Flash

USA, (2014–2023), 129 h 32 min (Minutáž: 41–44 min)

Režie:

Ralph Hemecker, David Nutter, Larry Shaw, Jesse Warn, Doug Aarniokoski (více)

Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker, Carlos Valdes, Tom Cavanagh, Jesse L. Martin, Patrick Sabongui, Robbie Amell, John Wesley Shipp (více)

Po oblíbeném televizním hitu Arrow přichází nový superhrdina! Pod seriálem Flash je podepsaný stejný tvůrčí tým, který je zárukou zábavné a napínavé podívané o dobrodružstvích nejrychlejšího muže světa. Hlavním hrdinou je mladý forenzní technik Barry Allen (Grant Gustin) ve službách policejního oddělení metropole Central City. Barry je obyčejný mladík se srdcem hrdiny, který neváhá pomoci těm, co to zrovna potřebují. Když byl ještě dítě, jeho matka byla zavražděna a otec falešně obviněn, odsouzen a uvězněn. Tehdy se ho ujal detektiv West (Jesse L. Martin). Barry vyrůstal v rodině policisty společně s jeho vlastní superchytrou dcerou (a Barryho vysněnou dívkou) Iris (Candice Pattonová). Ale když se nečekaně stává obětí tragické nehody ve výzkumných laboratořích S.T.A.R., najednou zjišťuje, že má neuvěřitelné schopnosti a že se dokáže pohybovat rychle jako blesk. Díky tomu se s pomocí výzkumného týmu z laboratoří S.T.A.R. stává opravdovým superhrdinou. Pod dohledem vizionářského miliardáře Harrisona Wellse (Tom Cavanagh), expertky na biogenetiku Caitlin Snowové (Danielle Panabakerová) a vždy pozitivně naladěného Cisca Ramona (Carlos Valdes) začne Barry testovat hranice svých superschopností. Využívá je k boji proti zločinu, aby už nikdy nikdo nemusel mít podobně tragický osud jako jeho rodina. Bok po boku s adoptivním otcem detektivem Westem, jeho domýšlivým parťákem detektivem Eddiem Thawnem (Rick Cosnett) a Iris, která studuje kriminální psychologii, chrání obyvatele Central City proti mnoha různým superpadouchům – včetně těch, kteří získali zvláštní schopnosti podobně jako on. A když je nejhůř, vypomůže zkušenější superhrdina Arrow! Barry Allen alias Flash pečlivě tají svou skutečnou identitu a kromě toho, že je nejrychlejší široko daleko, dokáže překonat čas a nahlédnout do minulosti i budoucnosti. Sympaťák s úsměvem na tváři se konečně může posunout v životě dál… A to fakt hodně rychle! (TV Prima)

Diskuze

Odurko

Ano a přesně s takovým pohledem jak jsi napsal 'odlehčená zábava' na seriál a koukám, to bude nejspíš ten důvod proč ty mezery o kterých vím, neberu na vědomí :)

Odurko

Odurko (hodnocení, recenze)

CitySP

Mne sa strašne nepáči flashovo obsadenie. Proste ten Barry je nesympatický a ešte k tomu mám pocit, že tí herci nevedia ani hrať, ale tak je to seriál. Za ďalšie mi kazia dojem diery v scenári. Prečo napr policajti rovno nezastrelili pána Chladného a ohniváka, keď útočili na flasha??? Proste atď atď. Inak ako odľahčená zábava môže byť...

na příspěvěk reagoval CitySP

CitySP (hodnocení, recenze)

Je to tak, v seriálu to často údajně bývá jinak než v komiksu. I když nejsem bohužel seznámenej s tím jak to tam bylo, tak mi přijde dobrý vědět jak to původně mělo být. Což se tady v diskusích dá celkem dobře zjistit. :) Každopádně mi ale přijde seriálový podání Flashe dobrý. V současný době mi přijde i kvalitnější než Arrow. :))

na příspěvěk reagoval Odurko

Saraph

Možná proto, že v seriálu to může být úplně jinak než v komikse. Což tak občas bývá.

Saraph

Saraph (hodnocení, recenze)

Stejně mě udivuje, že se těmahle věcma prostě nechcete nechat překvapit, když to neznáte.

na příspěvěk reagoval Cech

WhiteKokser

Vysvětlí mi někdo prosím, jaký je rozdíl mezi Reverse Flashem a Hunter Zolomonem? Neznám Flashovo univerzum a vůbec ne komiksy, ale zajímá mě to, protože oba záporáci vypadají úplně stejně.

na příspěvěk reagoval WhiteKokser

WhiteKokser

WhiteKokser (hodnocení, recenze)

Cech

Já myslím, že Wells je Hunter Zolomon a RF je Eddie z budoucna. S tím Wellsem to chtějí jen zamotat. Už úplně vidím, že Barry začne randit s Iris, hned jak se dozví kdo je a z Eddieho udělají nějakým způsobem RF

na příspěvěk reagoval tomas.malo, Cech

Cech (hodnocení, recenze)

SPOILER: Od začátku seriálu jsem si myslel, že Reverse Flash je Dr. Wells. Všichni mi to vyvraceli, protože v komiksu je to Thawne. Ale dle posledního dílu se asi moje domněnka vyplnila. Tak teď nevím, jestli tvůrci chtějí, abychom si mysleli, že Reverse Flash je Dr. Wells a přitom je to Thawne z budoucnosti, nebo nevím. Začínám v tom mít guláš.

na příspěvěk reagoval WhiteKokser, FloTin

Havaj8

Havaj8 (hodnocení, recenze)

Pohodovej dil, uz na zacatku to s tim selfieckem :D pak nam ukazali poradne Wellse, predpokladam ze ta konecna verze by mel bejt Flash. Zase se ale zmatenej ohledne toho Wellse, jestli je reverse jenom diky pristrojum a ma v planu proste jenom motivovat Flashe na vyssi levl ale v tom pripade proc by sli po jeho matce pak, divny...

CitySP (hodnocení, recenze)

Souhlasím, poslední díl byl asi zatím nejlepší. Konečně jsem se dozvěděl něco o Wellsovi, který je pro mě největší záhadou seriálu a ještě sem si ho nedokázal nikam přiřadit. Snad už budou jen takhle kvalitní díly :))

Martin12500

Martin12500 (hodnocení, recenze)

CitySP (hodnocení, recenze)

No, vypadá to, že je na co se těšit. Každopádně jsem hodně zvedav.

dragon94

Tak vubec nikde nerekli ze se to bude na celou epizodu, mozna to Barry objevi jako nahodu/novou schopnost, ale urcite to nebude na celou epizodu, hlavne tam take bude Wizard. Uvidi se az vyjde synopse.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Dej patnacte epizody moc znamy neni, ma tam byt Weather Wizard a "cesty". V sedmnacte epizode bychom meli uvidet vrazdu Barryho matky ocima RF.

na příspěvěk reagoval dragon94

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

CitySP

Počítám, že do finále bude RF ještě v pár dílech - minimálně mi jako diváci se jeho identitu dozvíme dřív určitě a Barry až v posledním díle série. Řekl bych, že ho můžeme očekávat v 15. díle (vzhledem k ději epizody)

CitySP

17. epizoda se mu bude take venovat, ne ze bude zaporakem, ale asi tam bude. Ja bych taky chtel co nejvice RF protoze v mid-season finale ho moc nebylo.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Ve 22. a pak v patem..... Tak je to dobry vypocet, ale serie bude mit 23 dilu, a posledni dva se uz urcite budou soustredit na Reverse-Flashe. Stejne jako v Arrowovi.

na příspěvěk reagoval CitySP

CitySP (hodnocení, recenze)

Ano, přesně tak. Ačkoli mi teda tyhle záporáci sedli skvěle, tak mi přišlo až moc podobností z PB. Ale jinak pro mě zatím nejlepší záporák Captain Cold .)

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

martinbucek

A ty si něco zjisti o těch hercích - hráli v Prison Breaku a jejich charaktery jsou těm postavám dost podobný. A na konci dílu "Utekli z vězení". Hezky nenápadně pomrkávají na fanoušky PB.

Hvězdy Smallville míří do Arrowverse

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (více)