Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu. (Cinemart)

Diskuze

Demonic189

Demonic189 (hodnocení, recenze)

Film bude teda riadny komerčný prepadák. Po 2 tyždnoch iba niečo cez 100 mil. celosvetovo...

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

Heraker

Heraker (hodnocení, recenze)

Potom, co jsem si přečetl naprosto katastrofální recenze hardcore fans na to v žádném případě do kina nepudu. Odmítám podporovat svýma penězma točení takových sraček. A toto by měli udělat všichni kteří ještě někdy chtějí v kině vidět kvalitní sci-fi.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Polobuh (hodnocení, recenze)

Ten marvelovský oblek měl nechat Black u Iron mana, ale chápu, že chce k tomuhle kultu (On, či studio) přitáhnout novou generaci platičů. Tak je a bude nastaven systém, s tím Vy tady nikdy nic neuděláte. Na to nezapomínej, Jirko.

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Ironie je že právě ta postava co nefungovala je profesionální viralový bavič... :D Jinak teda moc nepobavil ... Ale jinak souhlasím z tím co píšeš na 50% :D

Paulie88

Paulie88 (hodnocení, recenze)

Ono je pravda, že film byl dost přehláškovanej a zasmál jsem se teda dost, jenže v tom já právě vidím kámen úrazu... Já sakra nešel na Predátora abych se tam hihňal jak u nějaký komedie ...   "Akční / Sci-Fi / Dobrodružný / Horor / Thriller"  si představuju trochu jinak

na příspěvěk reagoval Prometheus69

renegad

Ale jestli někdy vyjde první verze, tak by to bylo jedině dobře,a jestli by obě verze byli takové spíš průměrné a ke konci nadprůměrné, tak to tady možná Black, fakt nedával. Logicky největším problém, tohohle filmu tak je že má název Predátor a tak se od něho hodně očekává, kdyby se to jmenovalo, jakkoliv jinak, tak by tam nebyl takový tlak. Ne, já bych taky nechtěl vidět, dalšího Predátora s tím oblekem, to i já považuji za trochu moc.

Yoshitsune

No to je fakt. Tá scéna s tým guľometom v traileri vyzerala parádne. Takéto oyeby na divákov v traileroch by mali zakázať. Ale máš pravdu že tie pretáčky mohli dosť vecí pokaziť. ( možno ten film naozaj tie pretáčky potreboval) Pokiaľ vyjde niekedy nejaký Directors cut tak sa to dozvieme takto nám ostáva len špekulovať nad tým čo by bolo keby. Pokiaľ by som ten film bral ako béčko tak je to slušný kúsok a hláškovanie vo filmoch to ja rád ale vzhľadom na to kam celá značka Predator smeruje to nie je zlý kúsok skladačky. Ale pokračovanie s Predator killerom by som asi radšej nechcel vidieť.

Polobuh (hodnocení, recenze)

¨Výborně nahláškované a dobréj humor... senzačně střílící kulomet.¨ - U všech Bohů, mne vomejou.

renegad

Black udělal chybu že to přetáčel, měl si stát za svým a děj se vůle boží. Čímž by se vyřešili dvě věci a akce by možná taky stoupla, přece jenom ten kousek s tím těžkým kulometem, ze kterého Nebraska střílí, to vypadá senzačně. A to že by tam byli "hodní Predátoři" oni ani nejsou hodní, jen nás rádi loví, zatímco ti velcí, mají asi jinou lovnou.

na příspěvěk reagoval renegad

renegad

pár zlých věcí tam je, jako třeba viditelné přetáčky v polovině, nevýrazná jedna postava, a akce až na velké finále v lese, je spíš průměrná. Klady, je to výborně nahláškované, humor je taky dost dobrej, charaktery až na jednu postavu fungují, příběh v rámci béčkového stylu, neni špatný, závěrečná akce je suprová.

na příspěvěk reagoval renegad, Prometheus69

Yoshitsune

Len aby som to upresnil. Raz som už naň bol. Pocity zmiešané ale chcem si to pozrieť ešte raz - v kľude a poriadne si to vychutnať aby som mohol vyrukovať s hodnotením ktoré si to zaslúži. Predbežne by som len mohol napísať že to má dobré aj zlé momenty.

renegad

jo, zkus to, neni to tak špatný, sice to neni taková pecka, jak sem očekával, ale zase to neni debilita, že bys tady musel předvádět, jisté citové výlevy.

na příspěvěk reagoval renegad

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

renegad (hodnocení, recenze)

No tak tu už vážne chýbajú len Psychor a ten druhý úbercool dement čo si teraz neviem spomenúť na jeho nick. To by už bola diskusia hodná kazajky.

Niečo pozitívne k filmu by sa tu nenašlo?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

(hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Jak dlouho z toho budeš zase brečet? Víš kolik lidí, sem přijde a kolik lidí to tu vidí? Mohl to být kdokoliv a ty, ublížený zmrd, zase směruješ na Štočka. Jdeš dnes někam ven? na pivko? s přáteli? (sorry, ty vlastně žádné nemáš), někam se pobavit, odreagovat se?? Asi těžko, že....veškeré pátky a soboty vysedávat doma, u pc a tak podobně, to musí být vážně naplńující život. Jirko, ty seš vážně neskutečná a bídná nula! :-D

v poště.

ty vole to je chlapáctví tady, logicky největším chlapem je tady Močůvka, ale přesto pořádné chlapáctví.

Polobuh (hodnocení, recenze)

Neboj, nebudu. A před panem Mývalem jsem už byl v poště taky varován. Tím bych to tady uzavřel.

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

Málokdo by si dnes tipnul, že prvním filmem Bruce Willise (Poslední skaut, Smrtonosná past), byla kdysi romantická komedie Schůzka naslepo. V ní si zahrál úředníka a věčného smolaře, kterému se… (více)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (více)