Westworld

Sci-Fi / Thriller / Western / Drama / Mysteriózní
USA, (2016–2022), 35 h 28 min (Minutáž: 48–91 min)

Hudba:

Ramin Djawadi

Anthony Hopkins, Jeffrey Wright, Sidse Babett Knudsen, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandiwe Newton, Ed Harris, Shannon Woodward, Luke Hemsworth (více)

Seriál inspirovaný stejnojmenným filmem z roku 1973, který napsal a natočil Michael Crichton, pojednává o futuristickém zábavním parku obydleném robotickými bytostmi. Vítejte ve Westworldu! Poznejte svět, který uspokojí všechny vaše touhy... Dramatický seriál z produkce HBO je temnou odyseou, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Westworld nám představí svět, kde se protíná blízká budoucnost s minulostí, s níž se dá dle představivosti manipulovat. Svět, ve kterém lze splnit každou lidskou touhu, ať už ušlechtilou, nebo zvrhlou. (HBO Europe)

Diskuze

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Oneill85

ty to máš dobře vykoumaný, uděláš tady scénu, pak to smažeš a díky tomu hlavně Camulator vypadá jako hádavý a těžce agresivní kretén, což tak neni, ale to ví jenom ti kteří u toho tady byli

na příspěvěk reagoval Oneill85, Camulator

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ale tohle je dobrý, on to to po sobě smazal, to je fikaný, je tedy fakt že už sem tohle někde psal aby to zkusil, ale nenapadlo mně že by to udělal wow

Oneill85 , KevSpa

Kev: Taky mě napadlo.

Ještě bych rád dodal, že to kličkování možná trochu dýl trvá, možná se u toho člověk trošku víc zapotí, ale na druhou stranu se zas nezdechne šípem do zad, a to je, myslím, docela hezký bonus, že? (:

Oneill85

Mnohem? Zahnout při běhu o dva metry doprava, nebo doleva, aby ses vyhnul tomu šípu, co letí přímo na tebe, ti dělá velkou námahu? Doufám, že neděláš třeba policajta, takový nás chránit, potěš koště.

No a i kdybych na sekundu připustil, že to blbost není, pořád to nevysvětluje všechny ostatní lapsy, který jsem vyjmenoval níže ani ty, který jsem radši ani nejmenoval. :-*

Oneill85

Ne, to jen ty jsi pořád nepochopil rozdíl mezi lidským chováním a retardovaným chováním. A vůbec prosím tebe nezačínej s tím, kdo se vyjadřuje jen k tomu, co se mu hodí, viz tvoje 17.12.2016 21:02. (:

Oneill85

Já jsem v klidu. A samozřejmě, že urážel, nevidím nic ctnostného ani chvályhodného na tom chovat se jako retard, ani v obhajování takového chování.

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

nechcete si jit psat do posty? nebo jsou dneska i whatsappy, fb nebo naky to randeni na tindru.

Oneill85

Hele, věř mi, že nedělám. Předložil jsem zde problémy, které s tím dílem mám, podpořil je věcnými argumenty. Na oplátku se mi dostalo výmluv a fabulací a když nezabralo ani to, dočkal jsem se blahosklonných urážek. To naschvál dělat nejde, to musí napsat život. ;-)

Oneill85

Hele, asi to nechápu. Skutečně nechápu, jak se někdo může chovat jako retard. A nechápu ani lidi, kteří takové chování vnímají jako něco přirozeného, lidského a místo, aby se snažili to napravit, se mermomocí snaží to co nejvíc omlouvat. Yep, vinen ve všech bodech.

na příspěvěk reagoval Oneill85, KevSpa

Oneill85

A co jako? Takže protože se v jedné pasáži nějakého filmu někdo chová jako debil, je tím pádem zcela v pořádku, když se i další postavy v jiných dílech chovají jako debilové? Bravo.

BTW i když se Apocalypto honosí titulem "historický" ani zdaleka to neznamená, že vše, co je v tom filmu vyobrazeno, se tak skutečně stalo a stávalo, toho jsi si, doufám, vědom. Takový Bratrstvo neohrožených je taky značně zbeletrizováno a to o paragánech ze 101. výsadkový, narozdíl od Mayů, víme mnohem, mnohem víc.

Panebože. Za co.

Nauč se už konečně chápat rozdíl mezi "chovat se v rámci lidských možností nerozumně" a "chovat se v rámci lidských možností jako naprostý debil/retard." To první se samozřejmě může občas stát, to druhý v tom seriálu někdo předvádí každou chvíli, zejména v Battle of Bastards, a to je to, co mi vadí.

Oneill85

Protože, jak už jsem napsal níže, je rozdíl mezi "chovat se nerozumně" a "chovat se jako debil." A vůbec co je to dneska za trend snažit se blbost co nejvíc omlouvat, namísto jejího přiznání a snahy o zlepšení?

Kyle MacLachlan a tajemný horor od A24

Kyle MacLachlan a tajemný horor od A24

26.07.2024

Oblíbený americký herec Kyle MacLachlan (Městečko Twin Peaks, Fallout) se opět ocitne uprostřed zlověstného maloměstského mystéria. Zahraje si totiž jednu z hlavních rolí v chystaném hororovém filmu… (více)

Jason Bateman natočí netradiční western

Jason Bateman natočí netradiční western

31.01.2023

Seriál Westworld byl nečekaně zrušen

Seriál Westworld byl nečekaně zrušen

05.11.2022

Přestože měli tvůrci seriálového Westworldu Jonathan Nolan a Lisa Joy potvrzenou pátou a finální řadu jejich sci-fi seriálu, HBO od plánů nakonec upustila a projekt tak byl oficiálně zrušen. Popravdě… (více)

Seriálový Last of Us až v roce 2023

Seriálový Last of Us až v roce 2023