Režie:
Torsten WackerKamera:
Andre LexHudba:
Florian TessloffHrají:
Stephan Luca, Marleen Lohse, Armin Rohde, Felicitas Woll, Corinna Harfouch, Anna Thalbach, Johannes Allmayer, Oliver Fleischer, Janin Reinhardt (více)VOD (1)
Obsahy(1)
Vášnivý sukničkář se v milostném životě řídí jasnými pravidly. Když se ale v kanceláři objeví nová kolegyně a firmě začne hrozit bankrot, bude je možná muset porušit. (Netflix)
Hrají
Stephan Luca
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Heiter bis wolkig (2012)
Cesta za černými rytíři (2017)
Zajíček bez oušek (2007)
Marleen Lohse
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Frau Ella (2013)
Svatební horečka v Campobello (2009)
Bella Germania (2019) (seriál)
Armin Rohde
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Lola běží o život (1998)
Život - stavba povolena (1997)
Naboso (2005)
Felicitas Woll
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Carl a Bertha (2011) (TV film)
Drážďany (2006) (TV film)
Týraná (2015) (TV film)
Corinna Harfouch
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Umírání (2024)
Klepání na nebeskou bránu (1997)
Pád Třetí říše (2004)
Anna Thalbach
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Frau Ella (2013)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Pád Třetí říše (2004)
Johannes Allmayer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Nikdy neodvracej zrak (2018)
Kolonie (2015)
Vincent jede k moři (2010)
Oliver Fleischer
Nejlepší filmy:
Risiko Pille (2019) (TV film)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Janin Reinhardt
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Warum ich meinen Boss entführte (2014) (TV film)
Lulu a Jimi (2009)
Nejlepší přítelkyně (2011) (TV film)
Michael Lott
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Frau Ella (2013)
Werner - Gekotzt wird später! (2003)
54 hodin (2018) (seriál)
Daniel Wiesner
Československo
Nejlepší filmy:
Operace Silver A (2007) (TV film)
Starci na chmelu (1964)
Božská Ema (1979)
Hannelore Elsner
Německá říše
Nejlepší filmy:
Die Unberührbare (2000)
Zeiten ändern Dich (2010)
Poslední spravedlivý (2014)
Michael Kessler
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Závody lásky (1991)
Už je tady zas (2015)
Neues vom Wixxer (2007)
Thomas Kügel
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Atlas mraků (2012)
Prameny života (2013)
Stopa naděje (2006) (TV film)
Patrick Abozen
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Třikrát a dost (2011)
Loď snů (1981) (seriál)
Neil Malik Abdullah
Rakousko
Nejlepší filmy:
The Angel (2018)
Ein Tick anders (2011)
Nejhledanější muž (2014)
Daniel Wiemer
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Hotel Lux (2011)
Buddy (2013)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Carolin Spieß
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Malá čarodějnice (2018)
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Třikrát a dost (2011)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Nina Juraga
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Třikrát a dost (2011)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Pštrosí štěstí (2009) (TV film)