Reklama

Reklama

Rogue One: Star Wars Story

  • USA Rogue One: A Star Wars Story (více)
Trailer 3

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti. (Falcon)

Diskuze

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

tak to musel nastat problém někde na straně projekční techniky, protože verze, kterou jsem viděl já, neměla ani náznak podobných potíží.

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Fordzy

Tak zrovna tohle nepovažuji za nějakou strašnou chybu :-) Jinak cgi v RO není kdovíjak skvělé. Třeba Vader (jak se dívá na loď která uniká s plány) není moc povedený, respektive jde vidět, že to je cgi. To samý Tarkin (takový Michael Douglas v Ant-Manovi je jiná liga).

na příspěvěk reagoval Gladiator15, Blackhand47, Fordzy

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Jo nebudem to probírat, ale v hloubi srdce cítíš, že Neytiri je rip-off a to tě vnitřně sžírá. A když mě osočuješ, že plácám sračky, tak si nejdřív zameť před vlastním prahem a nastuduj si něco o Star Wars, než začneš plácat, že TFA ničí konec epizody 6. .)

na příspěvěk reagoval Gladiator15

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Kde to prosím ťa bolo rozmazané? Buď máš problém s očami alebo si bol v blbom kine.

Gladiator15

Gladiator15 (hodnocení, recenze)

Fordzy

Nie nevykradá, najprv si o tom niečo zisti než tu budeš písať sračky. A nechaj to tak, nemám záujem tu rozoberať OT.

na příspěvěk reagoval Fordzy

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Gladiator15

Nemůžeš popřít, že Avatar vykrádá Šmouli a Pocahontas. Je to totální rip-off. Roboti z Matrixu tomu také nepřidají na kvalitě. A hlavní hrdina byl na vozíčku jen proto aby byli spokojení i handicapovaní diváci. Cameron to měl dobře promyšlené a věděl co zabere na většinu diváků. Já vím, že jsi na modré holky, ale Neytiri je prostě vykradená Šmoulinka, to nemůžeš popřít.

na příspěvěk reagoval Gladiator15

 (hodnocení, recenze)

To máš jako s Rogue One.Když jsem se málem zeblil z toho obrazu .

na příspěvěk reagoval Eodeon

 (hodnocení, recenze)

Eodeon

Třeba neschopnost udělat kvalitní kopii ?Někdo musel nakopírovat originál aby to hrálo v těch vícerokinech.Originál se nikdy nepromítal asi.

na příspěvěk reagoval Eodeon

Eodeon

Eodeon (hodnocení, recenze)

jak jsi prosimtebe přišel na to, že měly filmy při své kino-premiéře špatnou kvalitu obrazu?

 (hodnocení, recenze)

Fordzy

Kdyby Lucas tenkrát mohl použít teechnologie dnešní doby.Nejspíš by vznikl film jako Avatar.Díky bohu SW vzniklo daleko dřív.

na příspěvěk reagoval Fordzy

Fordzy

Fordzy (hodnocení, recenze)

Rypicong

To jsi šťastlivec a můžeš se považovat za nadfanouška. Dokonce jsi viděl SW dřív než jsem se narodil. Dobrá to doba než přišel Jar Jar a nastala doba temna. A Lucas nezničil původní negativy. Jediný originál si schovává u sebe a směje se nám. A ještě nějaký je v nějakém tom národním archívu.

na příspěvěk reagoval Rypicong

Související novinky

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

Oppenheimer si připsal mimořádný rekord

18.08.2023

Snad to ani není třeba psát, ale pokud jste ještě v kině náhodou nebyli na nejnovějším snímku Christophera Nolana (Počátek) Oppenheimer, rozhodně vyrazte. Včera bylo pozdě. Film, který nadchnul… (více)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku

26.07.2023

Podle nové zprávy serveru Forbes společnost Disney zase utrácela ve velkém. Jenom pro kontext, zde je několik posledních velkých útrat studia. Tajná invaze – nový seriál ze světa MCU, údajně vyšel na… (více)

Reklama

Reklama