Lyžařská hlídka

• Československo Lyžařská akademie (více)

V této rozpustilé komedii se parta oddaných členů horské služby vydává zachránit lyžařské středisko Snowy Peaks od zhoubných plánů chamtivého podnikatele Marise. I když jsou členové lyžařské hlídky pěkně rozpustilí, hlavní zásluhu jim nelze upřít - bezpečnost na sjezdovkách se jim daří udržovat skvěle. Nyní je ale čeká mnohem náročnější úkol, když musí bojovat proti nepřátelskému a movitému developerovi. (Peta_N)

Cizr

Nostalgie dnes po letech ožila. Ta vzpomínka a pak ten film. V dnešní době by to byl brak, tehdy to byl asi brak, ale to nic nemění, že jsem se vrátil do mládí. Iracionálně hodnotím 85% - za vzpomínky. ()

GrooteLulu

..tohle je snad první půjčená videokazeta ve videopůjčovně na Mostní ul. ve Vepřově, jestli si dobře pamatuji na videu Akai.. směšný jako Policejní akademie, Hot Shots, Airplane!, nebo Leslie to není, ovšem bylo to fakt první, co nastartovalo takovou dobu samejch komedií až do prvního kreslenýho animáku, Toy Story, pak už podle mě americký komedie vyčpěly.. trošku to zachránily Prcičky a Methodman s Redmanem, toť vše.. ()