Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze. (Forum Film CZ)

Diskuze

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Přesně! To přece není žádnej rasismus, to je to...no...přece...eh...Jsem slušnej, pracovitej Čech, co poctivě odvádí daně!

Smrt neziskovkám!

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

nikdo o rasismu nemluvil, jen o tom že ženy, černoši, asiaté, a ti co vypadají jako indiáni, nesmějí hrát ve filmech

na příspěvěk reagoval Camulator

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Jakej rasismus furt kurva? tohle není o rasismu, tohle je o tom, že jsou filmy do kterých se prostě tyhle multi kulty ústupky nehodí a zkurví to celej film a že to všichni hodnotí a ještě to neviděli? v pořádku já to taky ještě neviděl, přesto je to jasnej kandidát na odpad roku a to se zdálo, že ty letošní dementní Marvely nic netrumfne, ale tohle k tomu má všechny předpoklady :-)

na příspěvěk reagoval Ratemus

ambron

přesně !!! teď ještě vymyslet název.......třeba dokonalá rasa, nebo čistá rasa, tohle je tak originální !!! někdo by měl svolat lidi a promluvit k nim

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ženy bych ve filmu zakázal ! a černochy taky ! jenom bělochy co mají žluté vlasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na příspěvěk reagoval ambron

KASUGI

KASUGI (hodnocení, recenze)

Tak už i Sedm statečných nám znásilnili multikulturalismem? Ach jo. Vzpomínám na doby, kdy se ve filmu neobjevila jediná žena, nebo černoch, když to příběh vyžadoval.

na příspěvěk reagoval NightPorter, GigaPudding

NightPorter

NightPorter (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

pochopitelne, bambule, tohle musi bejt dopredu jasny kazdymu soudnymu cloveku, jako to bylo jasny, jeste nez jsem videl novej souboj titanu a novou vec :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Když se dívám na tu partu, tak mi to zatím připadá víc než remake jako pokračování Ridiculous 6. I číslem by to odpovídalo..

reich

reich (hodnocení, recenze)

Bude to veleprůser. To ani omylem nepřekoná původní film, který byl tak skvěle obsazený.

brasek

brasek (hodnocení, recenze)

Nerozumiem...Denzel ako Yull? Potom nech natočia remake Malcolm X s Jackom Chanom.

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Boha jeho zabít to tak tragicky trapným castingem, upřímně nejvíc do očí bije trapný herecký výkon(je jedno jakýkoliv film, ten člověk jen věděl koho vykouřit aby by slavnej) Ethan Hawke.

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

Nová Zjizvená tvář má režiséra?

11.08.2016

Ve Zjizvené tváři z roku 1932 sledoval Howard Hawks vzestup a pád irského gangstera Tonyho Camonteho. Ve Zjizvené tváři z roku 1983 sledoval Brian de Palma vzestup a pád kubánského gangstera Tonyho… (více)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

Mizerové se vrátí. A to hned dvakrát.

06.08.2015

Studio Sony oznámilo data premiér pro mnoho svých nadcházejících titulů. Určitě je potřeba zmínit novou verzi Sedmi statečných (23. září 2016), adaptaci Kingovy Temné věže (13. ledna 2017) nebo… (více)