Reklama

Reklama

Série(4) / Epizody(32)

Obsahy(1)

Mr. Pikles je border kolie šestiletého Tommyho Goodmana. Jsou to nejlepší kamarádi a zažívají spolu ty nejběžnější příběhy. Jenže Tommyho čtyřnohý přítel má svou tajemnou identitu. Identitu, která nenávidí a pohrdá vším a všemi. Vraždí, mrzačí a loví nevinné oběti. 
Tento dost nekorektní seriál přináší známá značka kreslených sérií pro dospělé Adult Swim. (geklon)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (41)

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Neuvěřitelná hovadina, takovou koninu jsem opravdu nikdy v životě neviděl. Nápad je to ale dobrý a první díl mě i docela dost pobavil, druhý byl ale už trapný a všechny vtipy byly vystříleny. Jestli se tohle ujme, tak to potěš koště, páč je to opravdu šílenost. Přesto tomu ty *** hvězdičky dám, protože jak často vidíte psa posedlého ďáblem, který má opravdu luxusní boudu? A mimochodem, metalová znělka je taky fajn. Sledovat nebo ne? První díl ano, další už ne. 50%. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Podle pilotu jsou to Happy Tree Friends s vizuální podobou křížence Simpsonových s Griffinovými. A autoři jsou banda zvrácených, nikoho a nic nerespektujících hovad, ve srovnání s jejichž produkcí jsou zlaté časy Kompostu návštěvou nedělní školy. Anebo jsou to vizionáři posouvající hranice televizní zábavy... Jestli je to tak, pak s tím nechci mít nic společného, protože i když mě pobavily úvodní titulky s roztomilým hafíkem, podbarvené deathmetalovým chropotem (nakonec proč by nemohl "bordelkólii" posednout ďábel, že...), a uchechtl jsem se ještě pár dalším věcem, asi už jsem moc starý a morálně usedlý. Pro mě už je to přes čáru, takže další setkání s tímhle blázincem už v plánu nemám. Ačkoliv až bude Brooke Shieldsová v nějaké noční show vysvětlovat jak se k tomuhle nachomýtla a jakou kariérní výzvu to pro ni představuje, rád si to poslechnu, protože tohle není uprdnutí se při natáčení Modré Laguny:) Je to zrůdnost, ale podle všeho dost promyšlená. Ale jestli to někdy někdo pustí mým dětem dříve než v patnácti, skalpuju ho, uříznu mu klacky a zbytek narazím na gogotyč doprostřed hořícího pentagramu. Určitě mu to taky přijde zábavné;) 70% ()

Reklama

Slavomír 

všechny recenze uživatele

Myslím, že výraz "úchylná k***tina" ja ten, ktorý hľadám. To je animovaný svet hnusných figúrok, kde sa váľajú črevá na každom rohu, paktuje sa so Satanom a rozkošný psík za kontajnerom skalpuje štetku, aby si nasadil jej nohy, zatancoval pri tyči, zarobil chechtáky na pornočasáky, pri ktorých si vyhoní na posteli starého otca. Nech je to akokoľvek praštené, nemá to jediné hluché miesto. Slová sú zbytočné, to musíte vidieť! https://www.youtube.com/watch?v=hAwhSA3Btvw ()

GOTFAN 

všechny recenze uživatele

Brutus v krátkých episodách . Posednutý pes Mr Pickles co je snad hodný jen na sexy maminku, usedlého tatíka a dementní dítě . Skrze boudu mr Picklese se dostanete do nejšílenějšího a nejbrutálnějšího stanistického doupěte. Ovšem obyvatele vydlákova ( debil šerif, divná zmagořená ženská s podomním prodejem smetí , hromada vydláků a hajzlíků ) můžou být vděční za to , že Mr Pickles je antihrdina protože většinou to schytají ti největší zm*di a cokoli se děje v doupěti satanistů se už dále jeví jako trest či dobrovolná účast. Chudák děda trpící šikanou od Picklese a taky trpící tím že mu nikdo nevěří v tom co viděl Picklese dělat a že Mr Pickles ( pes milující okurky ) umí dělat pěkná zvěrstva. Rozhodně morbidní zábava , ale už jen tím rychlým spádem doplněným brutalitou a absurditou sem tam totální debilitou se z této zábavy stáva něco originálního i návykového . ()

Torgal 

všechny recenze uživatele

Chvalabohu to má len jednu epizódu, vďaka ktorej si to môže živiť svoju kultovosť a jedinečnosť. Keby ich totiž vzniklo viac, tak by sa ten zvrhlý pes z pekla opozeral sakra rýchlo, nakoľko všetok humor pramení len z toho, že nikto by od takého roztomilého hafana nečakal také sadistické uchylárny. Zvyšku totiž zúfalo chýba vtip a animácia je snáď najhnusnejšia akú som videl. 6+/10 ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Když Mr. Pickles mluví démonickým hlasem, tak ve skutečnosti mluví lehce upraveným hlasem a pozpátku. Říká například: "To je hezké počasí, jak se máte." apod. (Harroc)

Reklama

Reklama