Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Blackhand47

protože se snaží, celý svět přesvědčit o tom, jak moc je ten film špatný a že on má pravdu a navíc tím provokuje lidi, jo aby na něho nadávali, aby mu psali a já nevim co ještě. jako já mu taky píšu, ale vtip je v tom že ho trollim a to dost masivně :)

na příspěvěk reagoval Zek

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Psychor ten film prostě musel ohodnotit. By mě zajímalo jeho vysvětlení, proč na to chodí do kina (vím že nechodí), když to jde úplně mimo jeho žánrové zaměření. :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

PePiG7

Lidi už to viděli minulý týden někde na Zélandu.
vito_corle: Taky bych to viděl na páteček, pomalu budu rezervovat
jarmik: Přesně jak říkáš :)

na příspěvěk reagoval vito_corle

Sweat55

Sweat55 (hodnocení, recenze)

Hodnocení bude určitě otevřený koncem týdne. Už se nemůžu dočkat!

Mr.Bulanek

Mr.Bulanek (hodnocení, recenze)

PePiG7

Jop, nebo napsat do fora a zazadat o otevreni hodnoceni, ale kvuli par dnum asi neni treba prudit. Taky uz jsem to vcera videl.

Uživatel Mr.Bulanek smazal svůj příspěvek.

jarmik

jarmik (hodnocení, recenze)

Tak, koupeny lístky na zítra (středa) 20.30! Těšíme se moc! No a jinak jsem si přečetl jeden Stalloneho příspěvek a očividnější trolling už to být nemůže. Pokud se jich chcere zbavit, docílíte toho jedině ignorováním. Nebo zabitím, samozřejmě... ale nadávkami a psychoanalýzami ne.

luka4615

já tam jdu v Pátek a taky se už nemůžu dočkat jaké to bude hlavně jsme zvědavej na Kurta Russella a na nové postavy, které přibudou a nikdo jako je nějaký Stallone mi to nezkazí těmi kecy co vede.

Ratemus

On to právě chce, aby jste mu věnovali pozornost a pokud budete, bude dál pokračovat. Nic, jdu na film, čágo :)

Ratemus (hodnocení, recenze)

pravda...kašlu na to, na druhou stranu je potřeba se o nemocné starat a udržovat je v pozoru

Vážně se vám divím, že na TO reagujete :(

Ratemus

však jo já ho ani vážně neberu a ty jeho kidy co nám tu cpe tomu se  člověk jako jsem já, ty a všichni ostatní a normální zasmát jak moc směšný je

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

Stallone , Stallone

Klamá, klamár a klamár. Mám Ti pripomenúť tvoje klamstvá ako si klamal že si bol TOP zákazník nejakého bohom zabudnutého kina? Btw, manažér to hneď vyvrátil :-P

Hm, vreckové poberáš aj ty, veď obaja fotrovci čo si ťa adoptovali z ich homo lásky financujú tvoje vychádzky z ústavu :-)

vito_corle

ten svuj vysněnej film a Psychorskou přítelkyni nám tu cpe co je tady...co ty lidi vede si vymyslet takovýhle hovna a cpát je druhým a dobrovolně se zesměšnovat

na příspěvěk reagoval vito_corle

Stallone

ty chceš natočit film jo tak aˇž nějaký natočíš dej nám všem vědět abychom ten tvůj zázrak nepropásli hochu :)

Zek

Zek (hodnocení, recenze)

Ratemus

To by chtělo admina, který má na starost uživatele. Nezná někdo nějakýho? :D:D Docela by mě zajímalo kolik tu má Psychor účtů.

Camulator

taky bych si rád přečetl tu zpovědnici......asi to bude PSychor a jen udělal další trapnou chybu a upozornil na sebe jak se zase popírá :-D

na příspěvěk reagoval Zek

Stallone

přečetl jsem si první větu a už vím, že dál číst nemusim ty kašpárku...pokud je to tak jak zde píše DR.Halir, tak jsi ještě větší zoufalec a chudák než působíš jen na čsfd....ty experte

podle mě je gay a Psychor je jeho nabíječ :-D a nebo je to jedna osoba protože není možný aby na světě byli takový chudáci dva

Rychle a zběsile v kinech uspělo

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)