Před více než třiceti lety jsme se s nimi střetli poprvé. A byl to pořádný nářez. Teď se Predátoři, jedni z největších lovců celého vesmíru, opět vrací na naši planetu. Jsou však mnohem silnější a chytřejší než kdykoliv předtím. Lov a zabíjení jsou pro ně stále největší zábavou. Predátoři se geneticky zdokonalili pomocí DNA jiných vesmírných bytostí. Když jeden kluk nešťastnou náhodou zapříčiní jejich návrat na Zemi, vůbec není jisté, kdo před nimi ochrání lidstvo tentokrát. Najde se někdo, kdo nebude jen lovná zvěř, ale dokáže se jim postavit jako rovnocenný soupeř? Poslední šancí lidstva na záchranu před vesmírnými nimrody se stává už jen malá parta bývalých a naprosto šílených vojáků a jedna mladá evoluční bioložka. Jen ti mají aspoň malou šanci zabránit vyhubení našeho živočišného druhu. (Cinemart)

Diskuze

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

Nejen predátoří filmy, můžeme hejtovat AVP1 i AVP2, ale i ty se braly sakra vážně. Že někde ulítl vtípek je normální, to bylo třeba i v Predátorovi 1, když Arnold hodil po jednom vojákovi svůj nůž a řekl něco ve smyslu "Hezky tu zůstaň", nebo "ťuky ťuky". Ale ten humor neměnil celkovou atmosféru. A hlavně nebyl pro děti od 15 let níže.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf, Sabrewulf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Naprosto s klidem se řadím mezi ty, na které tenhle film musel udělat tak špatný dojem, že by snad bylo až trestuhodné, se o ten názor nepodělit s ostatními. Upřímmě ani nevím co mě v něm nejvíce naštvalo, protože tam toho bylo fakt hodně. Nečekal jsem zázraky, ale něco takového snad ani ve snu a už vůbec ne od Blacka.

na příspěvěk reagoval Spinosaurus

Spinosaurus , Sabrewulf

Ano obrysy může vidět, ale tam mi fakt přišlo, že ji viděl dost zřetelně na to, aby s ní mohl v klidu fightovat. Vidíš to, to jsem ani nezmínil to co uměl tenhle vylepšenej.

Jo tak s tím souhlasím. Snad každej samostatnej film o Predatorovi se bral vážně, ale z tohohle jako kdyby si někdo prostě udělal komedii... a ještě k tomu trapnou a nefungující.

na příspěvěk reagoval Spinosaurus

(hodnocení, recenze)

Wacoslav1

No, nevím kdo je větší ubožák, jestli ty nebo já....a proč tě vlastně vzpomínám? tak to asi víš ne....ne málo jsme tu spolu přožili nějaké věci a jen tak něco nejde zapomenout. Vím jaký si a slovo ubožák patří spíš víc tobě, než mně. Si hračička, jak kdo pískne, tak ty skáčeš - to snad vidí každý ne. Do všeho si necháš kecat a řídíš se pokyny druhých, aniž by si sám věděl, kdo je v právu. Si nicka, nula, pejsek a já nevím co všechno.
Wallis3: vskutku dobře napsané, ale on život nezmění, vlastně nemůže, nemá na to prostředky a hlavně vůli. Vždy tu bude za největšího blbce, na to vem jed!
Scofas: Nejsi tak trochu naivní? ''doufám, že to spadne do odpadu''. Ttak to asi těžko, chlapče :-D

Scofas

Scofas (hodnocení, recenze)

Doufám že tohle spadne do odpadu a zapomene se, že to vůbec někdy existovalo. Takovou sračku jsem opravdu nečekal. Film prezentující se jako film pro dospělé publikum, ale ve skutečnosti natočený pro 13 leté děti. Krev a "gore" tam sice je, ale je to podané jak v nějaké posra.. videohře, jako spíš nějaký vtip než skutečnost. Ostuda natočit něco takového. Na predatorovi jsem vyrůstal a je to můj top film, dokonce i P2 stál ještě za něco, ale toto je plivnutí do ksichtu všem co mají rádi tento kult.  Žádné napětí, gradace děje, jen jeden autista a banda hláškujících slečinek, co si hraje na macho drsňáky. Je to špatné od castingu až po scenář. Digitální predátor nebude vypadat nikdy přesvědčivě a skutečně, dokud filmaři nepochopí, že grafika vše nevyřeší a je třeba přidat i trochu té staré dobré školy, filmy tohoto typu se nikdy nezlepší. Nolan, Miller, McQuarrie a pár dalších to ví, proto jejich filmy jsou úplně na jiné úrovni.

Wallis3

tak znova rounen má zde velice bohatou milust a přítomnost, být jim, tak se ani nevyjadřuji, ale on má potřebu protože.......no radši nic. Nicméně moje doba strávená zde, nikoho nemusí zajímat, vůbec mně neznáte, vůbec nic o mně nevíte, nevíte nic o mém životě, tak mně laskavě nesuďte. rounena znám velice dobře, několik, vím o koho se jedná a taky vím co je zač.

na příspěvěk reagoval Wallis3

Uživatel Polobuh smazal svůj příspěvek.

Wallis3 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já po tobě vůbec nic nežádám. Jen jsem reagoval na to, že Rounem se vyslovil k filmu a to ty jsi na něj "plivnul" a že do filmu lidi kopou, tak asi proto, že se jim to opravdu nelíbí, jestliže z toho Black udělal nablblou komedii. Já osobně jsem film neviděl, ještě soudit nemůžu, třeba se bude líbit třeba ne. Cpát sem nespravedlností života je nesmysl a ani jsem je tady nikde nepostřehl, jedině ve tvé zmínce. Ale já tu nejsem vylepenej pořád, ČSFD nežiju, jako jiní...ehm.... Možná by jsi měl zkusit opravdu i jiný život, jak už tady někdo podotknul, možná že třeba ani nemůžeš, možná máš nějaký komplexy, možná jsi normální, ale až nezdravě to tady žereš, co já vím. Ani mě to moc nezajímá, ale lidská zvědavost je přece jen hlodavá vlastnost 😉

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Uživatel Wallis3 smazal svůj příspěvek.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Drž už už hubu prosím tě. Kdyby jsi měl trochu sebereflexe, tak už dávno zalezeš někam do kanálu, ale to tvé ego nezvládá co ubožáku? Tak si ber laskavě do huby někoho jinýho.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nebrečím, jenom popisuji stav této diskuze, a ten stav je že to stojí za hovno.

(hodnocení, recenze)

Tááák a právě se tu jeden BLB došel právě vybrečet :-D
Wáca je férovej?? Ses posral v kině ne - však to je jedna z největších oveček, jede s davem a poslouchá pokyny druhých uživatelů, jako pejsek. Je to chmrať, ale ne zas taková jako ty, Jirko. Píšeš o něčem, co je ti proti srsti a sám takový si!

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wallis3

diskuze k filmu, to už neni dávno, jelikož je to tu hlavně o nenávisti a zakomplexovaní lidé, si sem chodí vybrečet, jakže je ten svět nespravedlivý a taky to, že od té doby, kdy se tenhle film oznámil, tak se do něho kopalo. To poslední, je hodně zvláštní, ale co čekat od lidí jenž mají vysokou školu života. Jestli očekáváš zde diskuzi, tak si naivní, diskuze má být objektivní, mají v ní zaznít kritické i kladné hlasy, tady se valí hlavně odpad. A jak sem už psal Lacike, přestože má v kožichu přesně šedesát blech, tak jeho názor a jeho kritiku k filmu beru, jelikož je férový (to je něco, co mnozí neznají) totéž i Waca, taky férovej. S jejich kritikou, já nemám problém, nemám problém ani s kritikou pokuď má co říct, ale to plivaní jedovatosti, co tady probíhalo a probíhá, to neberu ani jako kritiku natož pak jako objektivní. Takže ty po mně žádáš diskuzi, zde je však úplně zbytečná.

na příspěvěk reagoval Lacike, Wallis3, Wallis3

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Lacike , TheWhiteWolf

Já hlavně nechápu jednu věc. Všech 5 filmů o Predátorech je vážných. Tak, jak si tohle téma zaslouží. To, že jsou někde občas nějaké hlášky, to vůbec nemění situaci, ale, do prdele, co si ten kokot myslel, když z toho udělal frašku, když tam strkal např. pubertální dohadování, jestli té krávě Tomáš řekl píča nebo číča?

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

Spinosaurus

Spinosaurus (hodnocení, recenze)

TheWhiteWolf

Tak základní obrysy prostoru Predátoři vidí, i když nevydávají teplo. Prostě ji podle mě viděl trochu hůře, ale to je jedno.

Každopádně Shane Black to vylepšil. :D Jeho ultimate Predator BEZ HELMY mění módy vidění, zoomuje a vyskakují mu informace z počítače. Buď je to napůl kyborg, nebo má nějaké high-tech kontaktní čočky.

na příspěvěk reagoval TheWhiteWolf

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

On má ale pravdu. Tahle p*čovina může bavit maximálně mládež. Pro někoho kdo čeká opravdového Predatora, musí tohle být neskutečná sračka.

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

jako Lacike je hafan, všech ohledech a směrech, ale opět a zase mně baví rounen, který rychle, rychle přispěchal s tou troškou, to aby opět dokázal svoji EXPERTÍZU a ZNALOST.

Spinosaurus , Lacike , rounen

To že byli mladí, na to jsem nenarážel, ale spíše na ty mega faily a nejvíce ten na konci, kdy Predator zcela jasně a zřetelně viděl vetřelčí královnu bez helmy což je naprosto nemožné, protože vetřelci nejsou teplokrevní jako třeba lidé.

Teď už chápu taky, proč tam odmítl hrát a ten jeho face bych chtěl taky vidět :-D

Tohle je snad i pro primitivní mládež tupé a nudné. Pokud jsem osobně někdy zpochybňoval Predators, tak teď beru vše zpět, protože oproti tomuhle je to super fillm o Predátorech.

na příspěvěk reagoval Spinosaurus, Sabrewulf

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

Režisér Ulice Cloverfield chystá Predátora

21.11.2020

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) je nejnovějším tvůrce, který slavného Predátora vyšle na další lov. Studio 20th Century oznámilo pátý film v populární akční sérii, jenž by měl opět… (více)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo

02.08.2018

Málokdo by si dnes tipnul, že prvním filmem Bruce Willise (Poslední skaut, Smrtonosná past), byla kdysi romantická komedie Schůzka naslepo. V ní si zahrál úředníka a věčného smolaře, kterému se… (více)

PF 2018

PF 2018

24.12.2017

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

Kdy budou další díly Avatara a Deadpoola?

23.04.2017

Studio 20th Century Fox asi moc neuznává víkendy, protože v sobotu oznámilo data premiér osmi nových filmů. Rovnou půlku přitom zabírají pokračování Avatara, jichž se dočkáme 18. prosince 2020, 17.… (více)