Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

rikitiki

Až legračně hvězdně obsazená pocta klasickým hollywoodským muzikálům trpí banálním dějem roztříštěným do epizod, které většinou nemají pointu. Allen utlumil svůj vtip a ironii, což je škoda, protože propojení jeho vidění světa a opulentního filmového pozlátka by mohlo fungovat velmi dobře (jak je vidět například ve scéně tancujícího personálu nemocnice a zejména při duchařském tanci zesnulého dědečka - ten sám o sobě by byl na 5 hvězdiček). Možná ho přece jen vlastní zadání, snad obdiv nebo znalost klasických snímků, spoutaly a utlumily jeho obvyklé neuroticko - ironické nápady. I tak se ale ve filmu objevují brilantní scény - sebevražedný monolog kvůli ztracené lásce ("Pojedu do Paříže a skočím z Eiffelovky. Jaký je tam časový posun?") nebo vznášející se milostná scéna s G. Hawn. /7. 11. 12./ ()

hrumsrt

Mám rád ty filmy Woodyho Allena, které jsou jako oslava života, kdy to není o tom, jaké to on jako brýlatý exot měl složité ve vztazích, ale kdy si umí sednout a bavit se.. Všichni říkají: Miluji tě by byla další jeho vztahová rozcvička, při níž si holka vždy zvolí toho drsnýho kudlořeza, jen aby posléze zjistila, že měla radši dát šanci brýlounovi ve flanelový košili od vedle, jemuž zdatně několik let odolávala, protože přece jemu ke stylovosti chybí hodně a nemá společného s jejími idoly na ulepených plakátech vlastně nic.. Ale Woody Allen to pozvedl! A to nápadem přimíchat do téhle vztahovky muzikální čísla, které nejen že soustavně rozbíjejí obraz, ale především dodávají do Všichni říkají: Miluji tě pozitivní energii v takové míře jako minuta Zpívání v dešti (a to se počítá!).. Napěchovaný casting spojující dvě herecké generace - Norton X Alda, Hawn X Portman/Barrymore, které uvrhli mladé hvězdy do nejvyšších pater řemesla.. Společenské otázky stojící proti otázkám láska, a k tomu prostřihy na přehnaně nereálné Woodyho láskování s Julií Roberts jsou ale nic v porovnání s jakou odvahou dokáže rozstříhat scénu tanečním číslem v nemocnici nebo na břehu u řeky.. Radost sledovat, i přesto jak moc Allen vlastně nic nepředvedl a potlačil svůj scenáristický um na úkor žánrových experimentů.. 75% ()

mira.l

Hmm, Woody hraje ve filmu... Já nevím, bylo to takové zvláštní, mělo to něco z komedie, něco z romantiky, o dost víc z muzikálu, ale celkově mi to připadalo takové nijaké, místy utahané, místy tak rozhádané, že z toho šla hlava kolem, chyběla tomu nějaká výraznější dějová linka, konec mi přišel takovej žádnej. Jednou asi stačilo. Dám 3*, ale s odřenýma ušima. Teda hvězdičkama. Snad jedinou výraznější zajímavostí tohohle filmu pro mě bylo vidět Julii Roberts snad poprvé z asi 25 viděných filmů s ní zpívat. Když teda nepočítám to kvílení ve vaně v Pretty Woman:) ()

MrCreosote

Woody Allen asi během natáčení požil příliš cukru, jinak si totiž tuhle sacharidem přecpanou muzikálovou romanci nedovedu příliš vysvětlit. Některá hudební čísla vynikající, etuda Tima Rotha jakbysmet, ovšem vzato kolem a kolem se jedná o jeden z těch slabších kousků slavného pana neurotika. Nicméně ideální film na svatého Valentýna nebo při stavu akutní zamilovanosti. ()

Schuldiner

Jeden ze slabších filmů Woodyho Allena.. Samozřejmě má i svoje perfektní části a ve většině z nich exceluje právě pan režisér... popřípadě Tim Roth. Ale neskutečně mě nudily až štvaly ty muzikálový vsuvky! A Norton ve svojí snad jediný roli, kde mě prostě nebavil.. Celkově nic, na co bych vzpomínal, i když pár vtipů bylo skvělých... ´´Nemůžu tomu věřit. Giselle mě opustila. Zničehonic mě opustila s mým dobrým přítelem..´´ -- ´´Bez varování?´´ -- ´´ Jo. Oni dva... Jsem úplně mimo, že o tom ani nemůžu mluvit. Zabiju se..´´ -- ´´Neviděl jsi signály? Musela přece něco dávat najevo.´´ -- ´´Myslíš, že jsem idiot? Jaký signály? Jeho fotka v jejím prádelníku? Nebo vyslovení jeho jména, když měla zrovna orgasmus?´´ -- ´´Tohle nemyslím.´´ -- ´´Ne, ale tohle se právě stalo. Jen jsem si to nějak nedal dohromady.´´ :-))))) .... 60% ()

• Woody Allen neřekl nikomu z herců, že se jedná o muzikál, dokud nepodepsali smlouvu. (D3VIL)
  • Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)
  • Jediný muzikál Woodyho Allena. (D3VIL)