Volejte Saulovi

• USA Better Call Saul
USA, (2015–2022), 52 h 16 min (Minutáž: 42–69 min)

Hudba:

Dave Porter

Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Patrick Fabian, Michael Mando, Rhea Seehorn, Michael McKean, Miriam Colon, Raymond Cruz, Julie Ann Emery, Jeremy Shamos (více)

Tenhle prequel Perníkového táty nominovaný na Emmy sleduje život začínajícího advokáta Jimmyho McGilla a jeho proměnu na morálkou nesvázaného právníka Saula Goodmana. (Netflix)

Diskuze

Petaxis

Petaxis (hodnocení, recenze)

Neuge

Třeba uživatelé naivně doufají, že si to diskutující uvědomí a přestanou ty hovna řešit? Haha, když to vidím takhle napsaný, fakt je to naivní :D :D :D

na příspěvěk reagoval RedAK

Sygi

To je nevýhoda seriálu. Diskuze ohledně děje epizody, která vyšla se řeší 1-2 dny po jejím uvedení s titulkama a pak je tady právě celých 7 dní čas na to, aby se to zde zapatlávalo sračkama :D

anderson

To doufám nebylo na mě, protože jestli ano, tak doporučuji vyhledat odbornou pomoc. Pokud tedy něco takového v zemi třetího světa typu Slovenska máte (bez urážky vůči ostatním normálním a neprimitivním Slovákům).

Neuge

Neuge (hodnocení, recenze)

Jedna z věcí, které mi na zdejších uživatelích přijdou nejnepochopitelnější, je zvyk neustále opakovat naprosto očividná fakta, jako například to, že se tu řeší hovna nebo píčoviny.

na příspěvěk reagoval Petaxis

Sygi

Sygi (hodnocení, recenze)

99% uživatelů tady řeší píčoviny, 1% řeší děj seriálu. :D

Djoker

Djoker (hodnocení, recenze)

jerry12

Začni, čas obvykle potřebný pro realizaci různých novinek na CSFD však hraje proti tobě. Diskuze budou zasírány i tak ještě hodně dlouho.

RedAK , Djoker

Započal bych diskuzi ohledně toho, že použití českého překladu v rámci diskuze se bude trestat v první fázi upozorněním, ve druhé fázi pak banem na tuto diskuzi, ve třetí a poslední fázi nakonec banem na všechny diskuze na ČSFD. Co říkáte? :))))))))))

na příspěvěk reagoval Djoker

jerry12 (hodnocení, recenze)

Andersonovy sračky už nečtu, nemá to cenu. Dost bylo nesmyslů, pojďme zpátky k BCS.

na příspěvěk reagoval RedAK

x_silver

Zjavne si to co pisem ani necital. Inak by si tu bohorovne nereprodukoval svoje pochybne dezinterpretacie. Navyse nechapem o akej zhode alebo nezhode to tu pises. Asi si v spore s niekym inym, so mnou nie. Tym padom si plytval prispevkami na toho nespravneho. Ale nevadi, stava sa. Jedine za cim si ja stojim je to, ze cesky nazov je oficialny. Pokojne si to silou svojich argumentov mohol vyvrátiť.

Michalek

Michalek (hodnocení, recenze)

Běžte do piče, že něco takového zažiji na každé diskuzi bych nečekal. Na český název se dá zvyknout, ale chybí tam to slovo RADŠI. Ovšem to nemění nic na tom, že to tu spamujete srancama.

anderson

Prostě už toho necháme. Ty si stojíš za svým, já jsem předtím četl, že jsi chválil dabing a stojíš si za překladem názvu atd... Neshodneme se, to se občas stává, ale nemám v plánu ztrácet svůj čas, abych hledal, kde jsi to napsal. Popravdě mi to je totiž uplně jedno.

x_silver

Klameš. A prekrúcaš fakty. Ono, keď dôjdu argumenty, tak treba "mlžiť", že áno. Dabing ako celok som tu nikdy nechválil, ale na to aby si mi to mohol vyvrátiť nejakým citátom by si moje príspevky musel nielen prečítať ale aj pochopiť. Každopádne aj keby som ho chválil, meritom veci bol český názov. Tu sa spochybňuje, že je oficiálny len preto aby sa mohol vymazať. Tunajší "myslitelia" a odporcovia dabingu sa totiž považujú za jedinú vyvolenú elitu, ktorá si osobuje právo diktovať "dabingovej lúze" čo je a čo nie je oficiálne.

MekGajvr

MekGajvr (hodnocení, recenze)

Co to sakra je "Volejte Saulovi?" to se nemohlo, když už, použít překlad z Breaking Bad, kde bylo "Radši volej Saula"?. Fuj.

Helo

Anderson tvrdil, že ten dabing je dobrej. Hned v jeho prvním příspěvku asi o 5 stránek zpět. Nechci tady zase nijak vířit prach, ale to je důvodem této stupidni diskuze.

na příspěvěk reagoval Helo, anderson

Djoker

Djoker (hodnocení, recenze)

Diskuzní souboj košťat! Jinak originální název na prvním místě mám už min. 2 roky a cítím se skvěle! :)

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Nechcu se stavět na ničí stranu, ale anderson netvrdil, že je ten dabing povedenej, jen že je oficiální. Možná by to chtělo trošku klidu, než se do něj pustíte, a ne furt hrotit kvůli názvu. Už je tu tím zasráno asi 5 stran.

x_silver

"... Ale je zdravé přiznat si trochu kritiky a nestát v každém případě za svým, že "Ten název je povedenej, dal jsem ho sem já, takhle to je oficiální, tak co?..." --- Nechápem o čom to táraš. Táto polemika vznikla preto, že tu nejaký "expert" silou mocou túži vymazať oficiálny názov a tvrdí, že oficiálny nie je. Ako vidím, zišla sa tu silná komunita veľmi "inteligentných" indivíduí, ktoré tu svojimi pubertálnymi príspevkami nedokážu existenciu tohto názvu spochybniť, preto musia za každú cenu zosmiešniť toho kto ho sem pridal. Pokojne si poslúžte. A potom si s odstupom času svoje príspevky prečítajte. Sú to naozaj perly. Každopádne názov je oficiálny, použitý v dabingu, a na tom nič nezmeníte. Pokojne sa tu "plácajte" po ramenách koľko chcete akí ste COOL. Tým ten názov určite neobhajujem, to sa mýliš. Len tvrdím, že tu má svoje miesto. A kto ho nechce vidieť, nech nasleduje tvoj príklad. V tom mu ja, ani nikto iný nebráni.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

anderson

Vyhoň si nad hlasem Zdeňka Žáka, sleduj seriály s dabingem, je mi to u prdele. Ale je zdravé přiznat si trochu kritiky a nestát v každém případě za svým, že "Ten název je povedenej, dal jsem ho sem já, takhle to je oficiální, tak co?..." Zbytečně tím sereš diskuzi a de facto nabádáš ostatní, aby ten název kritizovali, protože to je prostě zprzněnej název. A to je pak důvod, kdy už mě to přestává bavit a radši si jednoduše změním názvy na originály, než na to každý den narážet.

DeathTheKid

Vidím, že sa tu zišli samí inteligenti. Už sa teším na výživnú diskusiu kultivovaných a empatických jedincov. :-) Každopádne názov je oficiálny. Ani "sebevražda mojí babičky" na tom nič nezmení, ani bludy "expertov" blúzniacich o tom, že majú oficiálne stanovisko AMC, hoci si stačí pustiť dabovanú epizódu a veci sa majú úplne inak.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Bob Odenkirk znovu v akci

Bob Odenkirk znovu v akci

25.06.2024

Během covidové pandemie se mnoho úspěšných filmů neobjevilo. Každý zářez, který účetním filmových studií přinesl alespoň nějaké dolary, měl cenu zlata. I proto se rázem po premiéře akčního filmu… (více)

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

Boj o moc a Medvěd si podmanili ceny Emmy 2023

16.01.2024

Proběhlé předávání cen Emmy se ocitlo v poněkud kuriózní situaci, když se slavnostní ceremoniál kvůli stávkám v Hollywoodu odsunul ze září 2023 na leden 2024. Navíc zde byly předávány ceny za seriály… (více)

Zemřel herec Mark Margolis

Zemřel herec Mark Margolis

04.08.2023

Nominace na Emmy 2023

Nominace na Emmy 2023

12.07.2023

75. ročník televizních cen Emmy čerstvě oznámil své nominace a pakliže jste alespoň trošku sledovali seriálovou tvorbu v uplynulém roce, nejspíš vás jednotlivé kategorie zase až tak moc nepřekvapí.… (více)