Reklama

Reklama

Rogue One: Star Wars Story

  • USA Rogue One: A Star Wars Story (více)
Trailer 5

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. (Falcon)

Diskuze

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

jo to tričko jsem v Tescu viděl, vypadá pěkně, ale něco mi na něm nesedělo, už nevím co, asi látka mě kouslala...

Uživatel MiniMinion smazal svůj příspěvek.

 (hodnocení, recenze)

Darth_AK

Star Wars a pod tím Rogue One. Bílé nápisy ,černé tričko,a bílé tečkyjako hvězdy.

na příspěvěk reagoval Rypicong

 (hodnocení, recenze)

Tož sem kupil triko RO.Moje první SW.Za supr cenu.

na příspěvěk reagoval Darth_AK

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Nakonec si to i koupím, je to součást SW světa :D. Ale teď si čtu knihy ze série Rogue squadron, a to je jiná zábavička :).

Rypicong

Rypicong (hodnocení, recenze)

Helo

jako on se nezeptal zas tak blbě. Když vyšel v USA, tak tu pár jedinců mystifikovalo, jak už i nás. + tipuju, že info s vydáním má z nějakého eshopu - což je také informace pojď na mě z boku :)

na příspěvěk reagoval Helo

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Přečti si svůj příspěvek a pak přejeď očima pár desítek centimetrů doprava :)

na příspěvěk reagoval lukas.has.

lukas.has.

lukas.has. (hodnocení, recenze)

ptám se kdy to bude u nás :-) na netu jsem právě našel, že to bude skladem až 26.4. 

Darth_AK

Darth_AK (hodnocení, recenze)

Nejlepší je ten VHS trailer na youtubu, ten bych si pouštěl pořád :).

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku

26.07.2023

Podle nové zprávy serveru Forbes společnost Disney zase utrácela ve velkém. Jenom pro kontext, zde je několik posledních velkých útrat studia. Tajná invaze – nový seriál ze světa MCU, údajně vyšel na… (více)

Reklama

Reklama