Ghoul

• Slovensko Ghoul

Diskuze

Gyorgy (hodnocení, recenze)

kingik

Aha. A jaká je ta hranice v počtu komentářů, kdy se budu moct zapojovat do diskuzí? 4085?

Gyorgy

Gyorgy, tento tupý kříženec šneka a žížaly, má, prosím pěkně, 41 komentářů!!! Nechápu, kde bere tu odvahu někoho kritizovat.

na příspěvěk reagoval Gyorgy, Bonaci

6thSun

Mě se líbí tohle : JÁ JEDINÝ JSEM TADY PROFÍK, ZBYTEK JE BANDA AMATÉRSKÝCH POJEBANCŮ!!!
Něco se vám nelíbí?! Táhněte do hajzlu!!!

na příspěvěk reagoval Gyorgy

kingik

No, trailer ukázal, že film obsahuje něco, co mnoha filmům schází.

Atmosférá.

Jinak, proč by se film pirátil, když o něj nebude zájem ?

A napiš mi prosím něco o tvé kariéře profesního (to znamená, že se tim živíš . . .) kritika, docela mě to zajímá.

na příspěvěk reagoval kingik

6thSun

6thSun (hodnocení, recenze)

stačí se podívat na profil pana profesionála, mě dostala tahle věta, která následuje po odstavci plným vulgarit a urážek na adresu zdejších uživatelů:

(Výše uvedené neplatí pro ty, které mám v topce, nebo pro ty, kteří si mě do ní přidali, těch si vážím)

:-))

na příspěvěk reagoval Gyorgy, kingik, Bonaci

Bonaci

Z traileru mám odhadnout, jaký je film? Rozdíl tam je, ale mě už to nepřekvapí. Viděl jsem toho tolik a na tolik způsobů, že mě egoistický pičus Jákl nemůže překvapit. Už se těším, jak ten mamrd bude do tisku brečet, že mu film unikl na net a bude usilovat o to, aby FBI zjistilo IP adresy těch, kteří si film nelegálně stáhli. Tím hrozil i u Kajínka.

na příspěvěk reagoval Bonaci

Bonaci (hodnocení, recenze)

Je tu nějak ticho, asi zrovna píše nějakou recenzi pro nějaký zahraniční časopis . . . .

kingik

Ano, ale to jsou většinou brakové duchařiny inspirované Paranormal Pasivity.

Tohle je něco jiného, koukni se na trailer těch béčkovích duchařin a na trailer tohohle.

V tom je jasný rozdíl.

na příspěvěk reagoval kingik

Gyorgy (hodnocení, recenze)

kingik

On jen tak někdo z ciziny nevidí potenciál a výdělek ve filmu, o kterém by jinak nikdo nevěděl. Přesně tak, točí se jich tucet, proto by si ten někdo mohl vybrat rovnou FF z domova a nejít do týhle komplikovanější cesty.

Bonaci

To bude mega komerční úspěch, zvláště když je trh přesycen found footage, z nichž jde drtivá většina rovnou na dvd. A zde následně končí v černých číslech.

na příspěvěk reagoval Gyorgy, vegetol.mp, Bonaci