Richard (Pierce Brosnan) je úspěšný univerzitní profesor, který se vzdá svého zaběhléno životního stylu – krásných vysokoškolaček na jednu noc - kvůli o mnoho let mladší Kate (Jessica Alba), se kterou čeká dítě. O tři roky později se Kate zamiluje do někoho jiného a odstěhuje se. Zároveň posílá svou sestru Olivii (Salma Hayek), aby zkontrolovala, jestli se Richard dobře stará o jejich syna. Je totiž přesvědčena, že se Richard vrátil ke svému nezodpovědnému bonvivánskému životu. Jenže Olivia se do něj ke svému velkému překvapení sama zamiluje... (Magic Box)

tom.nosek

Přestože ve filmu hraje mnoho hereckých es, děj tomu bohužel neodpovídá. Dostáváme tak příběh, který sice dává smysl, ale je šíleně nudný. Je to něco mezi dvěma a třemi hvězdami, ale vzhledem k tomu, že jsem se mnohokrát přistihl, jak si říkám, jak je to nudné a že by se už konečně mohlo něco dít, dávám nakonec dvě. ()

Johnny.ARN

Vzťahovka, kde sa hneď v úvode spraví trojuholník, ktorý potom už len sledujete a čím dlhšie film plynie, tým s menším záujmom. Trochu som čakal viac komédie, viac požmýkať to skvelé obsadenie čo tam bolo. Scenár miestami pokulhával, gradácia minimálna, emócie umelo vytvárané a silené. Ale v konečnom dôsledku pozeratelné, so skvelým Brosnanom ktorý to drží. Alba síce sexi ale zle obsadená a Hayek opäť raz fajn. 3 z 5 ()

angel74

Příběh není příliš funkční, protože je poměrně dost předvídatelný a tuctový. Humor pro jistotu chybí úplně. Nejzajímavějším aspektem celého tohohle filmu je hvězdná herecká sestava, která ale prakticky nemá co hrát. Pánové se mohou kochat pohledem na Jessicu Albu nebo Salmu Hayek a mně nezbývá nic jiného, než vzít zavděk poněkud ošuntělým Piercem Brosnanem. Z toho všeho logicky vyplývá, že moc nadšená nejsem. (45%) ()

Aljak

Vcelku obstojné, aj keď treba uznať, že celý film držal nad hladinou najmä skvelý výkon Pierca Brosmana a jeho postavy flegmatického Richarda so sviežim britským humorom. Čo sa však týka príbehu a jeho schémy, tak to bol bohužiaľ čistý priemer, hoci základ dejovej línie mal oveľa väčší potenciál ako sa napokon v skutočnosti podarilo naplniť. Príjemnú atmosféru dotvárala sympatická Olivia (Salma Hayek). *Spoiler* Naopak, totálne sebeckou postavou celého filmu mi prišla Kate (Jessica Alba), ktorá sa tvárila ako keby je najsvätejšia, pritom bola maximálne sebecká a súdila iných za to, čo sama predtým spravila tiež. Nech sa nikto na mňa nehnevá, ale Kate mi prišla ako nehorázna krava... Škoda tej predvídateľnosti, ale inak ten film asi nemohol ani skončiť. ()

Jara.Cimrman.jr

"Na muže, co si libuje v bezhlavé promiskuitě, si tvoje čtyři sňatky žádají pár otázek." Pochopil-li jsem to správně, tak romantik je cynik, který s chutí propátrává svým radarem o mnoho let mladší jeskyně. Je-li tomu tak, tak je možné, že i já jsem romantik a tak skvělou zprávu jsem od tohoto snímku nečekal. Čekal jsem pouhou romantickou komedii se sympatickými osobami, které občas pronesou cosi přiměřeně vtipného a nakonec dospějí k názoru, že by spolu mohly provádět ty směšné kopulační pohyby. Tohle jsem nakonec taky dostal a víc jsem od toho snad ani nechtěl. ()