Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

Diskuze

Psychor (hodnocení, recenze)

BloodyBeast

No nebude to sice úplný odpad, ale přes 3 hvězdičky se nedostane. Nemastný neslaný snímek. Raději počkat na začátek září, kdy přijde do kin pravděpodobný horor roku 2016 - Alvarezův Don't Breathe.

na příspěvěk reagoval BloodyBeast, BloodyBeast

Uživatel Psychor smazal svůj příspěvek.

BloodyBeast

BloodyBeast (hodnocení, recenze)

Přemýšlím zdali na to zajít do kina, The Conjuring 2 mě až tak úplně neuchvátil ale přesto to byl slušný Horor. Ovšem tohle by mohlo být podle traileru něco co jsem čekla u druhého The Conjuring ale bohužel jsem to nedostal :-/

na příspěvěk reagoval Psychor, Psychor

Allien.9

Allien.9 (hodnocení, recenze)

Psychor

Nebo teď to "Before I Wake", že jo... "Zlo nikdy nespí". WHAT?!? Problém je, že tomu musejí dát název než to vůbec vidí, takže nevědí, o čem to vlastně je.

Inirdin

Inirdin (hodnocení, recenze)

Víte co by mě vážně šokovalo? Kdyby pokaždé když nastane ticho tak po chvíli nebyl jumpscare... To by snad úplně renovovalo žánr.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Psychor

a myslíš si že ty tvoje ultimátní sračkoidní kecy, někoho zajímají ? ne nezajímají, takže zalez odkaď si vylezl a neotravuj vzduch, stačí stallone a duckman

na příspěvěk reagoval duckman

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Eratashi

prosím tě vůbec mu nevěř, ten horor točí už patnáct let, je na prácku a přesto jí drahé jídlo, má údajnou přítelkyni modelku, prej vyhrál v soutěži v plzni, přestože tam žádný soutěže nedělají, navíc má psychické problémy,  on vrší jedu lež na druhou

na příspěvěk reagoval Eratashi

Psychor (hodnocení, recenze)

Nechtěl bych dělat ukvapené závěry, ale můj vnitřní hororový radar spolehlivě detekující kvalitu snímků ještě před jejich premiérou Sandbergovi zkrátka příliš něvěří. Námět je sice zajímavý a vychází z jeho stejnojmenného kraťasu, avšak herci se mi příliš nezamlouvají. Navíc se zdá, že tady půjde spíše o prvoplánové lekačky než o budování hororové atmosféry. A distributorský název raději nekomentovat.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Eratashi (hodnocení, recenze)

Stallone

To by bylo skvělý, svět potřebuje novou krev. A jaké máš pojetí hororu? Doufám, že ne blikací špatně osvětlené scény a nějaký vřískot ;-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Eratashi (hodnocení, recenze)

Stallone

Nene, tak jsem to asi špatně napsala, já mluvila o zpracování tématu - pěkná stará klasika - žádné úchylné motorové pily, rukavice s noži, loutka kluka na tříkolce, uřezávání si noh v časovém limitu, honění se v autech apod. Takové to, kdy ještě funguje ve filmu normální pozvolný příběh s podtextem. Ok, dnes mi nejde se vyjadřovat. Pamatuju na Drakulu, na The Bad Seed. Jeden film (nemůžu si vzpomenout na název) o přecházení zlého ducha na druhého člověka, jen co první zemře - nakonec zlý duch je v synovi nebo dceři hlavní postavy....dobrá, až najdu slova, pokusím se to vysvětlit a přihodit víc filmů. Dobrou ;-)

na příspěvěk reagoval Stallone

Rock vs. Superman?