Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Diskuze

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

No spíš přesněji, Cranston by rád prostě hrál v nějakém filmu, který je podle Marvel komiksu. Myslím že nedávno i řekl, že by si rád zahrál Mistera Sinistera z X-Menů.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Shaman1135

Shaman1135 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T , Echelon1

to S.W.A.T.: súhlas, v GotG bude toho určite dosť i bez toho, aby sa tam pretŕčal Thanos, v Thorovi uvidíme, ak by aj Thanos nebol hlavný  záporák, tak pri tom avizovanom cestovaní vesmírom by naň, poprípade na jeho vojská mohli naraziť.....tie posledné dva kamene, jeden očakávam v Doc. Strange, ten posledný fakt neviem.....a IMO zrejme práve boj o mind gem bude hlavnou linkou IW 1

to Echelon: tiež by som si to rád pozrel, ale mohli by to vyriešiť v potitulkovej scéne

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

Pokud by Cranstona ovšem Marvel využil tak jak to například udělali tvůrci remaku Total Recall, tak to raději ať Bryana vezmou DC! Protože to bych vidět fakt nechtěl.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ratemus

Podle mě není ani potřeba ukazovat jak si pro ty kameny jde - u Orbu prostě stačí zpráva, že byl Xandar napaden, Ether už může mít (po tom zničení Collectorovi sbírky), Teseract v potitulkové scéně Ragnaroku (pokud nebude záporák filmu). S tím není potřeba ztrácet čas - to spíš ty poslední dva kameny. Jo a kámen mysli podle mě získá až v IW part 1 jako poslední.

A záporáka odmítnul Matthew McConaughey, takže Thanos a Collector jako to hlavní zlo padají. Na druhou stranu si hrozně moc chce v MCU záporáka záhrát Bryan Cranston.

na příspěvěk reagoval BackPa, Echelon1, Shaman1135, ManOfPhoenix

TheDarKnig

Ono tam je ten problém, že v MCU sa sústreďuje na hrdinov, záporák nedostáva tak miesta ale pritom záporné postavy ponúkajú veľa možností ako zamiešavať karty a hrdinovia tak vyznievajú viac ako len torzá pre ďalší film.

Ratemus

Chci konečně někoho mocného, kdo se nebude schovávat za hromady svých nakopírovaných kamarádů, ale bude řádně nebezpečný sám o sobě. Ronan takový mohl být, ale hrozně slabě ho představili a následně i využili.. a ještě hůře odhodili.

na příspěvěk reagoval Echelon1, Ratemus

TheDarKnig

no ono stačí aby si Collector vzal ty svoje serepetičky a všechny možné artefakty které má ve sbírce a je rázem mocnej jako prase a navíc patří k Elders of Univerze, takže je ohromně mocnej, sice ne jako ostatní Elders ale díky těm věcem ve sbírce se jim vyrovná....ale na druhou stranu si ho taky neumím představit jako padoucha filmu.....no podle mě se třetí fáze bude točit kolem Thanose protože se musí zajít pro Orb na Xandar, pro Teserakt na Asgard a nevim kde se vezmou ty zbylý dva kameny ale ještě na Nowhere pro Ether právě ke Collectorovi no a nakonec pro Mind gem z Visionem na Zemi....takže si myslim že ho uvidíme mnohem dřív než v IW

na příspěvěk reagoval TheDarKnig, S.W.A.T

Ratemus

Korvac by byl fajn, Thanos bude mít svůj obří moment v Infinity, Collector mě moc nebaví a nevím si ho představit jako opravdu pořádného záporáka, který by zatápěl celému týmu.

Velká škoda, že nikdy nevznikne solovka o šíleném titánovi ve stylu Thanos Questu, to by bylo tak super.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

tak potvrdili Pom...možná Mantis, možná Quasar (v každém komiksu mění pohlaví) možná to bude manželka Starl-Lordova otce.... takže koho tipujete na padoucha filmu? já Korvaca, Thanose nebo Collectora... z nových postav by se mohl objevit Quasar, Adam Warlock, Gladiator, Nova, Mantis

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

Blackhand47

Hm, tak to dúfam že nie, keď Peter Q. je vraj po otcovi. :-D Ja očakávam niekoho na extra vysokej úrovni, niekoho vznešeného, vaše dohady ma pripravujú na sklamanie. :-(

canucks333 , S.W.A.T

Vypadám snáď ako Španiel?

S.W.A.T: Teraz som si to prehral znovu a povedal "That guy was jackass." Čo znamená niečo v zmysle akože blbec, hlupák, kretén a triliarda ďalších synoným. A vzhľadom na Yondovu povahu to povedal asi preto, že mu prišiel ako slušňácki "dilino", čo by odpovedalo vzhľadom na to, čo hovorila StarLordova matka.

na příspěvěk reagoval Blackhand47, canucks333

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

A Yondu zase řekl, že fotřík byl gauner. Takže se o něm ví nic a pokud ho bude hrát Bacon, tak Yondův popis bude určitě přesnější

na příspěvěk reagoval Echelon1

pato9

Prestante s tým záporáčením. Nikto neberie do úvahy čo hovorila mana StarLorda. Podľa nej bol veľmi láskavý. Navyše spojenie ako anjel myslela práve to, že bol plný dobra. Nemá to nič spojené s tým, že pred pár tisíc rokmi si mysleli o ufóncoch, že sú priamo anjeli samotní (neviem, či sa v MCU anjeli vôbec vyskytujú).

na příspěvěk reagoval canucks333

pato9

no on to má být někdo jinej než je v komiksech jak bylo řečeno...jsem slyšel že by ho měl hrát udajně Kevin Bacon což by bylo super vzhledem k prvnímu dílu....když už nějakého záporáka tak Korvaca nebo Thanose...přece si Thanos musí jít pro Orb na Novu....a má tam být nějaká nová postava do řad Guardians

pato9 (hodnocení, recenze)

Blackhand47

Čo sa toho otca Star-Lorda týka.. Napadlo ma.. Nemohol by to byť niekto z rasy Kree? S tým že by to bol priamo aj záporák celého filmu a spojka Thanosa na armádu Kree.. Zoberte si tie fakty.. Qillova matka na začiatku prvej časti spomenula že jeho otec bol ako anjel.. a v Agentoch SHIELDU sa spomína ohľadom rasy Kree že to boli taktiež "anjeli padájúci z neba".. Napadá vás niekto významnejší ?

na příspěvěk reagoval Ratemus, Blackhand47, Echelon1

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

Dobrý by mohl být ještě Venom, do tak šíleného filmu by se hodil a navíc byl i členem týmu. Prostě by se objevil dříve ve Strážcích než ve Spider-Manovi, kolikrát už dokázali pozměnit origin atd.

na příspěvěk reagoval pato9

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)