Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

marrrrian

The Cobbler je tak priemerný, že sa naň skoro neoplatí písať komentár. Ale zároveň je v ňom nádych niečoho, čo človekom pohne. Zadrháva na príliš karikatúrovaných postavách, ktoré so sychravou a neutešenou atmosférou mesta úplne nekorešpondovali. Hlavná postava silne nedomýšľavá, no po postupnom vykreslení sa s ňou divák stotožní do postačujúcej miery. Hlavne podmanivý soundtrack dodáva dianiu správny nezbedný tón, vďaka ktorému je každému jasné, že film chce mať nadhľad a má byť príjemnou hovadinkou, ktorá neurazí. Práve na základe toho je to stráviteľné a občasná vážna nôta tiež nenarobí škodu. Za pozretie to však stojí minimálne kvôli nápadu a obsadeniu. ()

flyboyeda

K filmu jsem se dostal ze zvrhle zvedavosti, kdyz jej kdosi pridal do jakehosi zebricku nejhorsich filmu roku 2015. Z filmu se vsak vyklubala pomerne prijemna a nekomplikovana spotrebni Sandlerovina. O umeni tu opet nejde, zanr take film novymi postupy neobohatil, ale docela hezky jsem si u nej odpocinul / snil/ vypl mozek. Tento rok byly rozhodne natoceny mnohem horsi filmy, tento si alespon na nic nehraje... ()

Pythonator

Další netradiční sandlerovina. Nějak mi připadá, že se poslední dobou snaží být Sandler extra vážný a zapomíná na svoje ujetosti. Pro mě trochu škoda, protože dalšího Zohana bych si dal s chutí. No alespoň toho Dustina zase jednou někdo dostal do filmu. Švec je jednohubka, co rychle vyšumí, ale oplývá nezapomenutelným kouzlem. ()

Flekster odpad!

Veľmi slabý film. Najviac ma znervoznovala hlupost prejavujuca sa u hlavnej postavy. Nenasiel som ziaden zmysel v tomto filme. Najhorsi film s Adamom Sandlerom aky som kedy videl. Vobec to nieje komedia teda nic vtipne na tom filme nebolo. Hlupost hlavnej postavy a hlupost celeho pribehu vobec za vtipnu nepovazujem. ()

bergeron

Adam Sandler moc na plátne neoholený nebýva, bolo to príjemne prekvapenie. Scenár filmu bol originálny, možno mnohí predpokladajú, že to bude komédia a gagy, ale bol to len obyčajný príbeh s pár vtipmi. Ale to čo zabudli prvé komenty dodať je, že ten film bol dosť pozerateľný, a Adam uveriteľný...I ked mi prišiel už trošku spomalený občas, ale ešte má iskru...Vzhľadom na to, že je NYC, dalo sa očakávať, že dej filmu tu bude, a ako budúceho návštevníka NYC som si aspoň mohol vychutnať rôzne "scenérie"... Nemám prečo vytknúť tomu filmu, a minimálne 3 hviezdy si zaslúži. Dávam samozrejme 4, lebo mne to ulahodilo, a bola to konečne oddychovka, a nie nič prehnané ako iné jeho filmy :) PS: Steve Buscemi je odveký kamarát Adama, by ma zaujímalo v ktorom filme by on nehral po jeho boku :D ()

• Film se natáčel v New Yorku. (rafix)
  • Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)