Diskuze

Yoshitsune

Nechme to tak v tomhle se prostě neshodnem. Já nefandím komančům ani Rusákům. Na druhou stranu nevím proč by naše země měla lézt do prdele Amíkům a západu. Vždycky když o něco šlo, tak se na nás vysrali a zradili nás nebo prodali. To jsou prostě dějiny a kdo chce tvrdit něco jinýho měl by si je přečíst znova i když dneska už se historie překrucuje a tím bych to uzavřel.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Wisborg

Wacoslav1

já samozřejmně nevim jaký to tehdy bylo a ani si to nedokáže představit, ale v té době to muselo být pro všechny hrozný a oni bojovali za čechy, nebo si to aspoň mysleli, vždyť se podívej na německo, rudí postavili zeď a kdyby američani tam nelítali s letadly který byli plně naložení zásobami, tak by východní německo umřelo nebo by se tam pozabíjeli a snědli navzájem, američani nemuseli dělat vůbec nic a už né vůbec němcům co sou na komunistické straně, ale dělali, lítali každých deset minut tam přistávalo letadlo a podobně to podle mně bylo s Mašíny, nikdo nemůže říct že lidi které zabili, byli morálně čistí tehdy kdo neudával, tak uvažoval o tom že začne, jenom málo lidí bylo při smyslech

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Uživatel Yoshitsune smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Jasně já nefandím komunistům, ale zkus o Mašínech zkouknout pár dokumentů ať si uděláš komplexnější názor. Podříznout svázanýho člověka to je vrchol sráčství a nic na tom nemění, že to byl příslušník STB. Jo a ten pokladník kterýho zabili, nebo ten dobrovolný hasič kterého těžce zranili? a ti lidé dělali jen svoji práci určitě to nebyli žádný rudý svině. Jo kdyby spáchali Atentát na Gottwalda to by byli borci, ale takhle? ne sorry to nebyl žádnej odboj jenom snaha prostřílet se na západ, nic víc.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

mm13

mm13 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Máš v tom trochu hokej: Krym Ukrajincom podarovali komunisti a vzal im ho kapitalista Putin.

A kde sa teraz bojuje s teroristami?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Wacoslav1

prosím tě hlavně si to neber nijak osobně, víš teď sme v pohodě a já nechci mezi námi vyvolávat konflikt, jen píšu to co vidím, co sem slyšel a nebo četl a mlčet ? to ne

Wacoslav1

ale tak chápej, že když rudí nastolili teror, tak dost čechů klidně zaprodalo svoje sousedy, však se podívej že teprve teď nějak se ČR dostává z toho co rudí tady napáchali, ať už jde o rozkrádání republiky nebo o udávání lidí,  já si myslím že historie mluví jasně polsko, maďarsko, česko,  estonsko a teď Krym a to ani nemluvím o tom, kde se teď válčí s teroristy se koukni na Katyň jednak dobrej film a za druhý, to něco vypovídá

na příspěvěk reagoval mm13, Wacoslav1

Yoshitsune

Pro mě určitě ne. Stříleli a podřezávali, protože se chtěli dostat na západ, to je celý. Nějaký blaho národa jim bylo u prdele, to jsou jenom kecy. Zatím co Gabčík, Kubiš a další byli opravdoví vlastenci kteří zabíjeli okupanty a dělali to pro národ, ale tohle téma už se tu mocně probíralo a zasrala se s tím celá diskuze, takže bych ho nerad znovu otevíral.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Pane bože zase ti Mašíni. To tady dlouho nebylo. Tohle srovnání je pochopitelně naprosto mimo, ale to by bylo na delší debatu, která se tu už vedla a upřímně větší sračky jsem tu ještě nečetl :-)

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Nebylo, jsou to jen obyčejní vrazi jako Mašínové, nic víc, nic míň. Odmítám glorifikovat vraždění lidí!

na příspěvěk reagoval Kaktusak12

KimCid

KimCid (hodnocení, recenze)

Atentát mám rád ač je tam dost nepřesností, ale tohle se celkem na zahraniční pohled povedlo.

Dadel

A hodně slušnej zájem o tenhle film. Nevím jak jinde, ale já včera do svého kina přišel hodinu před začátkem a sehnal jsem lístek už jenom do čtvrtý řady. Zbytek sálu napráskanej kino zaplněný tak ze 75% hodně slušná návštěva.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál