Reklama

Reklama

Avengers: Endgame

  • USA Avengers: Endgame (více)
Trailer 7
USA, 2019, 182 min

Předloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Kamera:

Trent Opaloch

Hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Benedict Cumberbatch (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. (Falcon)

Diskuze

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

zkopíruju sem jednu teorii od uživatele na jiném webu, at se s tím nevypisuju:

 

 

 

 Podle určitých teorií Avengers 4 přímo navazují na konec ant-man 2. Jelikož je uvězněný bez pomoci tak ven se dostane pomocí nějaké časové díry do které se dostane. A Ant man se dostane tak 5-10 let do budoucnosti kde má už Stark našedivělé až bíle vlasy. Ant man zjistí co se stalo a Starka napadne jak pomocí časových děr v kvantovém světě cestovat časem a snažit se sesbírat všechny kameny dřív než Thanos. Mimochodem ten obraz hrdinů Avengers 4 mi připomíná kvantový svět.

na příspěvěk reagoval mokki5

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

No hlavně vidět další agenty Black widow...mohlo by to být v R ale asi nebude...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

Ano, chce s Deadpoolem pokračovat. Takhle by se otevřeli dveře pro Ghost ridera, Blada, Moon Knighta...docela by mě zajímalo kdo bude nový Wolverine protože novej Wolverine samozřejmě dříve či později bude

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

mm13

Feige se nechal slyšet, že k R-ku od Marvelu mu otevře dveře Deadpool a obecně obchod s Foxem :)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel smazal svůj příspěvek.

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Je veru na čase, aby sa Marvel k tomu odhodlal. Prvé pokusy týmto smerom badať, v ziskoch ich filmy pomaly súťažia už len medzi sebou... tak hej, chce to R-ko!

na příspěvěk reagoval Nevka, Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Je to téměř hotová věc...mělo by to být z minulosti, o projektu Black widow a možná se objeví Winter Soldier

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kodousek

Kodousek (hodnocení, recenze)

Anarvin

Jestli- že se SpiderMan jmenuje skutečně Far from home, tak názvu Avengers: End game věřím jako ničemu. Od podzimu trápili nás skalní trailery se smyslenymi scenami tak proč teď trochu nepovolit prostě.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Nevka

No právě hned po doomovi je to největší egoista a narcis Marvelu...takovej Zachary Quinto když bude posilovat je jasnej Namor...navíc je z půlky mutant a to se po odkoupení Foxu nabízí.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Ratemus

To rozhodně ne. Třeba Namor je navíc asi nejegoističtější postavou v celém Marvelu a vodní svět jsme tady ještě neměli. Toho Howarda jsem si opravdu představoval maximálně v těch Strážcích :D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Tak to jsi s namorem a sentrym vybral zrovna to nejhorší...u Ghost ridera jsem myslel spíš Johny blazeho na motorce, Robbie byl v Agentech ve čtvrté řadě takže ten v mcu je...Sentry je mimochodem skvělá postava ale musíš vědět co číst... Galactuse bych taky rád ale nejraději bych pořádné cestování časem s Kangem...něco na způsob.komiksu Na věky věků

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Ne já se neurazil, to fakt ne. I když to tak možná vyznělo, mě jen irituje když někdo řekne že dc je vážnější než Marvel, tak to chci jen vysvětlit takže klid...v pohodě..dle mě b, se tam Howard hodil jako vtip do občasných štěků ale ne jako hlavní postava nedej bože se sólo filmem. To byste fakt radši viděli jeho než třeba Namora, Sentryho, F4 nebo třeba Ghost ridera? Já teda fakt ne

na příspěvěk reagoval Nevka

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Prosím tě co pořád máte s tou temnotou? Co je v dceu temnější než v MCU? V čem je dceu temnější než MCU? Může mi to někdo říct kde je tnota v oddílu, ww nebo v lize? Uvědomte si že mcu má skoro dvacet filmů všech žánrů, až bude mít dceu dvacet filmů také tam bude hromada komedií...vy jste jak malí s tou temnotou pořád... očividně ani neznáte komiksy jinak byste tak vůbec taky nemluvili a ve filmech mi to teda osvětlete...a nebo otázka co.je pro vás ta tupě pořád omylana temnota vlastně...mcu má stejný počet vážných filmů s dospělejším pojetím jako má zatím celé Dceu...

Související novinky

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

Robert Downey Jr. se vrací do Marvelu

28.07.2024

Jak celý filmový svět očekával, z letošního Comic-Conu v San Diegu konečně přichází první obří novina pro sféru komiksového filmu a zejména pak pro fanoušky tvorby Marvel Studios, která se v… (více)

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

Bratři Russoové se nejspíš vrací k režii Avengers

19.07.2024

Když si s bráškou zrežírujete jedny z nejúspěšnějších filmů v historii kinematografie, odchází se jen velmi těžko. Bratři Anthony a Joe Russo to nicméně zkusili a po režii veleúspěšných hitů Avengers… (více)

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

Druhý Gladiátor byl extrémně drahý

26.02.2024

Loňské stávky se nějak podepsaly snad na každém natáčení. A čím větší produkce, tím více studia pravděpodobně krvácela, když se práce na filmu zastavily. Své o tom ví Ridley Scott, který loni na… (více)

Reklama

Reklama