Vítejte v Kolektivu, ve světě budoucnosti, který byl zbaven toho největšího nebezpečí - emocí. Nikdo v něm nepociťuje chamtivost, agresi, ale ani lásku a touhu. Silas (Nicholas Hoult) žije poklidným životem jako správný Vyrovnaný, dokud se u něj neobjeví závažné onemocnění - syndrom přepnutí. Obyvatelé s touto diagnózou totiž začínají cosi cítit... Stejný problém má i Nia (Kristen Stewart) a oba dva spolu poprvé v životě propadnou lásce a intimitě. Jenže city jsou zakázané a jedinou šancí je útěk. (Magic Box)

Diskuze

ardeas

ardeas (hodnocení, recenze)

Masai

Tak položil si otázku tak, že to sa nedá odpovedať na ňu záporne :) Skôr je otázne či sa podobá len trocha, alebo viac a do akej miery. Pri tomto filme aspoň mne to príde do veľkej miery :D hlavne s Equilibrum, to zas nemôžem povedať ja, že sa s ničím  čo tu už bolo nepodobá.

Masai

Masai (hodnocení, recenze)

Kritiky a už dopředu odsuzování typu "to už tu bylo nejmíň desetkrát" jsou jedny z nejubožejších, protože vpodstatě úplně všechno už tu bylo!! Jmenujte mi film, který není s žádným jiným filmem ani trošku podobný!! Nemá podobné téma, podobný námět.

na příspěvěk reagoval runner85, ardeas

Psychor

Psychor (hodnocení, recenze)

Jestli mě paměť neklame, tak se jedná o asi tak 10.variaci na to samé téma. To už je jak filmy se superhrdiny či superpadouchy. Změň název, trochu uprav scénář a recyklace je dokončena. Dokud budou lidi na podobné blbiny chodit, tak se bohužel nic nezmění.

Stegman

Stegman (hodnocení, recenze)

Teď mě na hlavní stránce zaujal obrázek z traileru k jakémusi filmu Equals. Koukám na ten obrázek zatemněného polovičního profilu hlavy nějaké ženy a říkám si, že vypadá úplně jak Kristen Stewart... a fakt jo. Asi mi hodně pomohla ta její otevřená pusa. :) Docela by zajímalo, jestli s tou její rozpoznatelností kalkulovali tvůrci filmu. :)

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Brooks

co ? to myslíš těch pár, kteří tomu stejně nerozumí a i kdybys jim hodiny vysvětloval, tak to stejně nepochopí, takový lidi nelze brát vážně přece

Brooks (hodnocení, recenze)

Vážne si tu ešte stále niekto myslí, že to bude rovnaký výplach ako Hunger Games, Divergencia a podobné kraviny? Už z fantastických trailerov je vidieť, že tu ide o úplne niečo iné než uspokojiť teenage divákov. Vizuálne nádherné, veľmi romantické a dúfam, že aj dobré. Teším sa.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Da_reba

Da_reba (hodnocení, recenze)

nechcem to odsudzovať už dopredu ale poznám minimálne 3 daľšie filmy na presne toto isté téma a žiaden nebol bohviečo prevratné

na příspěvěk reagoval Hawaj

Natt

Natt (hodnocení, recenze)

Kristen Stewart to bude lahke zahrat dievca ktore nema ziadne emocie :D

Brooks (hodnocení, recenze)

Trailer je výborný a na film sa teším. Podľa mňa to nebude tuctovka ako Darca alebo Divergencia už len preto, že Doremus rozhodne nie je tuctový režisér. Už z traileru je cítiť, že film sa sústredí skôr na objavovanie pocitov hlavnej dvojice a budovanie vzťahu. Vykreslenie spoločnosti a thrillerová rovina budú asi dosť upozadené.

Jacinda

Jacinda (hodnocení, recenze)

docela se na to těším a to z mnoha důvodů. ano equilibrium. gattaca a 1984? možná. na druhou stranu, proč ne. jeslti se to natočí a zahraje dobře, nevidím důvod, proč by nemohlo vzniknout něco podobného. kde Bale seká mečem, oni můžou proživat svůj život. do kina půjdu. tak snad to nezklame.

ardeas

ardeas (hodnocení, recenze)

Harroc , mimale

Jóo, toho pripomínania tu bude viac, ešte ani obsah som nečítala a hned mi napadlo Equilibrium, keď som kukla obsah, Darca a ked video atmosféra pôsobiaca ako vo filme Nevedomí.  V poslednej dobe sa čím ďalej, tím viac stretávam s filmami, ktoré sa snažia nakombinovať rôzne prvky/ časti/ metódy/ efekty/atď. z iných výborných filmov , kde pracuje chémia ako má, no takto povytŕhané vždy z toho vzíde hnusný, ,môžno ešte na oko kukateľný zlepenec, ale ktorý vo Vás bude pripomínať niečo pôvodné odkiaľ to vzišlo a nie to čo by malo podčiarknuť akúsi "originalitu", ako je to tu, väčšina hneď uviedla Equllibrium.

Inak výborná voľba K. Stewart, do hlavnej hrdinky, scenár ako pre jej osobu písaný. Verím, že jej to všetci zhltnú, ako to dobre zahrala, aj tu to niekto nižšie podtrhol, že s jej neskutočnou mimikou to dá aj na 120% :D

nerrti

nerrti (hodnocení, recenze)

Moc nerozumím zajmavosti "Média uvedly že se jedná o adaptaci románu George Orwella 1984, film ale nemá s románem nic společného", když je zjevné, že má s románem společné úplně všechno. To že se změnilo pár detailů, neznamená, že se nejedná o Orwellovu adaptaci. A pokud by to  bylo popřeno, tak to můžem lehko nazvat vykrádačkou. :D

Harroc

Harroc (hodnocení, recenze)

BUBO26

Stewart má jen jeden výraz v obličeji, takže se na úlohu bez emocí hodí. Zbytek je ale už jiná písnička :D

na příspěvěk reagoval ardeas

Kristen Stewart si zkusí sci-fi