Kocour Bob

• Velká Británie A Street Cat Named Bob (více)

Kocour Bob, dojemný a povznášející film, který vznikl podle skutečného příběhu popsaného v mezinárodním knižním bestselleru, vezme za srdce každého. Když londýnský pouliční umělec a bývalý narkoman James Bowen (Luke Treadaway) najde zraněnou toulavou kočku, vůbec netuší, jaká velká změna ho v životě právě potkala. (Bontonfilm)

Pawlisman

Mě to teda nudilo, hodně provplánovité a o čem? O smutku nad feťáky nebo roztomilosti kočičky? Aha, oboje dohromady, no to mě nedostane.. ()

petikacka

Opravdu velice lidský příběh člověka na dně a jeho náhodně potkaného kocoura Boba, který mu změní život...Zvířata nám můžou fuckt pomoct aniž bychom si to uvědomovali...A tento příběh je toho názornou ukázkou a navíc podle skutečného příběhu...Jo internet je všemocný...Za mě 98% ()

kartacek

No jasněžejo, existuje přece Felinoterapie: Léčba kočkou. No a takový Jiří Kulhánek by mohl vyprávět... No co mohl, on vypráví - v jeho Nočním klubu, tam se setkáte s kočkou... No a pak třeba taky Kocour v botách, že jo, Bulgakovův kocour z Mistra a Markétky, kocour Mikeš, kocour Tom z pohádky Tom a Jerry, kocour Garfield, kočička z Povídání o pejskovi a kočičce od Josefa Lady, no a další a další kočky a kocouři. A kromě kocoura Boba Jamese v Kocourovi Bobovi léčila ještě jedna kočka - no jasněžejo - Ruta Gedmintas. No ale protože existuje taky třeba hipoterapie, canisterapie, rybičkoterapie, želvoterapie a podobně, mohlo by ve filmu vystupovat jiné zvířátko a Jamesovi by k uzdravení taky pomohlo, film by měl pak název třeba: Hnědák Emil, Fena Běta, Plné akvárium, Želva Elsa. No ale kočka by tam pořád byla -no jasněžejo - Ruta Gedmintas. ()

lemonova

Konečne film, ktorý je o mačke, a pritom nie je ani prihlúplo roztomilý ani uplakaný ani "vtipný", ale celkom normálny. Asi preto, že je zo života. A život je v skutočnosti oveľa zaujímavejší, ako sa nám na prvý pohľad môže zdať. ()

Ombak▼Penari

Těžko se u takového filmu nedojmout, když je to příběh kluka z ulice, kterého před sebezničením zachránil vztah ke krásnému zrzavému kocourovi. To snad ani nejde nesledovat s nadšením. Pokud si toho ňuňu kocourka odmyslím, tak je to pouze průměrně hezký snímek s hrdinou, který je popravdě tak moc sympatický, že mám problém věřit tomu, že feťák z ulice ve skutečnosti takový opravdu byl. Nicméně i přes některé výtky je to ohromně feel good film s fajn písničkovým soundtrackem a dvěma sympaťáky v hlavní roli. ()

Rockerman

Takových příběhů o přátelství člověka a zvířete jsme už viděli mnoho. U Boba je tu ta zvláštnost, že se to tak všechno údajně stalo doopravdy. No, dejme tomu. Já jsem teď viděl poměrně dost depresivních filmů a tak mi tento krásný zrzavý kocour a jeho od fetu si odvykající kámoš James přišel vhod a bavil mě. Dalo se dokonce u toho i dojmout a tak nějaká slabší povaha by mohla i zaslzet. Dávám zasloužené čtyři hvězdy a jdu si utřít oči do kapesníku. ()

Aurus

9,5/10. Všechny tři knihy jsem četl a pořád jsou pro mě jedny z nejlepších knih které jsem kdy četl a tenhle film je prostě tak perfektní že mi to uteklo tak rychle že mi přišlo že film nemá 103 minut ale 30 minut. A kdo taky má rád kočky jako například já tak každý tomuto filmu dá 5*. Film si 76% nezaslouží, zaslouží si 95%. Příběh je perfektní, postavy jsou neuvěřitelně sympatické, hudba je výborná, atmosféru tento film má perfektní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je perfektní. Hned jsi jdu pustit druhý díl. ()

desade

Máme doma kocúra Maca, ten je ako Bob, len šedý. A potom ešte Mura, ten je čierny s trochou bieleho a rád sa nosí na pleci, presne ako Bob. Packy sme ich neučili dávať, nechceme, aby sa "opičili" po ľuďoch. A skoro som zabudol - film sa im páčil. ()

Simomon

POSLEDNI SLOVO: Pribeh lze odvypravet jednou vetou, s troskou snahy rozvinutem souveti. Ale rozhodne ne v celovecernim filmu.. 2/5* ()

Trixinka

Velmi pozitivní film o tom, že když se chce a někdo vám věří, tak jde všechno. A klidně ten někdo může být kočka. ()

Shaleman

O feťáčkovi a kočičce. Nijak vyjímečná pohádka, která mě svoji až vánoční atmosférou absolutně dostala, málem jsem spálil kuře v troubě a ihned po závěrečných titulkách pečlivě okrájel a očistil hřbet a kosti, co jsem plánoval na poctivý domácí vývar z chemického velkochovu. Za oknem na mě totiž mňoukal Rudolf, naše kočka a její syn Kalcifer, co jakoby Bobovy z oka vypadl. No nedejte jim. ()

bearmeedek

Ano, film je příjemný, v pohodě se na něj dívá. Ale nemohl jsem si nevšimnout toho úžasu obyvatel Londýna z dvojice muž a kocour na ulici. A to tak moc, až to strhnulo mediální šílenství a Bobův páneček o nich musel napsat úspěšnou knihu. V Anglii nemají kočky? Tohle by u nás asi nezafungovalo. 68%. ()

Maximilianus

Pekný film o tom, že sa netreba vzdávať ani v najhorších chvíľach života a že nesebeckosť a starostlivosť o iných nás obohatí a prinesie nám do života niečo pozitívne. ()

Clark_Kent

Kocouři nosí štestí, vážně to je fakt. Nic opravdovějšího jsem poslední dobou dlouho neviděl. Síla zvířecí magie a kouzla je nekonečná, hodně silný a krásný příběh. ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Krásný příběh s nádhernou a chytrou kočkou! Je neuvěřitelné, jak taková "maličkost" změní život...se psem by to nešlo :D Knížku si přečtu. ()