Reklama

Reklama

Buchty a klobásy, první mládeži nepřístupný počítačem animovaný film, vypráví o skupině potravin, které se pod vedením odvážné uzeniny rozhodnou odhalit pravdu o své existenci, a o tom, co se doopravdy stane, když jsou vyvoleni a opustí supermarket. (Falcon)

Diskuze

filmfanouch

filmfanouch (hodnocení, recenze)

Možná je to ode mně zlý.................. ale doufám, že až budu v kině přijde tam nějaká rodina s dětma. Pouštěl jsem si trailer v originále a moje dvě malé  neteře se u toho řechtali. Tohle bude fakt peklo pro rodiče. 

na příspěvěk reagoval Adelka123

Wallis3

Wallis3 (hodnocení, recenze)

kecinotrab

I některé ehm... lechtivé...ANIMÁKY jsou určeny pro ty dospělejší;-) a já doufám, že toto bude super nářez od 18.

Bernyz

Bernyz (hodnocení, recenze)

Zajímalo by mě, co v distribucích hulí, když vymýšlí překlady názvů... 

na příspěvěk reagoval Wallis3

Wallis3

Wallis3 (hodnocení, recenze)

To chcu! A ještě, ještě, ještě!!!!:-) jsem se dočetl, že tohleby vubec nemělo být pro dětičky. Že by to mělo být řádně sprostýa ujetý. Tak doufám..... Aaaaaaaach!

na příspěvěk reagoval Esgalnor

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Copak, někdo nesnese opravu pravopisu? Ale no tak... Jsme na internetu a nějak se prezentujeme. Ještě bych mohl opravit profil jestli chceš, ale to by bylo na dlouho asi ^^ 

 

A btw, viděli jsme stejnej trailer? Lol, pojmenovat to "Párková párty" nebo "Párty párků" by byla strašná hovadina, buchty tam budou (nebo ty kámošky těch párků vypadaj jako nějaký buchty), párek je hlavní postava a je to dvojsmyslné, takže myslím, že to odradí už názvem každého neinformovaného rodiče (uh a že jich bude, nesnáším podobnou neinformovanost, hlavně že to je kreslený a vypadá to jako milá pohádka o jídle), aby na tohle vzal svoje dítě. A celý to je tak ujetý a i originální název je podobně dvojsmyslnej, že se to k tomu prostě hodí.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Esgalnor

Esgalnor (hodnocení, recenze)

I ten plakát je strašně dvojsmyslnej, žeru to :DDD "Nový hrdina se postaví", chjo, ta kampaň mě baví ^^

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Uživatel TheMilda smazal svůj příspěvek.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jeansoul

Píčovina, něco se prostě překládat nemá... né, tak doslovně. 

Tu tématiku ten film mýt rozhodně nebude.. aspoň podle traileru to TAK ROZHODNĚ NEVYPADALO. O_o

na příspěvěk reagoval Esgalnor

Reklama

Reklama