Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

Diskuze

Yoshitsune

No to je fakt.  A nejhorší když si nemůžeš vybrat, kde sedět . Jako se to stalo mě ještě před léty se školou. Bylo volno už jen v druhé a první řadě. Tak šup do druhý řady ,ale stejně ten obraz byl příšerně blízko. Takže už nikdy více.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

tak sedět ve předu může sedět člověk co vidí špatně, nebo si chce záměrně zkurvit film

TheDon

Když jsem seděla vepředu skoro tak mě z toho bolely oči. Lepší je to víc vzadu . Bohužel, tam se takové věci ne vždy ,ale častěji dějí.

Jinak do kina je dobré jít na něco co má dobrý vizuál nejlépe i s příběhem . Na zbytek to stačí doma z počítače.

TheDon (hodnocení, recenze)

ColorkaX

Když se necpeš na novinky a nechceš sedět v zadních řadách uprostřed, tak se mi nikdy nestalo, že by mně někdo zkazil kino....nikdy.

Castrator

Castrator (hodnocení, recenze)

Na Wácu "kámoše" kecy nemáte, pablbové, co? Ten pablb sjíždí jen kamripy a k tomu si dělá titulky v google překladači a pak film hodnotí z několika účtů:-)

TheDon

Já to takhle neberu. A když jdeš do kina taky stačí, když si sedneš poblíž nějakýho vola, kterej dělá bordel , že si ten film nemůžeš ani pořádně užít to je snad horší než cam verze :)

TheDon (hodnocení, recenze)

ColorkaX

Nevím, asi nejsem takovej sebemrskač, abych byl vůbec ochotnej hledat něco v camripu s otřesným zvukem, kašlajícíma lidma a plným nepřehledných scén, ve kterých ani nejdou poznat ksichty. To je na mě moc sádismus. Teď jsem koukal na skrýny a ikdyž to vypadá docela slušně, tak rozhodně počkám na lepší kvalitu.

TheDon

U tohohle filmu mě to tak nevadilo.,  Tam šlo hlavně o ty scény ve tmě a ty byli vidět dobře . Jediné co trochu narušovalo bylo to umělé světlo . Ale nic co by bylo nějak hrozné.

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Je videt, ze jste videli tak jeden dva cam ripy, ja jich videl stovky a nemam s nima problem, nicmene v posledni dobe uz snad ani nejsou filmy, na ktery bych se tesil tak, ze bych si pustil CAM Ripy samy sracky na ktery jedu do kina.

S.Quentin QUALE

S.Quentin QUALE (hodnocení, recenze)

TheDon

Tak si říkám, jestli ten krim příště nerisknu, a až půjdu třeba na Don't Breathe, kde bude určitě po celou dobu filmu svítit  letní sluníčko, tak si to nahraju na mobil, abych si to mohl pak doma vychutnat jestě jednou v té pravé hororové kvalitce....

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

ColorkaX

ty sis dal, fajn tak seš škrt a nedáš sto padesát korun, jdeš tedy do cam ripu, ale vytroubit to do světa......to je......jaké to je si podřezat větev pod sebou ?

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Pilda17

Každýho věc je to každopádně, ale na facku je to pak v případě, kdy tihle takydiváci hodnotí filmy, který viděli z posranýho camripu a vyčítají, že to nemělo tohleto nebo že to nemělo támhleto (ColorkaX- to teď nemyslím konkrétně tebe, píšu to tak všeobecně).

Stejnej případ, jako když někdo ubírá na hodnocení, protože měl film blbej dabing... pochcat.

na příspěvěk reagoval Pilda17

ColorkaX (hodnocení, recenze)

A Avatar je něco jiného, to sem nepleťte :) Taková styl filmu si žádá prvotřídní obraz.

BloodyBeast , TheDon

Do kina jsem nešla z důvodu, kdyby to byla sračka. Sračka to nebyla ani v camu, samozřejmě, že kvalita je znát o tom žádná. Ale člověk co se dívá na horory, tak ví co a jak.

Ve tmě to bylo vidět dobře vcelku, spíše v umělém světle to bylo přesvětlené ty obličeje jak pěst na oko. Ale stejně jsem ráda ,že jsem to viděla. Zas tak zlé to nebylo, viděla jsem horší cam verze.

na příspěvěk reagoval duckman, BloodyBeast

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

Jo jo zacit tady s CAM ripama to je vzdy zaruka kvalitniho pobaveni :DDD

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?