Diskuze

dannyd14

dannyd14 (hodnocení, recenze)

Čiže v úplnom preklade vagíny a penisy, to bude show, pod ktorú sa podpísali nikto iný ako James Franco a Seth Rogen, dvaja najväčší úchyláci Hollywoodu, ale náhodou môže to byť riadna prča :)).

Uživatel Psychor smazal svůj příspěvek.

MontyBrogan

MontyBrogan (hodnocení, recenze)

Psychor

Čo je na ňom hlúpe? Pustil som si trailer a vyskytuje sa tam pečivo kupované k párkom. No a neviem ako u vás, ale v slovenčine sa výraz buchta používa aj na ženské intímne partie. Takže spolu s klobásami je ten dvojzmysel uspokojivý.

na příspěvěk reagoval Psychor, Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Prometheus69

No ten slovenský název je pořádně hloupý. Nevím, kde tam přišli na buchty? Ale u animáků jsou bohužel tyhle překladatelské boty na denním pořádku a mnohem častější než u jiných žánrů. Bude to však slátanina, tak jako tak, takže na překladu u tohoto snímku ani příliš nezáleží.

na příspěvěk reagoval MontyBrogan, Prometheus69

Houp

Myšleno jako Kanibalistické porno?

Já stále nějak nechápu, co to má společného z tím pornem... zdá se že ani ten co překládal ty titulky... ten odkaz na porno nepochopil.

na příspěvěk reagoval MontyBrogan

Houp

Dokonce je to i v těch titulkách jinak...

Není tam Buchtičky, Ale rohlíky a párky!

Ještě mě napadla... Tenká kečupová linie

Zachraňte vojínka Párka!

Prostě trochu vtipu a totálně se vysrat na DOSLOVNÝ PŘEKLAD!  :)

na příspěvěk reagoval Psychor

Houp (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Ale chápeš, že i ten originální název je jak z porna? Že je to úmysl i v originále. Proto ty tvé dva návrhy vůbec nevystihují to, co ten název původní.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Atlacoya

Atlacoya (hodnocení, recenze)

Ono to má být dvojsmyslné... podívejte na plakát - poloha párku + A hero will rise (hrdina povstane).

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Masakr v kuchyni by znělo asi taky divně že? O_o

a nebo... Sebevražedná párty?

Uživatel Psychor smazal svůj příspěvek.

Psychor (hodnocení, recenze)

GigaPudding

Ano, to jsem já. Jestli potřebuješ nějaký odborný názor či doporučení na specifický horor, tak kdyžtak přes poštu, ať tu nejsme zbytečně OT.