Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

ScarPoul

Jeden perfektný, pohodový, typicky Allenovský filmík, na ktorý je radosť pozerať a ešte lepšie, je ho radosť počúvať. Woody Allen pre mňa predstavuje prototyp režiséra, ktorý ma dokáže vždy znamenite pobaviť a hlavne predať nejaké to posolstvo vskutku originálnym spôsobom. To že si priviedol celú plejádu hercov , ktorý nie sú dokonalý, ale ktorý sú vo svojich úlohach úchvatný, netreba spomínať. Oslava umenia, Benátok, Paríža, New Yorku, Lásky a Groucho Marxa, tak ako to dokáže len Woody Allen. Film, ktorý plynule plynie, je nenásilný, humor je dobre mierený a vyvážený, má to svoje silné pasáže, punc osudovosty, romantickosti a dramatickosti, je to správne šialené a neurotické, má to krásne prostredie a postavy a aj keď sa nám Allen snaží ukázať že to tak nie je tak je tam viacej pravdy ako sa na prvý pohľad zdá. Everyone says i love you je jeden z najlepších filmov aké Woody Allen kedy vytvoril a určite sa k nemu budem z radosťou vracať. ()

Stružák

Páni, tohle chci určitě vidět znovu. Je vidět, že ještě 18 let zpátky Woody Allen točil filmy s nápadem. Nikdy bych nevěřil, že od něj uslyším tak uzpívanej film plnej muzikálovejch čísel, včetně stepu, tanečního představení duchů a německý služebný hrající hokej v domě na podlaze. Film je hezky vyváženej, hudební čísla střídaj vtipný dialogy (ten děda je super!) nebo zajímavý vypravěčský styl... Tohle je film, kterej mě v podstatě měl pořád čím překvapit. :-) I na konci, ten Woodyho a Goldin "antigravitační" tanec, byl hrozně fajn, netradiční a zpracováním nečekanej. ()

viperblade

Kdyby mi někdo před tímto snímkem řekl, že Woody Allen natočil muzikál, ve kterém má románek s Julií Roberts a že to vůbec nevypadá nevěrohodně, tak bych mu nevěřil. Nicméně po zhlédnutí Everyone Says I Love You musím uznat, že bych se mýlil. Tohle je totiž skvělý film, který se ani na malý moment nebere vážně, který je napěchovaný pozitivní náladou (což je u Woodyho hodně nezvyklé) a hlavně je to film, který nikdy nesklouzne ke kýči. A já si ho užíval každičkým momentem. Navíc všichni herci hráli/zpívali senzačně, nejen již zmíněná Roberts, ale i mladá Natálka či Alan Alda. Navíc mě potěšila Goldie Hawn, kterou jsem už hodně dlouho nikde neviděl. Abych to nějak uzavřel, tohle je jeden z nejhvězdnějších a zároveň i nejlepších filmů Woodyho Allena. 100 %. ()

petaspur

Přehršle hereckých osobností dokazují, že někteří z nich při hodinách zpěvu občas chyběli, ale nadšení do předání informací divákovi hudební formou jim rozhodně nechybí. Velmi sympatickým se mi jeví skvěle přátelský vztah Joea a Boba - současného manžela bývalé Joeovy manželky Steffi. Rovněž Skylar dokazuje známou pravdu, že žena si cení spolehlivého partnera, ale grázlík je vždy ve výhodě. A vztah Joea s Von je vzhledem k fyzickým dispozicím hereckých představitelů poměrně nepravděpodobně zábavný. ()

castor

Beru to tak, že jsem měl lehce mezeru, kterou jsem zaplnil. Nicméně (a bohužel) jsem o nic moc nepřišel. Tenhle Allen je sice trochu jiný, protože jeho postavy hodnotí své osudy i tancem a zpěvem. Jinak tu máme opět New York, opět vztahy a problémy s láskou. Týkají se jedné velké rodiny, kde zejména dcery zkoumají, jak si najít toho správného partnera. Vše sleduje bývalý manžel a autor brakové literatury Woody Allen, který žije v Paříži, aby mohl mít ten svůj New York ještě raději. Opět je to hořké, znovu skeptické, cynické a odlehčené. Je to trochu žánrový chaos s velmi dobrými herci, který ovšem úplně nemyslí na tempo. Ano, těch 100 minut mi zdaleka neuteklo tak svižně, jako jiné mistrovy kousky. To se ale někdy prostě stává. ()

• Jediný muzikál Woodyho Allena. (D3VIL)
  • Hlas Drew Barrymore byl při jejím zpěvu "dabován" Olivií Hayman. (D3VIL)