidský úděl, který má svá léta, své jaro, svůj podzim a svou zasněženou zimu, která vše uzavírá a na jejímž konci přichází silvestrovský happy end. ()

Narciska

Woody Allen je velmi osobitý tvůrce se zajímavým pohledem na svět. Nenabízí sice šálek čaje, který by mě zvlášť oslnil, je však dobrý hostitel, co nevnáší rozbroje, snaží se o příjemnou atmosféru a zůstává sám sebou. Jako správný host říkám, že tento šálek se nesluší odmítat a přijetí nebudete litovat, osobně jen preferuji jiné návštěvy :) ()

rt12

Nemám jednoznačně kladný pocit tak jako u jiných Woodyho filmů. Milostné vztahy ,,omladiny" mě nebraly, naopak bavily mě dialogy dospělých a slovní přestřelky mezi otcem a synem o politických názorech. Bylo to kápek víc překombinované, než v jiných Allenovkách. Nebyla jsem vyloženě zklamaná, ale ani nadšená, prostě průměr. ()

• Jediný muzikál Woodyho Allena. (D3VIL)
  • Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)