Avengers: Endgame

• USA Avengers: Endgame (více)
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Diskuze

Yoshitsune

Mě se líbil. Všude jinde má jen druhý housle. Samozřejmě že to za moc nestojí ale to třeba takovej Dům u vycázejícího slunce kde hrál hlavní roli, taky ne. Takže já jsem hlavně rád za každou jeho hlavnější roli protože většinou jenom vedlejšáky. I když jeho roli ve Spectre musím pochválit

mokki5

tam byl strašnej, mám takový dojem, že tam ani nechtěl hrát, on tam jenom stál a nic. Když nepočítám Marvelovky, tak v Riddickovi je dobrej a Blade Runner 2049 samozřejmně, ale věřím, opravdu silně věřím v https://www.csfd.cz/film/328518-ip-man-cheung-tin-chi/diskuze/ a https://www.csfd.cz/film/624760-final-score/videa/ a jestli se opravdu hodně zadaří, ale opravdu hodně tak by v  Highlanderovi mohl být skvostný záporák. Protože on to v sobě má.

na příspěvěk reagoval mokki5

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Inak teraz ma napadá, keď už ste nižšie spomínali Wonga. Už prvý krát v kine som rozmýšľal, prečo sa Strange pýta Starka na pilotovanie lietajúcej šišky, či ich vie nasmerovať domov, keď neskôr bez problémov otvára portály prsteňom?

Ratemus

Nikde není psáno že se toho v nových Avengers nedočkáme ale spíš si myslím že rozhodující v souboji bude Cap. Marvel jinak by jí Fury nepovolával

Echelon1

Trochu mě mrzí že právě toho draxe tak moc osekali a hlavně mu vzali ti schopnost jednou ranou zasadit smrtící úder čímž právě zabil Thanose

na příspěvěk reagoval mokki5

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Bautista má hlavně v sobě něco, co někteří lidé v sobě nemají a raději pohodlně sedí a nedělají nic proto aby udělali cokoliv dobrého. Bautista to v sobě má, možná neni ten nejlepší herec, ale je to dobrý člověk. Což je dnes prostě vzácnost.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Echelon1

To sice ano ale tak nějak je to i v komiksech a třeba právě kvůli té pomstě by mohl a myslím že i měl by dostat víc prostoru

Echelon1 (hodnocení, recenze)

mokki5

Len problém je, že je to tak nezaujímavá postava a má tak druhoradú úlohu v celom A:IW, že by to bolo dosť odfláknuté, navyše, keď kľúč proti Thanosovi zrejme bude Stark a Cap Marvel.

na příspěvěk reagoval mokki5, Ratemus

Ratemus

Přesně jak říkáš. Navíc i když se Drax připojil ke Strážcům tak si pořád tak nějak jel to svoje - vždycky se chtěl pomstít Thanosovi že mu vyvraždil rodinu takže by to bylo i dobré ukončení jeho linie

na příspěvěk reagoval Echelon1

mokki5

přeci jen ho zabil i v komiksech, Nebula mu sundá rukavici a Drax mu proděraví hrud...a zemřou u toho a nebo to bude jako v Thanos Imperativě kde se Nova a Star Lord obětovali aby zabili Thanose, tak zde to bude Drax a někdo další třeba....no ono jde o to že Pratt je ted hvězdička a celkem ho obsazují když už nevypadá jako prase tlustý tak by si pohnojil krieru a to samé ostatní, Diesel to má v piči, ten má poslední dva díly Rychle a Zběsile a ještě bude hrát Bloodshota a ostatní nevím...každopádně petice nic nezmůže....Bautistu mám rád, tak uvidíme jak dopadne

na příspěvěk reagoval mokki5, Nevka

Ratemus

Kromě toho si mě dovedl k logickýmu nápadu že by v Avengers to měl být asi především Drax který zabije Thanose a třeba by u toho mohl umřít i sám

na příspěvěk reagoval Ratemus, Nevka

Ratemus

Ano to je to co říkám že by to byla škoda jenže problém je v tom že krom Bautisty mají s vyhazovem Gunna problém skoro všichni. Pratt Diesel Russell ... jenže ta petice jim tehdy asi moc nepomohla

mokki5

Fiege řekl že Střážci mají být v budoucnu středobodem MCU a takový hlavní článek vesmírných filmů na které se chce MCU více soustředit..... můj názor je že bud ho zabijou a nahradí jelikož jeho linka skočí, chce přece zabít Thanose....a nebo to teda přežije ale nevidim v tom smysl....dle mě se ke Strážcům přidá Nova, Adam Warlock a Thor a společně poletí hledat zbytek asgardanů nebo Sif...

na příspěvěk reagoval mokki5, mokki5

mokki5 (hodnocení, recenze)

no Studio si to každopádně pohnojilo my můžeme samozřejmě spekulovat ale sorry sami si zavařili tak ať se teď snaží. Buď ať udělají něco aby to dali do původního stavu nebo ať raději celé třetí strážce vynechají. Jestliže chtěli Strážce takhle zkomplikovat tak to už je měli raději Thanosem nechat vybít, což by byla samozřejmě obrovská škoda ale teď ať se snaží...

na příspěvěk reagoval Ratemus

joker.george

joker.george (hodnocení, recenze)

Kincl

Nebo bude Bautista v roli pokračovat... A hádám, že vzhledem ke konci A:IW bude jeho role v pokračování minimální.

joker.george

joker.george (hodnocení, recenze)

Kincl

Nebo se Drax nějakým způsobem přetvoří do původní komiksové verzi, díky čemuž by se dal najat nový herec. Ale radši počkám, jak to vyřeší studio samo.

Kincl (hodnocení, recenze)

Pokud se Bautista nevrátí do třetích Strážců, myslíte že ho v Avengers sejmou? :D

na příspěvěk reagoval joker.george

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Tony +Shuri + Rocket  = :))

btw doufám že Shuri nasadí Pantherovu zbroj

Nu.Fylyp

tak uvidíme jak moc Disney bude připosraný a jak moc povolí koule Marvelu z toho svěráku, ve kterém je Marvel držen.

Nu.Fylyp

Nu.Fylyp (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Norin Redd by bol fajn a keby úlohu heralda neskôr prebral Hulk vôbec by mi to nevadilo v MCU by to dobre obzvláštnilo jeho postavu ..hlavne by bolo fajn keby Norin dostal nejaký origin ale to sú veľmi skoré sny

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

28.07.2024

Jak celý filmový svět očekával, z letošního Comic-Conu v San Diegu konečně přichází první obří novina pro sféru komiksového filmu a zejména pak pro fanoušky tvorby Marvel Studios, která se v… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu