Raw 2 - Das Tagebuch der Grete Müller

ricci.s

O triedu lepšie ako biedna jednotka. Tá len napodobňovala Blair Witch a vyšumela mi z hlavy o pár dní, ale dvojka je už omnoho desivejšia. Dej je takmer naprosto identický: Jediná preživšia z jednotky sa spolu s novým tímom vyberú do lesov nakrúcať dokument o čarodejnici, až kým sa im to nestane osudným. Polovica filmu dialógy o ničom, ale potom sa už zotmie a pozerá sa na to dobre. Väčšinou len tma a svetlo z baterky - keď namieri na to správne miesto, divák sa konečne aspoň občas zľakne. Gore nestojí za nič (asi chýbal rozpočet, takže biedny pohľad na zakrvavenú mŕtvolu musí stačiť), ale atmosféru to malo. Nadšením však neskáčem, tak či tak mi stále viac sedia Walzove splattery. ()

Dellamorte

...aby toho nebolo málo, tak sa Marcel pokúsil nadviazať na pôvodný "megašláger" a "obidesiatim" fandom sa rozhodol pripomenúť " zač je toho loket ". Jednoprstá réžia umravnila piskot a cekovo to pôsobí komplexnejšie. Zbytočné mrhanie minútami, z tej 150ky sa dalo vysypať poctivých 75, no ani tak by to to nesvietilo. Naoplátku premrhám zwei punktes. ()