Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

Diskuze

Corpsegrinder

Corpsegrinder (hodnocení, recenze)

phil22

Rád bych ti opravil ten překlep, jistě jsi chtěl napsat "klasická česká sračka". Klasický český komedie jsou totiž uplně jiný filmy.

na příspěvěk reagoval lukisek179

Uživatel lukisek179 smazal svůj příspěvek.

zapalik

zapalik (hodnocení, recenze)

packa

Z těch komunistů si nic nedělej, máš pravdu. Jen systém, který se bojí pravdy, nesnese, byť i připitomělou legraci z představitelů režimu. A mmch mluví ho samzřejmě Jablonský

offlineman

offlineman (hodnocení, recenze)

packa

Až budeš za velkou bránou vystupovat z vlaku, za řevu dozorců a štěkotu psů, vzpomeň si na tuhle sračku, cos tu splodil, zasraný havloide!

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

v decembri dorazi tento "Big Hit" do kin, aspon ovce zas budu sa rozplyvat pri nom ....

lukisek179

lukisek179 (hodnocení, recenze)

phil22

Napadá mě Jablonský, ale fakt nevím no..
Jinak... přijde mi to ubohé... dělat si srandu z prezidenta.. tu si můžeme dělat každý den v hospodě nebo kdekoliv jinde.. ale v TV?

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, packa