Strážci Galaxie Vol. 2

• USA Guardians of the Galaxy Vol. 2 (více)
USA / Nový Zéland / Kanada, 2017, 136 min

V rytmu zbrusu nových Nejlepších hitů #2 pokračují ve filmu od studia Marvel Strážci Galaxie Vol. 2 dobrodružství party superhrdinů, kteří se vydávají až na samé hranice kosmu. Strážci se musí naučit držet pohromadě a odhalit tajemství rodičů Petera Quilla. Staří nepřátelé se stávají spojenci a na pomoc našim super-hrdinům přicházejí i další oblíbené postavy z rozpínajícího se filmového vesmíru studia Marvel. (Falcon)

Diskuze

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Chochi

Takže sa objaví nový člen...Som si celkom istý, že to bude Cosmo! :-D No, možno Adam Warlock, pretože už dlho sa o ňom hovorí.

na příspěvěk reagoval Ratemus

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Spiker01

Tak bude záležet jak velkou roli otec bude mít - v době začátku natáčení filmu bude ještě Filion na place Castla, ale Bacon by byl super volba.

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

LizianShaw

Na takú rolu vyberú určite herca, ktorého len tak v popise neprehliadnete, takže aj keď to nepovedia, bude to každý viac menej očakávať.

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Spis doufam, ze nam toho otce nevyspoilujou driv nez ten film uvidime... Jak plakaty a tak... A nebo to bude uz predem jasne.

na příspěvěk reagoval Echelon1

Avras.ell

Avras.ell (hodnocení, recenze)

Možná to tu už bylo, ale co si myslíte o téhle Gunnově větě z ledna:
"We get to learn a lot about fathers in the second movie," Gunn said

Je jasné, že se to téměř jistě vztahuje na Quillova otce, ale tak mě napadá, že ještě je tu jeden otec, který se nám zatím moc nepředstavil. ;) a Gamora je úplně stejně hodnotný člen týmu. :)

zdroj: http://variety.com/2015/film/news/james-gunn-on-guardians-of-the-galaxy-2-its-a-more-emotional-movie-1201529997/

na příspěvěk reagoval canucks333

Uživatel Avras.ell smazal svůj příspěvek.

Uživatel Blackhand47 smazal svůj příspěvek.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

no jestli v GoG2 bude nová postava žena tak by to mohla být Mantis.....já bych se nezlobil ani za Quasara

LizianShaw (hodnocení, recenze)

No s tim kokonem nevim, nasel jsem jenom tohle, coz je asi jenom pro znovuzrozeni, uzdraveni:

Thor naturally took offense to this kidnapping, and promptly beat the young Godling near to death. "Him" (Warlock) promptly retreated to the safety of a regenerative cocoon and thus was later reborn.

na příspěvěk reagoval ManOfPhoenix

jo ták..díky :) no a Warlock je z kokonu nebo co? :D

že je ten štít v jedničce jsem zjistil až teď když jsem to hledal..čeho si člověk nevšimne..

Spiker01 (hodnocení, recenze)

btw co to bylo jiného než Capův štít ? (teda spíš nějaká napodobenina či hračka, ale prostě alternace na štít), pokud je tento záběr skutečně z jedničky a ne dvojky, kde byl přímo v záběru...

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Není někde fotka toho záběru prosím? Nějak si teď ten kokon nevybavuji :)

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Tak původně snad ani v Iron Manovi 1 nebyl ten štít Capa, ale diváci si tolik v sugerovali, že ta věc na stoje je jeho štít, že to pak ve dvojce použili (ale nejsem si jistý na 100%). Tady to může být to samé a prázdnej ten kokon neukazovali pro nic za nic.

Spiker01 (hodnocení, recenze)

Nějaký producent řekl, že to Warlock není, ale jako mohl lhát žejo, jak je běžné pro zachování překvapení :)

Ratemus

Tak Gunn (nebo nevim kdo tu potitulkovou scenu delal), rekl, ze tam ten kokon dal uplne nahodou, a ze proste listoval komiksy a hledal ruzne harampadi... Rekl, ze tam nebyl Warlock, jinak mozna uvedl, ze Warlock ani zde nebude.

Mozna je opravdu pravdepodobne, ze novy clen GG bude zena.

Jinak jsem pro to aby se vratil Cosmo, byl fakt super v prvnim dilu. :D Ikdyz by to bylo divny mit dve zvirata v tymu, tak bych ho tam chtel. Ani nemusi mluvit, mluvici psy nikdo nema rad.

Rychle a zběsile v kinech uspělo

07.12.2021

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

Will Poulter ztvární Adama Warlocka

12.10.2021

Server Deadline napsal a režisér James Gunn potvrdil zprávu o tom, že ve třetích Strážcích Galaxie oficiálně spatříme slavného marvelovskou superhrdinu Adama Warlocka. Co víc, už dokonce i víme, kdo… (více)