Mr. Robot - Série 4 (2019) (série)

407 Vyžaduje se ověřování proxy (S04E07)

(epizoda)
  • USA 407 Proxy Authentication Required

Během pěti dějství předloží Vera svoji nabídku, pan Robot se připojí k ostatním a při terapii vypluje na povrch Elliotovo potlačované trauma. (Netflix)

jackalsc

Toto byla naprosto geniální epizoda, kterou se vůbec nebojím srovnat s hřebem nejlepších epizod seriálu všech dob jako je třeba Ozymandias z Breaking Bad. Děj se naprosto zastavil, vadí to někomu? NE! Protože zde máme tak vynikající herecké výkony, kameru, hudbu, atmosféru a i tvůrce kteří si počkali na to správné počasí, pokud to tedy nebylo upraveno v postprodukci. Všechno zde tak geniálně zcvakává do sebe, že je na to radost pohledět. A to ani ne tak příběhově kde se příběh něčemu blíží a pak to nějaká závěrečná epizoda zcvakne do sebe, zde zcvakává experimentální cesta/zkouška kterou tvůrci zkusili, bylo to absolutně nepotřebné (alespoň do této doby, nevím co příjde potom) ale úplně skvěle udělané a vychutnal jsem si každou sekundu. Hřeb divácké zábavy a smekám všem zúčastněným za tu snahu. Emoce a herecké výkony úžasné. ()

EricNor

Muze obsahovat SPOILERY. Provedeni je naprostá spicka. Dokonala osudova hudba, ktera sama naznacuje, ze se dockame neceho velkeho a pomalu k tomu v teto dlouhe epizode smerujeme. Dlouhe zabery, dialogy jak od Tarantina. Jen mi od pulky bylo jasne, co se dozvime a jak to skonci. Doufal jsem, ze me Esmail prekvapi, protoze tohle bylo prvni, co mi proletlo hlavou, kdyz Eliotta Mr. Robot nemohl dal chranit. Bohuzel neprekvapil. A konec jsem cekal, jen jsem si puvodne myslel, ze prijde od nekoho jineho. Presto jsem byl celou dobu napjaty. A Rami je fakt skvely herec a Dominikanec za nim nijak nezaostava. Spolu s reziji a celkovemu pojeti epizody z toho dela vybornou zalezitost. ()

Honza2211

Nevím co bych k tomu napsal. Naprosto geniální, strhující a dramatická epizoda, prostředím místy připomínající The Matrix. Neuvěřitelně silný psychologicko-emocionální závěr, který mimo jiné také odhaluje podstatu Eliotova traumatu. Prostě masakr, který stojí za to vidět. ()