Mrtvola německého gamblera v utopeném autě a chybějící výhra zavedou Kuneše do hraničního casina. Tělo krupiérky vydá Labe jen o několik dní později. Kdo nepřál dvojici podvodníků jejich výhru? (Česká televize)

pekas

Takovej vyklidněnější díl, překvapil Mácha, že zareagoval tak rychle na tetování slona. On to zase asi tak úplně neschopnej polda nebude, i když se tak snaží pořád vypadat. 78% ()

v.indruchova

česky znělka je lepší než english/čengliš. Celkem jsem si jí oblíbila, i Kuneše kerej skoro nic neřekne. Já moc bezmluvný nechápu :) trochu rozpačitý, ale aspoň si trochu zahřeju mozek. /"Nacamranej nebo mu zvadli brzy" XD Ta Kunešova děvka mě točí stejně jestli nevraždila ona? Co ten symbol listu s lidskou tváří? Divně to zahráli do outu, všechno je na špinavýho poldu ale co ta jeho? ()

Sa.sa

Super epizoda s herci Ulice :))) Jinak ten námět byl fakt dobrý i jak "převést Casino a lehce vydělat peníze... Ale jak se říká vždy se něco zvrtne a nedopadne tak jak má :/ "měli bychom jí dát volnost tati..." silný závěr ()