Živí mrtví: Počátek konce

• USA Fear the Walking Dead (více)
USA, (2015–2023), 86 h 10 min (Minutáž: 40–65 min)

Režie:

Adam Davidson, Kari Skogland, Stefan Schwartz, Michael Uppendahl (více)

Předloha:

Robert Kirkman (komiks), Tony Moore (komiks) (více)

Alycia Debnam-Carey, Kim Dickens, Frank Dillane, Mercedes Mason, Colman Domingo, Rubén Blades, Lennie James, Cliff Curtis, Danay Garcia, Garret Dillahunt (více)

Svět živých mrtvých není světem pouze Ricka Grimese, ale i čtyřicetiletého učitele angličtiny Travise Manawa, který žije v Los Angeles. Společně s družkou Clark Madison s jejími dětmi Nickem a Alicii, byvalou Travisovou manželkou Lizou Ortiz, jejich synem Christopherem a dalšími se snaží přežít pandemii chodících mrtvých, která vypukla. (Vanilla77)

Diskuze

cariada (hodnocení, recenze)

docela by mě zajímalo jestli je Strand skutečně gay a nebo to jen hrál, aby mu nemusel vracet peníze, který mu předtím ukradl. Co myslíte jak to je?

na příspěvěk reagoval Helo, Ampi

cariada (hodnocení, recenze)

udělala co musela, získala si jeho důvěru a o to šlo.Je tu krásně vidět, jak v tom ani jedna strana neumí chodit. To by u TWD nebylo možný, aby se k nim někdo jen tak vloudil. Pořád ještě mají v sobě tu lidskost a důvěru. Je třeba se učit jak přežít. Mě osobně se velice líbí Nick, jak mě v 1.série moc nebavil přece jenom je to feťák, ale tady se začíná pěkně vybarvovat a rychle se učí.

Uživatel cariada smazal svůj příspěvek.

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Lefty86

Tak pokuď nebyl gay, tak ji určitě chtěl :D A podle jeho chování to bylo jasné taky (leda že by se přetvařoval, ale to je jedno, prostě využila situace)

Helo

tj, to já bych i bral, ale celkově to přepadení a její chování bylo podivně nepřirozený a ona nemohla vědět jestli pro ni ten gayus má slabost nebo ne.

na příspěvěk reagoval Helo, BackPa

Helo

Helo (hodnocení, recenze)

Lefty86

Musíš to brát tak, že apokalypsa byla jen pár dní nebo tejdnů a ona prostě nebrala v potaz to, že lidi budou takový svině, aby byli proti sobě místo toho, aby spolupracovali na přežití. Rick se s tím srovnal až po pár sériích, že bude muset bejt fakt svině, aby přežil.

Back_At

Neříkám že mu je oddána, říkám že je to kráva a nakvákala jim kolik jich je na lodi, mám za to že i jména, možná v tom se pletu

na příspěvěk reagoval Helo

Back_At (hodnocení, recenze)

Lefty86

Sama Alicia řekla Danielovi, že jim neřekla, jak se kdo jmenuje (viděl si vůbec episodu???).

Chtěla pomoct (přeci jen si musí projít stádiem "naivní 17letá holka" ) a myslím, že se už poučila.

Navíc - SPOILEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER proč by teda v promu na 2x05 chtěla utéct, když je podle Tebe Jackovi tak "oddána" ??? #LogicNotFound

Back_At

jasně , hrála to na něj, proto mu nakvákala kde jsou, s kým, jak se jmenuje každý člověk na lodi. Aby je pak brácha kterej nevěděla kde je, že přijede s někým mohli postřílet. Geniální

na příspěvěk reagoval Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

Lefty86

Tvůj komentář je úplně zcestný. Očividně to na Jacka hrála, protože si uvědomila, že mu na ni záleží a využila této "výhody" ve svůj prospěch.

Lefty86 (hodnocení, recenze)

Přijde mi to dost ujetý a některý postavy dost vylízaný. Hlavně Alicia. Ta je uplnej dement, ozbrojenci přepadnou její rodinu, hrozí ji smrt a ona se s ním objímá.

na příspěvěk reagoval Back_At

Uživatel Sylviiii smazal svůj příspěvek.

cariada (hodnocení, recenze)

Tak třetí díl byl výborný poněkud jsem nechápal tu recenzi na to, která to spíš hanila, mě přišlo všechno naprosto v pohodě. Ten mrtvák v tom písku a s kraby byl skvělý. Konečně to dostalo docela slušný grády, a ten konec byl docela hustý, ale pochopitelný. Je vidět, že se teprve učí dělat tvrdý a drsný věci, ale jinak to prostě nejde. Jsem zvědavý kam nakonec dojedou?

Lyli

Lyli (hodnocení, recenze)

Zeck

Šlo tam jen o to, že nemohli přistát, tak kroužili nad pobřežím, a na palubě byl jeden nakažený. Nakaženého zvládli ( i když pokousal asi 3 lidi ), ale střelbou poškodili okno a letadlo spadlo.

na příspěvěk reagoval Zeck

Zeck

Zeck (hodnocení, recenze)

Mohli byste prozradit? Vazne se mi kvuli tomu nechce nakoukat dalsi serii, byt kratickou.

na příspěvěk reagoval Lyli

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

Seriál Živí mrtví končí, zombie ale zůstanou

10.09.2020

Stanice AMC oznámila konec populárního seriálu Živí mrtví. Kabelovka završí současný seriál jedenáctou rozšířenou sérií, která bude mít celkem 24 epizod. Prvních dvanácti se pak dočkáme už příští rok… (více)

Komiks Živí mrtví nečekaně končí

Komiks Živí mrtví nečekaně končí

03.07.2019

Spisovatel a tvůrce slavné komiksové série Živí mrtví Robert Kirkman tento týden šokoval fanoušky. Jeho sága totiž nečekaně dospěla do finále, a to bez jakéhokoli předchozího upozornění. Posledním… (více)

Živí mrtví dostanou další spin-off

Živí mrtví dostanou další spin-off

09.04.2019

Stanice AMC oznámila třetí seriál vycházející z komiksu Živí mrtví Roberta Kirkmana. Zatím nepojmenovaný projekt by se měl točit okolo dvou mladých dívek, které patří k první generaci, jež dospívala… (více)

Prahu zaplaví zombíci z Fear the Walking Dead

Prahu zaplaví zombíci z Fear the Walking Dead

27.05.2017

Léto se blíží a spolu s ním i zombie apokalypsa, která se tentokrát nevyhne ani pražské náplavce. Pokud se chcete zchladit a pocítit mrazivé z mrtvých vstání na vlastní kůži, vyrazte v podvečer 31.… (více)