blondboss

V tomto prípade ide v zásade o ničím zaujímavú dobrodružnú drámu, ktorá vypovedá o jednom z najväčších ťažiarskych škandálov vôbec. Pre zainteresovaných to môže byť zaujímavé a v podstate aj McConaughey dokázal svojím herectvom ako-tak vtiahnuť do deja, ale pokiaľ vás nezaujímajú podobné politicko-finančné hry, tak vás to jednoducho nezaujme. Mne to prišlo zrežírované až moc profesorky a film som si až tak neužil. 60 % ()

DaNvYto

Matthew se nám pěkně zřídil... takovej pupek jste ještě neviděli. Holou prdel vlastně taky ne... a k tomu si pohladil i tygra. Dokonalé. ()

wick

Výborná story a ještě lepší Matthew...nevím, zda to tak proběhlo, ale má to spád a twisty jsou super, ten konec ale odhadnete... ()

Optical

Zlato sice nemá tu dravou svižnost Vlka z Wall Street, ale herecký koncert McConaugheyho tento neduh plně vynahradí. ()

belinko

Veľké plus za prítomnosť dvoch hercov z častí seriálu Black Mirror. Inak ako film skôr nuda o nezáživnej a zbytočnej téme pre bežného smrteľníka. Ale zas nie katastrofa, no. Film, bez ktorého by slm sa obišiel, ale zas ma jeho videnie moc neranili (ako napr. Kameňák).. 3* ()

hony23

Vcelku průměrný film o jednom píčusovi, který v životě vsadil vše na nalezení zlaté žíly někde uprostřed džungle a který se stal ještě větším píčusem, když jí našel. Největším plusem filmu je dokonale slizký McConaughey, naopak příběh je natolik banální, že by snesl o půl hodiny kratší stopáž. ()

ProfiDivak

Poriadne prisolené nonstop chlastom a cigaretami, okorenené Polívkovským McConaugheym a obložené obrovskou kopou biznis kalerábov, ale určite jedlé. ()

Saxos

Matthew McConaughey odtáhl tento nudný a i v celku nepoutavý malý podvůdek za velký prachy. Byla radost se koukat na jeho herecký výkon plešatě-dlouhovlasého konzumenta kořalky s tahem ke kopání v jakékoliv divočině. David Walsh si asi prachy moc neužil, FBI ho měla v merku a stejně rok po odhalení podvodu mu praskla cévka. Ale kdo ví. Geolog Michael de Guzmán měl taky spáchat sebevraždu, ale kdo ví. S desítkami milošů baků se dají dělat zázraky nejenom někde v indonésii. ()

topvideo

Zaujímavá sonda do biznisu ťažiarskych spoločností, know-how, ktoré pochopíte po vzhliadnutí delirického výkonu MMC... ()

vecneZivec

Scénář podle mě trošku pokulhává, ale konec má ve finále nečekaně dobrej. A co hlavně teda tenhle film drží na nohou, tak to je McConaughey....Tohohle herce můžu. ()

Indian0

Nudné zdĺhavé a po dlhšom čase absolútne nezaujímavé. Dej sa dá ale je to suché. Zabitý potenciál filmu. 50% ()

Kushina

Zajímavý příběh o zlaté horečce. Líbilo se mi to, ale něco tomu chybělo. Na rozdíl do vlka z Wall street tu bylo málo toho prožitku těch peněz, málo té práce se zlatem. Prostě jako bylo to fajn, ale na 4* tomu něco chybělo. 70% ()

cortez

Kdyby to šlo, tak za téměř plešatého, umaštěného americkeho podnikatele, bych dal ještě půl bodu navíc. Jinak film pěkný. Nakouknuti na to jake jsou intriky a boje o zisky mezi hledači a těžaři drahých kovů. Místy se to vleče, ale k takovému typu filmu to hold patří. ()

Franki69

Stoprocentní McConaughey v roli chlápka, kterýho byste v reálným životě nablízko potkat fakt nechtěli. Pokud ale máte rádi bezohledný chlapy, který si jdou bez výčitek svědomí za svým cílem, neváhají obětovat svoje prachy a vztah k ženě…A taky se každej druhej den zlijou do fakt nechutna, tak vám ústřední figura příběhu dokonce padne do noty. Na plátně prostě ožil další hlavní hrdina kinematografie 21. století - vrcholně nesympatický macho/hajzl v příběhu o moderním zlatokopovi. No ale, aby bylo jasno. Film rozhodně doporučuji, alespoň těm z vás, kteří máte rádi bijáky o velkých financích a v nich vyprávěné silné příběhy. Dávám 80% ()