Epizody(24)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
Obsahy(2)
V noci člen noční hlídky a ve dne princ. Muž, který dokáže vidět duchy, se zaplete do mocenského souboje o to, kdo usedne na trůn. (Netflix)
Hrají
Seong-oh Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Tajemná zahrada (2010) (seriál)
Yooryung (2012) (seriál)
Vlastní (ne)cestou (2017) (seriál)
Chang-seok Ko
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Namjachingoo (2018) (seriál)
Dětský doktor (2013) (seriál)
Jae-yong Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dong Yi (2010) (seriál)
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Bimileui seob (2017) (seriál)
Se-chang Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Manyeoeui yeonae (2014) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Ye-ji Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dotkni se mých ran (2020) (seriál)
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Mubeob byeonhosa (2018) (seriál)
Yi-sook Seo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Ki hwanghoo (2013) (seriál)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (seriál)
Můj drahý soused (2018) (seriál)
Yunho
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Gobaek bubu (2017) (seriál)
Yawang (2013) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Il-woo Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Slunce a Měsíc (2012) (seriál)
49il (2011) (seriál)
Popelka a čtyři rytíři (2016) (seriál)
Sung-hee Ko
USA
Nejlepší seriály:
Madeo (2018) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
Moje Holo láska (2020) (seriál)
Tae-yeong Yoon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Můj princ na 100 dní (2018) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Heung-soo Kim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Eun-jin Shim
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Won-yeong Choi
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Hwarang: Květinoví rytíři (2016) (seriál)
Dangsini jamdeun (2017) (seriál)
SKY kaeseul (2018) (seriál)
Da-in Yoo
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Lékaři (2016) (seriál)
Yeokdo yojeong kimbokjoo (2016) (seriál)
Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (2005) (seriál)
Seok-jeong Hwang
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Náš první život (2017) (seriál)
Bimil (2013) (seriál)
Bo-ryeong Moon
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Chae-mi Lee
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Dalui yeonin : bobogyungsim ryeo (2016) (seriál)
Toowikseu (2013) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)
Alice
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Angkeumhan dolsingnyeo (2014) (seriál)
Eoneu Nal Uri Jib Hyeongwaeuro Myeolmangyi Deuleowassda (2021) (seriál)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (seriál)
Woo-sik Jeong
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Omangwa pyungyeon (2014) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Bitnageona michigeona (2015) (seriál)
Yeong Ah
Jižní Korea
Nejlepší seriály:
Deurim hai (2011) (seriál)
Yagyungkkoonilji (2014) (seriál)