Miroslav.Zac

Když už si myslíte, že jste viděli kdejakou šílenost, naservírují vám tuhle magořinu s mluvícím jídlem - a totálně vám zlepší náladu. ()

Haros69

Tento animáč rozhodně není pro děti, dokonce nejspíš není ani pro některé slabší dospělé jedince. Děj se odehrává v obchodě a jde o to, že se potraviny chtějí dostat ven z obchodu a tak čekají, až je někdo koupí a doufají v lepší svět tam venku. Jenže. Je to opravdu venku, tak vážně skvělé? Bláznivý film, plný sprosté mluvy, vyhrocených až přehnaných nejen sexuálních scén, ale také lásky a přátelství. Líbí se mi vyobrazení potravin v lidské podobě a celková animace filmu. ()

Bassko

Zaujímavý námet, zdalo sa, že aj s nejakým tým skrytým posolstvom. Rozosmiala ma však asi len jedna jediná scéna a ani to si už nepamätám aká, za to si budem dlho pamätať asi jeden z najnechutnejších koncov kinematografie. Veľká snaha urobiť vtipný film vyšla navnivoč a vznikol len animák, ktorý ako dúfam padne čoskoro do zabudnutia, pretože podotýkam ešte raz- pri tom konci som sa cítil trápne za tvorcov, seba a celú sálu, že to vôbec pozeráme a mal som sto chutí vstať a odísť, no pretrpel som to (neviem prečo) Viac sa k tomuto zjavu nebudem vracať. ()

manchestervn

Filmy s Jamesom Francom, Jonah Hillom milujem... no toto bola veľká Nuda.... čakal som na to dlhú dobu nakoľko trailer sľuboval kopec zábavy.. No nakoniec to sa taká zábava nekonala. Veľmi prehnané, nadávky používajú postavy zbytočne veľa, často a nasilu, miestami má z toho divák už nepríjemný pocit.. Sem tam sa pritrafí vtipná scéna ale aby sa človek z chuti zasmial to určite nie.. Ani finálna scéna mi neprišla tak vtipná ako to väčšina ľudí opisuje. 2* ()

BR23

Toto bola asi tá najšialenejšia vec na ktorej som bol v kine. Pfúúú totálna explózia mozgu. Watafak is this shit? Dostal som toho omnoho viac než som očakával, ba omnoho viac než som potreboval... a to je problém. Ku koncu to bolo až príliž veľký extrém, ktorý v krátkometrážnych epizódach South Parku zvládam, ale tuná nie. Príliž hluku a príliž perverzné. ()

chemo

Bolo tam pár vtipných momentov (Meatloaf !) ale celkovo trochu hlúpy a zbytočný film. Nevidím dôvod pozrieť si to v budúcnosti druhýkrát. ()

Patrik.Truhl

.Než to všechno začalo tak vcelku nude ale párty v regálu lihovin to rozjela a perfektně to zakončila finální hromadná scéna,Kdo viděl pochopí.7/10 ()

atrofonic

Jednoducho bullshit. Môžete v tom hľadať akékoľvek filozofické úvahy o dnešnom svete, pritom ide o podsúvanie gender ideológie. Síce tam boli zo tri vtipné momenty, ale to je veľmi málo. ()

Fucop.YT

Buchty a klobásy jsou opravdu vtipný animák u kterého sem se smál skoro celou dobu promítání. Skvělá byla i hudba ve filmu a hlavně scéna ke konci ()

Tomas_313

Buchty a klobásy jsou přehnaně vulgárním animovaným filmem, který nabízí kromě řady vtipných idejí a metafor také stejnou porci hluchých míst. Většina vtipů je založena na prostopášné vulgaritě pubescentního rázu s častým sexuálním podtextem, což především ze začátku pobaví, po chvíli však omrzí. Úvodní prezentace potravin se všemi odlišnými sekcemi je velmi zdařilá, jakmile se má ale příběh rozvíjet, snímek drhne a ztrácí dech. Rozhodně by to tak ale dopadnout nemuselo, potenciál je značný. Celý obchod je trefně pojatým zrcadlem naší společnosti a každý regál představuje své osobité potraviny ( od židovského bagelu a arabského lavaše až k mexickým ilegálům ), s čehož vyvstávají otázky týkající se sociální problematiky a náboženství, které jsou ale využity pouze okrajově pro jednorázové gagy, nikoliv pro samotný děj. Fikční svět tedy obsahuje nepřeberné množství skvělých nápadů, jenž se ale bohužel ztrácí ve všeobecně líbivých teenagerovských fórcích jimiž tvůrci nahrazují únavný děj založený na přesunu z bodu A do bodu B a několik smysl postrádajících situací. Trailery přináší kontroverzi a šokovanost, které samotný snímek navozuje v povedeném úvodu a šíleném závěru, jinak ale snímek tápe. Důvodem je stopáž, pokud by se jednalo o 40 - ti minutovou krátkometrážní záležitost, film by působil uceleněji a zábavněji. ()

Cuffini

Škoda, že tento film není zpřístupněn mladistvým! Slovník, pálení perníku ani koitus by je jistě nepřekvapil, ale určitě by na světě ubylo spoustu obézních lidí, což by bylo vlastně špatně, neměla bych se pak komu smát... Ale přišlo mi, že se v kině směju jediná (když už), doprovod vedle mě usnul (2x), ani ten popcorn jsme nedojedli (takový škody). Zklamání! Zas tak skandální a překvapující mi to nepřišlo. Asi jsem víc zkažená, jako rejža. Zajímalo by mě, kolik lidí statisticky bylo v posledních 5 minutách filmu vzrušených. A kolik lidí ví, co je to vlastně ten pičifuk?! U nás v drogerce to určitě nemaj... Jdu si dát hotdog, jen párku s rohlíkem dopřeju 10 minut na rozloučení na lince. Potmě. Jídlu zdar. ()

Salinho92 odpad!

Nic jinýho než odpad dát nejde podle mě, potenciál velikej, ale takhle trapný nucený fórky, navíc náš překlad je šílenej, fakt děs, bavil sem se snad jen u závěrečný scénky. Jinak nuda, nuda, šeď, šeď. ()

robertosteff

Odhliadnuc od brutálnej originality tohto snímku, mi imponuje fakt, že aj na prvý pohľad stupídna americká sračka dokáže rozoberať tak vážne a veľké témy. Tvorcovia ma nadchli tým, že akési hlbšie posolstvo dostali k ľudom ktorý sa akoby bránia hodnotým dielam ( fanúšikovia takýchto žánrov ). Totiž nie všetci ľudia si z vlastnej iniciatívy kúpia lístok na 3 hodinovú drámu v hlavnej úlohe z meryl streep a potrebou: tento film mi niečo dá ! A to považujem za skutočné poslanie filmografie - fakt že človek ktorý sa rozhodne pozriť si vulgárny animák, odíde z kina rozmýšlajúc. Aspoň v to dúfam pretože zobrazenie problémov a neskutočne trefná párodia ľudstva boli premňa úplne zrozumiteľné. ()

Tereza11

Jediné co bych mu vytkla je, že za všemi těmi megasprostými vtípky, trochu zaniká hlubší a chytřejší podstava filmu... Každopádně po shlédnutí pro mě nakupování v supermarketu nabralo uplně nový rozměr :-) ()

jaHanicka

Půl roku jsem se těšila, co tohle bude zač. Ačkoli jsem ani z traileru zdaleka nebyla připravená na to, co uvidím - měla jsem se zhulit, snad bych to pobrala snáze - bylo to super. Strašně těžko se to hodnotí, ale už pro ten nápad, pro tu drzost takhle zvráceně znásilnit všechny předpoklady animovaných filmů, otírat se o náboženství a politiku, všechno to majznout do 4. července... bylo to prostě dobrý... Mimochodem, připravte se na to, že termín "food porn" dostává s tímhle filmem naprosto novej rozměr... :-D ()

Dabling

Dle mého názoru je to tak blbý, až je to vlastně dobrý. Ne že bych u filmu zrovna vyhledával spousty sprosťáren, ale tady to tak nějak do toho filmu sedlo. Dobrý je sice za 3, ale dávám bod navíc za závěrečné food orgie. ()

hanzikk

Musí být za 5 už jen z principu, abych vyrovnal ty škarohlídy tady. Určitě jsem se dlouho tak v kině nezasmál, a od srdce. Vtipné, sprosťoučké a dokonce i poučné, ale toho si všimnou asi jen diváci trošku sečtělí. Narážka na blízký východ se vyvedla. :) A na konec když člověk zbystří, zjistí, že si tvůrci i nádherně pohráli s animací. Prostě bombovní. ()

MattCorman

Dětem pod 15 let vstup zakázán ! A já se tomu ani nedivím, když se ve filmu objeví kolik? Více jak 100x F*ck ?! Jinak celkově je to pohodová komedialně animovaná věc, která se dá vychutnat asi jen v podnapilém stavu. Avšak osobně mám rád trošku jiný humor, ale což! Doporučuji i přes slabší chvilky tohoto filmu. Hodnocení 60% ()