Stanice číslo 76

Skupina lidí a několika robotů žije na vesmírné stanici v budoucnosti ve stylu sedmdesátých let. Když na palubu dorazí nová pomocná kapitánka (Liv Tylerová), bezděky vyvolá mezi členy posádky napětí tím, že je vybídne, aby se postavili tváří v tvář svým nejtemnějším tajemstvím. Na povrch tak začíná prosakovat chtíč, žárlivost a vztek, což je stejně nebezpečné jako asteroid řítící se přímo proti nim. (Cinemax)

spawnxp

No, opravdu nevšední záležitost. Psychodrama lokalizovaný na space station, vše v "retro" dezénu 70 let (uniformy překvapivě nemaj kalhoty "do zvonu" nicméně "porno" knírky nechyběj). Zkraje jsem to chtěl vypnout, ale naštěstí jsem vydržel a nepřišel tak např o scénu, kdy si Liv Tyler sama zapne "prsní masáž" pomocí robotický ruky Matt Boonera. Ano až tak. A na konci filmu jsem zjistil, že to byla vlastně dobrá zábava. ()

sitans

To si pár lidí dá valium, podpoří to hulením trávy, v tom stavu sepíší scénář a natočí toto "skvělé" dílo. Po vystřízlivění zjistí, že je to nebetyčná koko..na a dají to na pár festivalů,aby dílko vypadalo jako vysoce umělecké. To je tak asi vše, co bych k tomu měl. ()

gael83

Chce to velký nadhled a trochu se uvolnit, zavzpomínat na "béčková" 70s - 80s a jede to jako blázen, pravda Arwen se mohla víc uvolnit a pár scén chtělo pointově dotáhnout, ale i tak mega prdel, hláška za všechny "Máte jedno dítě, jak se má to jedno dítě?" Za mě ANO! ()

BaseDallas

Ide o čudný film, čo vidno aj podľa hodnotení. Mne divotvory vyhovujú, a toto celkom prekvapilo, hlavne tým, že aj keď sa dej odohráva v budúcnosti na vesmírnej stanici, gro príbehu by sa pokojne mohlo zasadiť do hocijakej doby. Prvky sci-fi žánru sú viditeľné, ale nehrajú veľkú rolu pri, v podstate, komornej dráme o vzťahoch. Obrazy sú pekné, herci fajn, no a film absentuje záver. Sonda do vzťahov, ktoré nemajú happyend riešenie. ()

EdieSedgwick

Jeden z filmov, kedy budeš buď nechápavo pozerať "prečo sakra má len 35%?", resp. ktorý označíš ako mierny prepadákový odpad. Pre mňa dôkaz, že nie každý film musí mať dej, aby ma bavil. Atmosféra, vizuál, irónia, ... ŤAP ŤAP - tlieskam pánu Plotnickovi aj hercom za výkon. U mňa 4* ()

Jessica_Biel odpad!

Trapné vtipy (pokud to měli být vtipy), nuda, patlanina...Bylo by spoustu výrazů pro tuhle věc, co se nazývá film... Ani Liv Tyler a její hrůzostrašná role nebyla ku prospěchu a já si opět po čase řekl: "skoro dvě hodiny života v prdeli..." ()

smalldevil odpad!

No ty krááávo. Než skončily úvodní titulky, věděl jsem, že je to píčovina. Ale budiž, občas se rád na nějakou tu píčovinu podívám. V desáté minutě jsem si už byl jist, že to není komedie, ale tragédie. V patnácté minutě jsem to americké psycho vzdal, protože je to jedna z největších sraček tohoto tisíciletí. Za tohle bych všem, kteří pracovali na předloze a scénáři, uříznul ptáky a frndy zalepil sekunďákem, aby se nemohli množit. Možná že z toho nakonec vyleze karikatura současné tváře americké společnosti, ale když já karikatury nesnáším. Tedy za mě, bez hvězdy. A palec...ani dolu, ani nahoru...tady ať použijí svůj palec autoři a v kroužku si ho můžou navzájem strčit do svých space station. ()

awerto

Brutalna metafora existencie sktroskotancov... Az zaver dotyk asteroidom ich privedie k poznaniu seba sama. Pre niekoho o nicom. Asi pre vacsinu. A hoci nie je otazka o com to bolo, ale o kom a atmosfera je brutalne vygradovana. A je to poriadna depka. A len to, ze sa to odohravalo na vesmirnej stanici a v roku 1976 tomu dava punc "nadsazky". Inak sa to moze diat kedykolvek a kdekolvek. Dolezita je hierarchia a na tu sa da najst paralela v zivote kazdeho z nas... Kto z vas nemal niekedy nad sebou zakomplexovaneho sefika, otravnu narcisoidnu kolegynu, alebo nymfomanku, jednoucheho zaletnika mysliaceho len svojim vtakom? Alebo outsidera spolocnosti... Proste archetypy dnesnej doby celkom dobre vystavane. A velmi dobra karikatura dnesnych psychologov a pamatna veta: "Mate jedno dieta. Ako sa ma to jedno dieta?" ()

vw.cobra odpad!

Vydržel jsem 40 minut dívat se na něco, co je o ničem. Zbytečný film a zbytečný čas se na něco takového dívat. ()

ReichelTomas

Je to docela dobrá sci-fi komedie. Jenom má málo rozvinutý děj. Nápadů bylo dost, ale všechny tak nějak najednou skončily. Aspoň byla u titulků dobrá hudba. ()