Bílý dům dobyli a teď si teroristé vezmou ještě větší sousto. Na pohřeb britského premiéra se sjedou lídři celého západního světa a díky bezpečnostním manévrům by Londýn v tu chvíli měl být tím nejbezpečnějším místem na zemi. Místo toho se ale stane smrtící pastí. Překvapivé a drtivé útoky za sebou zanechají světové vůdce v pozicích mrtvol, výbuchy šíří zkázu a monumenty anglické metropole jsou v plamenech. Londýn a západní svět se během chvíle ocitnou na kolenou. Hrozivé situaci a budoucnosti v totálním chaosu se znovu postaví Gerard Butler po boku s britským agentem. Záchrana nespočívá v předvídatelných vojenských manévrech, ale v poctivé ruční práci. (Bontonfilm)

Diskuze

Yoshitsune

Jo uznávám. Jediná chyba Olympu. Místy je ten film opravdu tmavej a to mě sralo, místy akce trochu nepřehledná. asi důvod proč jsem dal sice 5*, ale do topky se mi ten film neprocpe.

Wacoslav1

tak na White house down hlavně oceňuji to že režisér co převážně níčil baráky se pustil do tohohle tématu a zvládl to bravůrně, navíc odlehčená atmosféra tomu taky pomohla a to že nemám rád filmy kde masakrují asiaty ? to je kec jako klec, ale co jiného amíkům zbývá než střílet do zlých asiatů, kdy už vystříleli ty araby a přinesli do jejich zemí klid, mír a takové ty malé vlaječky, ale nikomu, nikomu rozhodně nenadržuji viz  http://www.csfd.cz/film/390147-ansatsu-kyoshitsu/komentare/http://www.csfd.cz/film/357757-kamisama-no-iu-toori/komentare/ další se určitě taky najdou

Yoshitsune

ano, srovnávej herce co se to naučil pro film a někoho, kdo to ovládá profesionálně, to je supr!

taky si myslim, že by Caviezel porazil se svým Wing chunem Yena :)

Yoshitsune

Ano mám, ale to nic nemění na tom, že kdysi točil celkem koukatelný filmy (Měsíc 44, Unisol, Stargate) ale pak šel do sraček. Uznávám, že vidět White house down po grandiózním Olympovi, určitě ovlivní, ale nemění to nic na faktu, že je to urážka akčního filmu. Tobě holt zase vadí, že v Olympusu Amíci masakrujou Asiaty. Všiml jsem si i tvých hodnocení, že každej film kde Asie dostane na prdel od USA hodnotíš negativně.

vegetol.mp

Kecy v kleci. Nelži si tu kapsy Vegetku :-) v půlce Olympa Butler haranta zachrání a ten zmizí z děje což mě šokovalo, ale v pozitivním slova smyslu :-) Ve White house down prudí ta votravná Tatumova dcera až do konce. Fakt jsem se modlil, aby na konci ten nálet provedli :-))) No neprovedli, takže odpad!

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Butler je borec. Jestli se i tohle povede, tak jde ke mě do topky. Měl jsem na něj absťák, když tohle furt nikde, tak jsem si pustil Ctihodnýho občana a taky nářez! Kurva přemejšlím jak mi to mohlo do teď unikat... Asi mě odrazoval ten název či co :-)

Ouwen

navíc mi tam Butler vůbec, ale vůbec nesedl, přišel mi tam kýčovítý a otravný, ale Gameru byl vynikající

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

no popsat si mi to mohl, ale stejně vidím že se tam plácají pře oválné krky a že mně to nijak nezaujalo

Ouwen

ani sem si toho nevšil, užíval sem si skvělý film se skvělou akcí a u Plačící muže ani ty chyby nechtěl hledat :))

Yoshitsune

ale u No tears ti nevadí, že např při tanci s mačetou měl týpek řeznou ránu na patě dříve, než ho Gon tam říznul? že kvůli střihům fight v nemocnici je pokažen :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Yoshitsune

právě jsem ti popsal tu akční scénu v ovále.. tasil chvaty z MMA... týpek tam přišel, Butler mu dlaněma vyťuknul bouchačku, vzal mu ruku a tou druhou mu dal zvedák na bradu... potom s nim hodil o zem a zabil ho sochou :)

Ouwen

ale to já vim že z 90% vyprodukuje sračky a deset procent sou prostě vybroušené diamanty, ale i Asiati občas můžou udělat botu viz SPL2 i když pozor neviděl sem, vycházím z tvého komentáře a z Wácova a nakonec EvilPhoEniX napíše to co napíše a já prostě nevim no, ale jak včera viděl Operace bílá bouře, do poloviny velice výborný detektivní příběh a od poloviny se z toho stává cesta za pomstou s brutální a nekompromisní akcí, kde ani hrdinové si nemůžou být jistí že to zvládnou až do konce

Ouwen

já sem viděl jak se tam plácá s nějakým chlápkem a pak se tam váleli po zemi, no nevim tohle bych nenazval akční kanonádou

na příspěvěk reagoval Ouwen

Yoshitsune

mám ti rozebrat první fight v tom ovále? :) pamatuju si každej chvat, to odzbrojení, jak mu vzal jednu ruku aby mu mohl dát zvedák, pak s nim švihl o zem a palici rozmlátil nějakou sochou. a co když ve fightech využíval dlaně do krku a co víc, to odzbrojení hl záporáka co měl ty nože, no super!

a jsem schopnej cenit i na amerických filmech něco. ale to, že hollywood z většiny působí jak pásová výroba a že asiati jsou kvalitnější, za tím si stojim.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, Yoshitsune

Ouwen

si říkal fuj amerika a fuj americké akční scény, ale neber si to nějak osobně, jen si tak povídám :)

vegetol.mp

Pád bílého domu má ovšem precizní akční scény, zejména osobní souboje s prvkami MMA. A co především? Butlera, mašinu na zabíjení. Má charisma, v akci působí profesionálně, přirozeně. A má hlavně 85% prostoru pro sebe :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

vegetol.mp

Víš co? Jdi si radši pustit nějakou pecku typu Misfire a nerejpej do opravdovýho akčního filmu. Určitě tě potěší zpráva, že Dolph natáčí film z tvým oblíbeným režisérem mantákem Frazierem :-)

na příspěvěk reagoval vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Wáca: Asi jim trvá dlouho ta postprodukce triků. Udělat ty triky jako z počátku 90. let, jak to bylo ve jedničce, to není žádná prdel:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, m.a.t.o.

Tři další Pády s Butlerem v plánu

Tři další Pády s Butlerem v plánu

11.11.2019

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

Po Pádu Londýna padne i Air Force One

01.11.2016

Tři roky staré akční béčko Pád Bílého domu vydělalo 161 milionů dolarů a jeho letošní pokračování Pád Londýna rovnou 195 milionů dolarů. Co to znamená? Že teroristé nenechají Mikea Banninga na pokoji… (více)