Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

jak vyleze DVD rip, jedem do toho ... ale uchylkami netrpim a sadomaso sklony nemam, cestne vyhlasujem

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kobain

Teď jde do kin... nebo už je, dobrej českej úlet Ganster-KA... viděl jsem trailer a musel jsem se prostě nezadržitelně tlemit. přitom to fakt sranda není. :D

Jo černobílí filmy mají do dneška své kouzlo... ale, je fakt že už to zrovna nevyhledávám.

Teprve před asi 2 měsíci jsem poprvé viděl Spalovače mrtvol... tím u mě výčet dobrovolných černobílých perel končí. :)

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Občanský průkaz! Ale už mě serou ti protikomoušský filmy. Ať natočej něco proti pravičákům třeba-) I když teď se vedení ČT vyjádřilo že musí být zaujatá proti Zemanovi protože jí to nařídila eurokomise jinak že jim od nich nepotečou prachy....

na příspěvěk reagoval Prometheus69

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Osobně si nějak nepamatuju český film ,který by byl vyloženě dobrý, když nepočítám těch pár z minulého století. I když pravda, na českou tvorbu nekoukám.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Je dost těžké dobře odvyprávět... dobrý vtip. ještě horší ho věrně předvést.. tohle jsem nikdy nehodnotil.

Odpady u českých filmů jsou opravdu pod úroveň i nás ČECHŮ.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Nebo odpovědný člen společnosti? Tohle vidět a ohodnotit jak se patří by mělo být společenskou normou. Pak by snad podobný sračky konečně zakázali :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Si piš jak vyleze dvd rip jdu do toho. Babovředy 1,2,3 jsem taky přežil i když u trojky už se u mě schylovalo k srdeční slabosti z té přehlídky nevtipu a neumětelství, ale přežil jsem. V životě je třeba se stále zocelovat :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Uživatel Prometheus69 smazal svůj příspěvek.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Na film se sice asi nepodívám, ale vždycky se pousměju, jak to má malé hodnocení vs tržby. Ten film určitě bude blbost, jako předchozí díly, ale toto hodnoceni je umělé a schválně podhodnocované, jenom aby se hodnotitelé cítili líp. A stejně polovina z nich to ani neviděla.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Baxt

Uživatel BackPa smazal svůj příspěvek.