Reklama

Reklama

Ztracená archa

(seriál)
Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2015, 7 h 21 min (Minutáž: 41–65 min)

Hudba:

Mateo Messina

Hrají:

Jason Isaacs, Anne Heche, Ori Pfeffer, Alison Sudol, David Costabile, Angela Bettis, Zen McGrath, Richard E. Grant, Regina Taylor, Omar Metwally (více)
(další profese)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Agent FBI Peter pracuje v Jeruzalémě na případu hledaného uprchlíka. Podezřelého mu vyfoukne před nosem místní policie, ale on najde něco mnohem cennějšího... (TV Prima)

Recenze (34)

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Zcela chápu proč doslat seriál stopku. Představte si vše co vás iritovalo při sledování seriálu Homeland a zdesetinásobte... Hromada nelogických zvratů a nedotažených souvislostí rádoby vymakané podívané je jen střípek ledovce chaosu. Psal tady někdo o tom jak pejsek a kočička vařila dort? přesně... je tam vše a zcela vše se vším (dle scénáristů) souvisí. Jenže ono nesouvisí. K základní zápletce se totiž lepí další dva příběhy (oba přitažené za vlasy) obohacené obřím spiknutím, které nejenže tak nějak podezřele v klidu vyšumí, ale hlavně má na pozadí ještě další příběh!!! Pokud znáte všechny souvislosti děje, pochopíte, že tohle pravdu pohromadě nedrží ani omylem... ()

Chen 

všechny recenze uživatele

Dig rozhodně není seriálem, u kterého si člověk odpočine a oddechne. Na diváka jsou kladeny poměrně vysoké nároky. Ať už jde o znalost náboženské tématiky, tak o pozorné sledování i zdánlivě nedůležitých detailů. Spletitost příběhu a pomalejší rozjezd mohou někoho odradit, ale kdo u seriálu vydrží, určitě si ho užije. Je napínavý, příjemně obsazený a atmosférický. ()

Reklama

Pod 

všechny recenze uživatele

Je pravda, že tento "konspirační" seriál zas tak konspirační není. A za to zřejmě mohou redaktoři Edny, kteří si to dost přikrášlili, jelikož na jejich webu můžeme vidět slovo "konspirace" všude možně. Ve skutečnosti jde jen o nesmyslné náboženské tahanice + nějaké to krimi. Záhady snad jen pro trailer, český název a prohození do prázdna. Alespoň že to bylo uzavřené. ()

Mr.Ripley 

všechny recenze uživatele

Pilot: Překombinované (žánrově), dějově (příliš oddělených linek, které se možná někdy střetnou), unylé tempo, přestřelená stopáž a chudák Jason Isaacs (po Awake pravděpodobně další zrušení). Béčkový námět obalený atraktivním vizuálem a zasazením do Izraele bohužel nedělá celý seriál. Styl Tim Kringa mi zkrátka nikdy neseděl a s největší pravděpodobností ani nebude (po ultranudných, potenciálem promrhaných Heroes a podprůměrně průměrném Touch). 20% ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Homeland zkřížený s Heroes tu vážně nehledejte. Dig si hraje na převeliké mysteriózní dobrodružství, které by rádo konkurovalo filmovým dobrodružstvím z pera Dana Browna. A jak nebyly Langdonovy honičky žádným hollywoodským zázrakem, tak ani toto pátrání po Arše úmluvy není ničím výjimečným. Úvodní zamilovanou polovinou pilotu se uzívaně prokoušete, abyste pak po uši spadli do překombinované záhadné story o novodobém Armagedonu. Seriál se sice snaží o akční dojem, neprofesionálně natočené honičky v rozpálených ulicích ale uspávají. Nedokáži momentálně říci, jestli se dokopu i k dalším částem. Už to je dost špatná vizitka sama o sobě. ()

Galerie (72)

Reklama

Reklama